Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


Prośba o Wasze opinie nt.:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-m-pakiet-3-0-236km-bogata-wersja-wyposazenia-ID6BIWnI.html


Treść ogłoszenia:

"Witam serdecznie


auto jest w stanie idealnym (SUPER PERFEKCYJNYM TOP TOP!), nie ma nic do naprawy ,

zero jakichkolwiek wad, auto ma mały przebieg, dlatego fotele, kierownica, gałka zmiany biegów,

pedały itp. rzeczy po których widać eksploatacje sa w idealnym stanie, nic nie jest powycierane ani zużyte!

Silnik do dnia dzisiejszego wygląda jak nowy, zero wycieków, stuków, drgań, pracuje idealnie tak jak reszta

podzespołów typu zawieszenie skrzynia biegów!


PEŁNA DOKUMENTACJA PRZEBIEGU TZN:


KSIĄŻKA SERWISOWA

BADANIA TUV

RACHUNKI "


Rozkodowany VIN:

Vehicle Information
Type
Value
VIN	WBAPY71050C025664
Prod. Date	2008-10-29
Service History	!! CHECK HISTORY !!
Type	530XD (EUR)
Series	E61 (5 Series)
Body Type	TOUR
Steering	Left Hand Drive
Engine	M57T2
Displacement	3.00
Power	173kw / 235hp
Drive	ALLR
Transmission	Automatic
Colour	CARBONSCHWARZ METALLIC (416)
Upholstery	LEDER DAKOTASCHWARZ (LCSW)
Check mileage	http://www.auto-records.com

Editions And Packages
S710A	M Leather Steering Wheel
S715A	M Aerodynamics Package
P7MFA	Sports Edition

Comfort And Interior Equipment
S402A	Electric Panoramic Roof
S423A	Floor Mats Velours
S428A	Warning Triangle And First Aid Kit
S431A	Interior Mirror With Automaticdip
S441A	Smoker Package
S442A	Cup Holder
S481A	Sports Seat
S488A	Lumbar Support Driver And Passenger
S493A	Storage Compartment Package
S494A	Seat Heating Driverpassenger
S4MSA	Interior Moldings Alu Pentan

Multimedia
S606A	Navigation System Business
S612A	BMW Assist
S616A	BMW Online
S633A	Preparation Mobile Phone Business
S672A	CD Changer For 6 CDs
S698A	AreaCode 2 For DVD
S6AAA	BMW TeleServices
S6ABA	Control For Teleservices
S7SNA	Nav Businesscellph Prep Bluetooth
-	Bavsound Speaker Upgrade Available

Driver Assistance And Lightning
S508A	Park Distance Control PDC
S534A	Automatic Air Conditioning
S544A	Cruise Control With Brake Function
S563A	Light Package
S5ADA	Lane Departure Warning
S548A	Kilometercalibrated Speedometer

Wheels And Drive
S203A	4wheel Drive
S205A	Automatic Transmission
S235A	Towing Hitch Detachable
S261A	Side Airbags For Rear Passengers
S2NPA	BMW Alloy Wheel M Double Spoke 135

Environment And Safety
S320A	Deleted Model Lettering
S354A	Green Windscreen Green Shade Band
S386A	Roof Railing
S863A	Retailer Directory Europe
S879A	Onboard Vehicle Literature German
S8S8A	Countryspecific Nav System Supply
S8SAA	Navigation Access Requestcountryspec
S8SCA	Telematics Access Requestcountryspec
S8SPA	Control Unit COP
S851A	Language Version German

Individual Equipment
S760A	High Gloss Shadow Line
S761A	Individual Sunshade Glazing
S775A	Headlining Anthracite

Other Equipment
S1CAA	Selection Of COP Relevant Vehicles
L801A	National Version Germany
S1CBA	CO2 Package

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Treść ogłoszenia:

 

Wybacz ale po co w ogóle czytasz treść ogłoszenia u handlarza który pod każdym autem wkleja to samo?


Patrząc na zdjęcie "książki serwisowej" jestem praktycznie pewien że jest fałszywa. Ale może zostanę zaskoczony.


Na zdjęciach auta z zewnątrz nic nie widać. Czarne auto fotografowane w cieniu. Pod maską, wewnątrz - w miarę ok.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść wkleiłem, żeby ludzie ew. nie fatygowali się - w sensie, że tam nic nie ma.


Auto ewidentnie od handlarza i wiadomo, że on nic nie napisze.


Niemniej auto wygląda chyba ok, na pierwszy rzut oka (mojego, amatorskiego oka), więc pytam ludzi, którzy mają więcej doświadczenia.

VIN chyba potwierdza to co jest w aucie, przebieg postaram się zweryfikować, jak tu nikt nic rażącego nie znajdzie.


P.S. Dzięki za opinię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wygląda schludnie, miej na uwadze, że trzeba zainteresować się rozrządem w tej wersji. Wiesz, że jest mała navi? Piszę to dla porządku, ponieważ dla niektórych to mus.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedz i kup taki samochód w De ,oczywiście znajdziesz w niemieckim komisie nie tureckim tylko cena żeby nie wyrwała z nóg.Te auta w komisach mają wyglądać jak nowe ale wystarczy pierwsza lepsza kontrola na OSK i można się zdziwić ,już przerabiałem kiedyś temat jak jechałem w Polske po wymarzone auto .Kilka dni planowania ,setki telefonów,piorytety kupić auto od właściciela wpisanego w dow.rej a nie na umowie ale postanowiłem kilka komisów sprawdzić,potem ustalenie trasy biorę syna i jedziemy na 2-3dni nawet koszta można sobie policzyć .Komisy-rozczarowania większość ma cię głeboko w du...jak prosisz o k.serwisową o której mowa,bezwypadkowość-tak ofiar podobno nie było ale nie bezkolizyjność.Pierwszy wyjazd nieudany ,tydzień przerwy i znowu.Moje zdanie jest takie nie ma w DE i PL dobrych,tanich samochodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W Szwajcarii są i z mojego doświadczenia lepsze i tańsze są od prywatnych oryginalnych właścicieli - kilka oglądałem i wszystkie były spoko, a ceny z nóg nie zwaliły mnie - tyle, że faktycznie bezwypadkowe, bo w tych dizlach zawsze coś do roboty się znajdzie - dpf, turbo, świece żarowe, rozrząd, termostaty, skrzynia do regeneracji itp. W na kompie pokaładowym wszystko będziesz miał na zielono, dopiero po podłączeniu diagnostyki wyskakują rzeczy, a niektóre tylko na wyczucie i monitoring (jak skrzynia, termostaty czy DPF).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Sprawdzał ktoś może historię przebiegu tego auta? Byłem je oglądać, w środku nie wygląda źle, z wierzchu też w miarę, wrzucę zdjęcia rzeczy które przykuły moją uwagę.

Tarcze hamulcowe posiadają już ok 2mm falc więc pewnie niedługo wymiana. Silnik się trochę poci, widać to od przody i od strony kierowcy. Szyber dach potrzebował mojej pomocy żeby go zamknąć, sam odbijał i się otwierał, zapewne trzeba by było przeczyścić prowadnice o co nieco nasmarować. Przednia szyba bez znaczka bmw, reszta ze znaczkiem. Lampy przednie obie mają te samą datę 23.10.2008

W bagażniku przewody od car audio, ktoś woził suba. Plastiki klapy były nieumiejętnie ściągane przez co są podrapana dość mocno w okolicach plastikowych grzybków mocujących. na klapie delikatna korozja pod lakierem,widać to jak się otworzy szybę w klapie.

ramie wycieraczki przedniej ma wytartą farbę jakby cały czas o coś obcierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na to wygląda, tylko czy to wada w aucie, które ma 11 lat i 280 000 km?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, tylko czy to wada w aucie, które ma 11 lat i 280 000 km?

 

Nie nie jest to wada ale w momencie kiedy ktoś napisał, że żaden element nie jest powycierany i zużyty po czym widzę obszytą kierownice to budzi to we mnie mieszane odczucia i rodzi pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica faktycznie obszyta, ale nie wygląda jakby to miało mieć miejsce miesiąc temu

Środek trochę wyplakowany, ale niedoczyszczony

Odpryski na masce po kamyszkach

Fotel kierowcy wygląda całkiem ok, bez przetarć, ale widać różnice względem pasażera

Przycisk start/stóp delikatnie zaczyna się wybierać na środku

Opony niespękane, zapomniałem zrobić zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na to wygląda, tylko czy to wada w aucie, które ma 11 lat i 280 000 km?

 

Nie nie jest to wada ale w momencie kiedy ktoś napisał, że żaden element nie jest powycierany i zużyty po czym widzę obszytą kierownice to budzi to we mnie mieszane odczucia i rodzi pytania

Dalej nie rozumiem..była wytarta i obszył, więc ma napisać, że jednak jest zniszczona jak jest świeża skóra? :roll: uwaga, że ktoś obszył jak najbardziej na miejscu, komuś przeszkadzała więc obszył. To jak z tym, że każdy chce auto, które 10-15 lat i ori lakier, oczywiście w super stanie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy obszył na nowo bo tak jak piszesz przeszkadzała mu bo była powycierana czy auto ma nalatanie więcej niż deklaruje.

Moja uwaga dotyczyła tylko i wyłącznie faktu jej obszycia bo nikt wcześniej tego nie napisał. Jak może zauważyłeś (albo raczej nie) celowo nie napisałem, że to źle, że to zrobił bo chciałem tylko wzmóc czujność u zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim śledztwie piszesz bo ja żadnego nie prowadzę ale faktycznie gdybym był autem zainteresowany to fakt obszycia kierownicy wzbudziłby we mnie zainteresowanie.

Nie, nie należę do tych, którzy po kierownicy i fotelu potrafią określić przebieg auta ale czytając twoja odpowiedź to ty należysz do tych, którym wysoka temperatura na zewnątrz szkodzi.

Wypij coś zimnego i spójrz na to co napisałem raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.