Skocz do zawartości

BMW Seria 5 E61 WBANL51060CM95213


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakieś sugestie co do prezentowanego egzemplarza:


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-2-5-ben-touring-m-pakiet-ID6Al6Bn.html#4f6f082f05


VIN: WBANL51060CM95213

Nie mogło być inaczej w ogłoszeniu rok produkcji 2006 w rzeczywistości 05.2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Myślę, że najpierw trzeba sprawdzić przebieg i załatwić zdjęcie pod maską.


VIN: WBANL51060CM95213

Type code: NL51

Model: 525I OL (EUR)

E-F-R series: E61

Series: 5

Type: TOUR

Steering: LL

Doors: 5

Engine: N52

Displacement: 2.50

Power: 160 (217 hp)

Drive: HECK

Transmission: MEC

Paint code: 354 - TITANSILBER METALLIC

Upholstery code: GAAT - STOFF/LEDER FLAS

Prod.date: 2005-05-10

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2NP BMW alloy wheel, M double spoke 135

S8SA Navigation access request,country-spec.

S8SB Telematics access request,country-spec.

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8SP Control unit COP

S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S226 Sports suspension settings

S320 Deleted, model lettering

P337 M Sports package

S339 Shadow-Line

S402 Panorama glass roof

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S435 Fine wood trim

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S522 Xenon Light

S524 Adaptive Headlights

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S606 Navigation system Business

S644 Preparation f mobile phone w Bluetooth

S698 Area-Code 2 for DVD

S710 M leather steering wheel

S715 M Aerodynamics package

S775 Headlining anthracite

S785 White direction indicator lights

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S818 Battery master switch

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukanio handlarz i przebieg handlarski, najpierw zweryfikuj przebieg za pare euro na stronie http://www.auto-records.com/ albo u Draya jak chcesz pełniejsze info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak na moje oko to z opcji dodatkowych możesz wybrać conajmniej dwie z listy:

- walony

- kręcony

- sprowadzony po uszkodzeniu mechanicznym


:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to z opcji dodatkowych możesz wybrać conajmniej dwie z listy:

- walony

- kręcony

- sprowadzony po uszkodzeniu mechanicznym


:mrgreen:

nie każdego stać na nowe auto z salonu dlatego szuka u handlarzy,po co pisać takie rzeczy jak się niema pewności i zaśmieca się temat,chyba że masz magiczną kulę która wie wszystko :D

a jak auto podmalowane czy podszykowane pod sprzedasz to rzecz normalna przecież on z tego żyje

do ceny auta trzeba jeszcze doliczyć 2500 za akcyzę,nie jest to jakaś okazja cenowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to z opcji dodatkowych możesz wybrać conajmniej dwie z listy:

- walony

- kręcony

- sprowadzony po uszkodzeniu mechanicznym


:mrgreen:

nie każdego stać na nowe auto z salonu dlatego szuka u handlarzy,po co pisać takie rzeczy jak się niema pewności i zaśmieca się temat,chyba że masz magiczną kulę która wie wszystko :D

a jak auto podmalowane czy podszykowane pod sprzedasz to rzecz normalna przecież on z tego żyje

do ceny auta trzeba jeszcze doliczyć 2500 za akcyzę,nie jest to jakaś okazja cenowa

1. Nie szukam u handlarzy tylko szukam w miarę dobrego używanego samochodu do jazdy a nie skręconego trupa.

2. Jestem świadomy że po kupnie używanego pojazdu będę musiał ponieść pewnie koszty tzw. pakiet startowy ale chciałbym go ograniczyć do elementów eksploatacyjnych.

3. Rozumiem że kolega na oko z ogłoszenia potrafi ocenić każdy samochód i wydać opinię na jego temat.

4. Zdaje sobie sprawę że samochód od handlarza nigdy nie będzie taki jak w opisie ale zdarzają się sprzedawcy którzy nie mają problemu żeby szczerze i rzetelnie odpowiedzieć na każde moje pytanie (niestety aktualnie na takiego jeszcze nie trafiłem)

5. Po rozmowie i wyjaśnieniu pewnych niedociągnięć w treści ogłoszenia handlarz spuścił z tonu i stwierdził że podana cena jest już z opłatami i min. roletą bagażnika której aktualnie nie ma.

6. Wrzucam tutaj ogłoszenia samochodów, które mnie interesują żeby poznać rzeczowe opinie osób które mając coś sensownego do powiedzenia.

7. Zanim wyłożę kasę na raport chciałbym poznać opinie osób które mają jakąś wiedzę w kwestii prezentowanych pojazdów.

8. Gdybym chciał kupić raport każdego ideału z ogłoszenia jak radzą niektórzy użytkownicy forum musiałbym obciąć mój budżet o połowę.

9. Wydaje mi się że po to jest to forum żebyśmy mogli dzielić się swoimi opiniami na temat prezentowanych pojazdów tak żeby zainteresowany zakupem mógł się dowiedzieć jak najwięcej bez ponoszenia kosztów takich dojazd czy wstepna weryfikacja do momentu aż dojdzie do wniosku że pojazd jest tego warty.

10. Pozdrawiam

Edytowane przez ukanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

radek79 - zobacz sobie zużycie wnętrza nieadekwatne do przebiegu, czy spasowanie przodu, do tego brak "bezwypadkowy" i opis który mówi wprost - że lepiej nic nie pisać.


Kolego ukanio - lepiej wydać na podstawowy raport 6,5 eurasa niż tracić pół dnia i nerwy, a z handlarzami krótkie pytania - co walone, co naprawione, jaką historię zna, w jakim stanie trafił do PL, ile kręcony, może coś się dowiesz jak powiesz, że z kompem i miernikiem lakieru wpadniesz i nie chciałbyś się rozczarować. Czasem miękną, czasem idą w zapartę i udają głupa na miejscu, to już o typu handlarza zależy - ale nikt nie mówił, że znaleźć samochód jest łatwo.


Masz świadomość ile elementy eksploatacyjne mogą wynieść? Jak dobrze trafisz to olej w silniku i opony, jak słabo to możesz w ciągu roku polecieć i drugie tyle ile na furę wydałeś.


Jak to napisał radek79

a jak auto podmalowane czy podszykowane pod sprzedasz to rzecz normalna przecież on z tego żyje

Tylko dodać, że jak dobrze się odszykuje jakiegoś trupa to też dobrze, bo mechanik później zarobi i elektryk i sprzedawca częśći i fabryka w chinach się rozwinie i PKB też przez to wsztko wzrośnie, a nawet Morawiecki się ucieszy, ale tylko trochę, bo jak fura u mechanika stoi to paliwa z akcyzą nie spala. :norty:


A na forum faktycznie każdy wróży z kuli... oprócz DRAYa, który wróży z bazy BMW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek79 z handlarzami krótkie pytania

Wielkim problemem było dla niego przesłanie vinu a o samochodzie to chciał rozmawiać na miejscu w trakcie oględzin, ogólnie wg niego "bardzo ładny" "nie bity" ale go nie zmierzył i z silnika się nie leje czyli taki standard u handlarza...

Co do bazy BMW jakieś kornety może będę miał w poniedziałek jak mój znajomy wróci z urlopu do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek79 - zobacz sobie zużycie wnętrza nieadekwatne do przebiegu...

Wiesz, z tym zużyciem wnętrza bywa różnie.

Auto mogło być eksploatowane na krótkich odcinkach, dlatego te szmaciane sporty z boczkami w dermie mogą tak wyglądać.

Częste wsiadanie, jak i wysiadanie niestety wpływa na taki stan.

Dla przykładu wklejam fotkę fotela kierowcy e60 M54B22 Mpak z przebiegiem 174 tyś.km. ( potwierdzonym ) którą byłem zainteresowany.

Niestety lub stety nie dogadaliśmy się z Niemcem co do ceny.

Skóra Dakota:

http://www.editer.pl/fotka/dad3225c08a8515ca669eb9d747fa004_1.jpg

Mimo wszystko zachęcam do sprawdzenia szczegółowej historii serwisowej u Draya.

Jeśli dla zakładającego temat, auto jest godne obejrzenia :cool2:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.