Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dość ciekawie wygląda to autko i chciałem jechać je obejrzeć ale do tego momentu trochę się o Nim dowiedzieć. Niestety jeden kluczyk i nie wiadomo dlaczego :/ a tutaj wiadomość od sprzedającego


"Cześć. Dotychczas jeździłem na Castrolu 5w30 ale teraz zmieniłem na Niemiecki Liqui Molly 5w30, bo tamten jest nic nie wart a cena dwukrotnie większa. Wymienione wszystkie paski wielorowkowe w 2018, świece, uszczelka miski olejowej i uszczelki podstawy filtra oleju, na obecną chwilę po uszczelnieniu nie ubywa grama oleju a silnik sam w sobie nic nie bierze. Wymienione części eksploatacyjne zawieszenia tak więc wachacze gorne, dolne, stabilizatory, gumy. Jak mi coś stukalo to jechałem na stację diagnostyczną sprawdzić co to jest i potem do mechanika wymieniać, nie jestem typem człowieka że wymieniam coś w aucie jak już się kompletnie rozpierdoli. Nowa jest też pompa paliwa w baku i filtr paliwowy w progu pod autem, a to też kosztowne elementy.

Kluczyk mam jeden, z jednym kupiłem i z jednym sprzedaje.

Właścicielem jestem pierwszym w kraju tak jak napisałem w ogłoszeniu.

Felgi ze zdjęcia są oryginalne 16", nie mam większych bo kupowałem auto dla wygody a nie jak inni że zakładają 18" do tego gleba i jeżdżą jak taczką z gruzem na metalowym kole.

Vin bardzo proszę WBADT31030GN74461

BMW stoi na b.dobrych zimówkach goodyear'a,.bo jestem nim w Belgii od jesieni, ale letnie opony mam to dam z autem.

Z tym sprzeglem to żeś mnie zagiął max, nie wiem, powiedzmy że bierze normalnie, nie ciągnie ani nie slizga, jak napisalem mechanicznie stan super.

Na desce rozdzielczej żadnych błędów, szyby wszystkie oryginalne, sciemniane w RR Customs w Kielcach z Certyfikatem. Auto oczywiście garazowane. Pozdrawiam"



https://www.olx.pl/oferta/bmw-e39-525i-2001r-275tys-km-CID5-IDzykCt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obecną chwilę po uszczelnieniu nie ubywa grama oleju a silnik sam w sobie nic nie bierze.

- jasne, każde m54 bierze, pytanie tylko i ile :twisted:

 

Kluczyk mam jeden, z jednym kupiłem i z jednym sprzedaje.
- to już dla mnie dyskwalifikuje auto...


 

Felgi ze zdjęcia są oryginalne 16", nie mam większych bo kupowałem auto dla wygody a nie jak inni że zakładają 18" do tego gleba i jeżdżą jak taczką z gruzem na metalowym kole.
- kolejna bzdura e39 na 16" wygląda komicznie Edytowane przez Blade1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdzać, sprawdzać, tu nie wywróży się stanu technicznego. Poproś o zdjęcie pod maską oraz tej korozji.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk coś koło 700 zł.

Co innego, jak ktoś ma ten klucz, a on ma drugi :shock:

Ale wg mnie z jego wypowiedzi nie wynika, że ma drugi, ma jeden ale nie napisał nic czy oryginalny czy dorabiany...

M54 będzie brać olej, jak zdrowe to mało, chyba że wymieniał pierścienie.

Na zdjęciach niewiele widać, ciekawe ile ma tej rdzy i jak bardzo się wgryzła w blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 na 16" wygląda komicznie

Nie przesadzaj...na szczęście to jest tylko Twoja opinia.

Nie tylko moja, ale fakt tutaj napisałem swoje odczucia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak nie kręcone to może nie brać. Miałem 3.0 które są podobno bardziej skłonne do wciągania i faktycznie można było wlać drugie tyle między wymianami. Moja poprzednia 2,5 w podobnym potwierdzonym przebiegu - między wymianami nie potrzebowała dolewek, a lałem jak przykazało 5w30. Ale czy regularne wymiany oleju, czy mniejsze pałowanie silnika przez poprzednich właścicieli miało na to wpływ to nie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kluczykiem to wy tak na poważnie?przecież to wiekowy sprzęt mógł sie ze starości rozlecieć,będe sprzedawał teraz 4 letnie auto i też mam jeden kluczyk,chyba oddam na złom :mrgreen: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dlaczego "wy"? Ja tu widzę jedną osobę, której to przeszkadza :wink: koszt dorobienia kluczyka do takiego e39 jest niski (poza aso oczywiście).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek21112 takie mam zdanie, raz że nie wiadomo gdzie jest drugi kluczyk, dwa widać jak któryś z poprzednich właścicieli dbał o auto, trzy jak się coś popsuje zostajecie bez kluczyka... Dorobienie kolejne koszty. Ile kupujących tyle punktów widzenia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakby zadbanych e39 było na pęczki to można tak podchodzić do tematu, ale jak ktoś szukał takiego auta ten wie, że lekko nie jest i trzeba iść na kompromisy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek21112 fakt, ja po e39 pojechał bym do sąsiadów, u nas co lepsze sztuki nie są na sprzedaż bo jak ktoś porządnie zrobił to żal mu sprzedać w cenie skręconego ulepa z allegro. Ostatnio gościu na stacji zaproponował mi za moje 330ci 20 tyś zł bo szukał pół roku i odpuścił, to go odesłałem do Radomia :twisted: . Liczę po cichu że bezwypadkowe i zadbane 330ci po lifcie nie będzie już tanieć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade,ale będzie sie starzeć,osobiście wole jezdzić jak najnowszymi sprzętami po to jest kasa i jedno życie jak będe starym dziadem to kupie padalca i niech stoi pod domem :norty: ,co do kluczyka ten sprzęt nie przedstawia żadnej większej wartości po co komu ten kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej muszę Cię zmartwic mam pod domem salonowego focusa a i tak zawsze wybieram 330ci :). Co stego że stary jak wszystko co mogło by unieruchomic auto porobilem nie szczędząc środkow. Ubezpieczenie assistans i nie straszna mi trasa 1500 km :D. Ostatnio byłem w Berlinie i mijałem na poboczu e60 i e90 na awaryjnych :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec wziął nowe auto z salonu po 26kilometrach sie zepsuło to,że porobiłeś wszystko nic nie znaczy to części,które cały czas pracują i w każdej chwili mogą odmówić posłuszeństwa nie ma perpetum mobile,no focus raczej nie podnosi ciśnienia i uwaga ford jest wyjątkowo drogim autem ,jeżeli używasz części oryginalnych,taka paranoja słaba firma cena części z kosmosu,wykonanie na poziomie alfy romeo czyli przedziwne beznadziejne ,wiem bo mam 2 fordy niestety :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samochodu i jego wieku/stanu/awaryjności zawsze polecam założyć do którego samochodu można wsiąść i z miejsca zrobić 2k km np. w 30 st upale i m.in. 500km po krętych górskich drogach, które często bywają sprawdzianem dla układu hamulcowego, koło 1000 km z prędkością autostradową oczywiście poza granicami PL etc

Bez assistance a do celu trzeba dojechać do konkretnej godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikan są też zdarzenia losowe jak wypadek na drodze czy przebita opona. Po prostu jak ważny wyjazd. To się wyjeżdża odpowiednio wcześniej i wykupuje opcje auta zastępczego w assistans.

Największy plus Forda to wygoda i przestrzeń, co do wykonania się z Tobą zgadzam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.