Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Panowie, przymierzam się ale cena mnie zabija na tą chwilę. Co sadzicie? warto?

Nie kupowałem raportu, może ktoś ma jakieś większe możliwości niż ja?

Mega cenne będą dla mnie kazde wskazówki.


Przede wszystkim 2014r i 31k przebiegu? seriously?


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335d-xdrive-313ps-mpakiet-ID6BChIq.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=82720700


Pozdrawiam,

KrzyZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Topowy diesel, mały przebieg i brak opcji bezwypadkowy..teraz to bardziej jasne? :roll: pytaj o zdjęcia sprzed naprawy.


VIN: WBA8J71070K325088

Type code: 8J71

Model: 335D XDRIVE (EUR)

E-F-R series: F31

Series: 3

Type: TOUR

Steering: LL

Doors: 5

Engine: N57Z

Displacement: 3.00

Power: 230 (313 hp)

Drive: ALLR

Transmission: AUT

Paint code: B39 - MINERALGRAU METALLIC

Upholstery code: LCSW - LEDER DAKOTA/SCH

Prod.date: 2014-10-16

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2PE 18"M LM RAEDER STERNSP.400 M/MB

S2TB Sport automatic gearbox

S2VB Tyre pressure control (TPC)

S2VF Adaptive M chassis

S2VL Variable sport steering

S3AA DACHRELING SCHWARZ

S3AG Reversing camera

S4AD Interior trim strips, brushed aluminium

S4AE Armrest front, retractable

S4DL AKZENTLEISTEN SCHWARZ HOCHGLAENZEND

S5AC High-beam assistant

S5AG Lane change warning

S5AL ACTIVE PROTECTION

S5DA Passenger airbag deactivation

S5DC Rear-seat headrests, folding

S5DL SURROUND VIEW (WORKING NAME)

S5DP Park Assist

S6AC INTELLIGENTER NOTRUF

S6AE TELESERVICES

S6AK CONNECTEDDRIVE SERVICES

S6AM REAL TIME TRAFFIC INFORMATION

S6AN CONCIERGE SERVICES

S6AP REMOTE SERVICES

S6NS KOMFORTTELEFONIE MIT ERW. SMARTPHON

S6WA INSTRUMENTENKOMBI. M. ERW. UMF.

P7R7 Innovation package

P7VB COMFORT PAKET

P7XP NAVIGATIONSPAKET CONNECTEDDRIVE

S8KA OELWARTUNGSINT. 30.000KM/24MONATE

S8TH SPEED LIMIT INFO

S230 Extra package, EU-speciifc

S248 Steering wheel heater

S249 Multifunction f steering wheel

S258 Tyres with runflat properties

S302 Alarm system

S322 Comfort access

P337 M Sports package

S402 Panorama glass roof

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S459 Seat adjustment, electric, with memory

S465 Through-loading system

S481 Sports seat

S493 Storage compartment package

S494 Seat heating driver/passenger

S496 Seat heating, rear

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S524 Adaptive Headlights

S534 Automatic air conditioning

S544 Cruise control with brake function

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S575 Socket, lugg. comp. incl. 2. batt.

S609 Navigation system, Professional

S610 Head-up display

S654 DAB tuner

S676 HiFi speaker system

S698 Area-Code 2 for DVD

S710 M leather steering wheel

S715 M Aerodynamics package

S760 High gloss shadow line

S775 Headlining anthracite

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S879 Operating instructions German

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Proszę Cie..jak kupujesz auto od osoby prywatnej to możesz sobie papiery..wiadomo co zrobić :roll: oczywiści, że jest szansa odzyskać kasę lub odstąpić od umowy jak wyjdzie na jaw, że auto jest po dzwonie a sprzedawca o tym wiedział, ale to z reguły droga przez mękę. Jak tego uniknąć? Sprawdzić auto u kogoś kto na się na rzeczy..nie mówię tu konkretnie o aso, bo tam też zdarzało się, że nie poznali auta po grubym dzwonie i wstawianych elementach.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że to auto ma 31 tyś przebiegu, klekot 5cio letni nigdy w życiu....zobacz na kierownicę jest już lekko świecącą......skłaniam się bardziej ku 130-150 tyś, pozatym tak jak pisał kolega wyżej pytaj o uszkodzenia jakie miało auto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niestety jakość skóry na kierownicy współczesnych bmw pozostawia wiele do życzenia, pewnie zaraz ktoś kto użytkuje f30 od nowości potwierdzi. Mnie osobiście nie zaskoczy jak przebieg będzie prawdziwy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie jest tak ze jestem slepo zapatrzony i podniecony jak "mała kiki w agreście", ale pytam i rozmawiam z hobbystami czy "znawcami" marki..a na pewno z ludźmi którzy mają większe pojęcie ode mnie. Maniek czyli nie zdziwisz się jak przebieg jest prawdziwy? 31k? czy to była pomyłka?


Co do samego ewentualnego kupna auta, jest w ogóle możliwość zabezpieczenia się jakimś zapisem na umowie?

To że ASO to wiadomo, ale jeśli jechał bym do obcego miasta to ch*#$@ wie gdzie do którego ASO i kto rzetelnie podejdzie do tematu skoro nowy nabywca ma płacić a po zakupie właściciel odliczy od kwoty. Co proponujecie? bez spiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
31k? czy to była pomyłka?

Jaka pomyłka, przecież jest zdjęcie licznika z przebiegiem 33613 km. Są firmy/osoby, które znają się na marce, znają te pojazdy i wiedzą gdzie zajrzeć..nie mam tu na myśli fotografów samochodowych, od których dostaniesz 200 zdjęć każdej rysy i plamy na siedzeniach..może ktoś z okolicy zgłosi się do Ciebie i sprawdzi te auto, ja mam niestety kawałek drogi, choć teoretycznie przy takiej wartości pojazdu to raczej nie ma większego znaczenia.

Pytałeś w ogóle sprzedawcę co wie o przeszłości wypadkowej auta?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Poszukaj dobrych firm sprawdzających samochody, znających się na BMW. Przebieg jest zbyt niski jak na samochód w ciągłej eksploatacji, ale jeżeli stało z powodu dzwona lub innego to może być realny.


Na pewno trzeba uzyskać dane do historiapojazdu.gov.pl. Akcyza została opłacona 10 stycznia 2017.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba uzyskać dane do historiapojazdu.gov.pl. Akcyza została opłacona 10 stycznia 2017.

 

A co jeśli naprawa miała miejsce "u Kazika w garażu"? nie będzie raczej to ujęte w historii pojazdu. Nie wiem czy sam dzwon będzie.

Przyznam że latam audi, BMW nie jest moim konikiem jak Waszym od lat, ale postawiłem na bimmke bo czas cos zmienić w swoim życiu.

Mam pytanie do Was, czy ktoś zna, jest w stanie polecić kogoś konkretnego kto mieszka w Łodzi lub okolicach? może bym się dogadał z tą osobą i bym skoczył ocenić ten wózek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Sprawdż histrię najlepiej u Draya bo to dziwne w 2016 miała niecałe 16tys.km a już Polsce 05.2018 35.335 km. 31tys. to na pewno przeszłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli zdjęcia sprzed roku, ładnie..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panowie, przymierzam się ale cena mnie zabija na tą chwilę. Co sadzicie? warto?

Nie kupowałem raportu, może ktoś ma jakieś większe możliwości niż ja?

Mega cenne będą dla mnie kazde wskazówki.


Przede wszystkim 2014r i 31k przebiegu? seriously?


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335d-xdrive-313ps-mpakiet-ID6BChIq.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=82720700


Pozdrawiam,

KrzyZ

Rozumiem, że sprzedający nie odbiera telefonu i nie możesz umówić się na oględziny? Dlatego tutaj wstawiłeś, żeby każdy mógł ocenić ze zdjęć i potwierdzić przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż histrię najlepiej u Draya bo to dziwne w 2016 miała niecałe 16tys.km a już Polsce 05.2018 35.335 km. 31tys. to na pewno przeszłość

 

Tak jak pisałem......krecony jak nic i to konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panowie, przymierzam się ale cena mnie zabija na tą chwilę. Co sadzicie? warto?

Nie kupowałem raportu, może ktoś ma jakieś większe możliwości niż ja?

Mega cenne będą dla mnie kazde wskazówki.


Przede wszystkim 2014r i 31k przebiegu? seriously?


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335d-xdrive-313ps-mpakiet-ID6BChIq.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=82720700


Pozdrawiam,

KrzyZ

Rozumiem, że sprzedający nie odbiera telefonu i nie możesz umówić się na oględziny? Dlatego tutaj wstawiłeś, żeby każdy mógł ocenić ze zdjęć i potwierdzić przebieg?

 

Kazdy post coś wnosi do tematu, ale rozumiem ze masz taką mentalność by sapać i się wymądrzać przy okazji wprowadzając bałagan w temacie (bo tracimy merytoryke), a zarazem lubisz tracisz swoj i nasz czas? Nie pisz, nie udzielaj się w temacie jak nie masz nic do powiedzenia mądrego.

Ps. Dzwoniłem, rozmawiałem i auto sprawdzam dla Teojej wiadomości a po kolejne już to nie muszę się Tobie spowiadać co robie/robiłem. Temat z Tobą zakończyłem.


Wracając do aukcji, zaraz mam dostać namiary tzn data rejestracji, nr blach i będę przystępował do kolejnego etapu weryfikacji. Przebieg wydaje mi się również dziwny. Poinformuje was co i jak jak tylko się czegoś dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

4,5 letni mocny diesel z przelotem 35k ? No nie, to być nie może... :D jeszcze w benzyne może bym uwierzył ale każdy kto kupuje NOWEGO diesla to nie po to żeby toczyć się nim kilka tys km rocznie....dla porównania Ci powiem ja kupiłem 340i z lipca 2016 i mam 51k aktualnie

Ewentualnie wariant nr 2 że dzwon i stała długo w naprawie

Z mojej strony powiem Ci że już kilka mies temu widziałem to auto w ogłoszeniach z tą samą ceną więc jakiejś kolejki chętnych to po nią nie ma

Chociaż wysoka cena sugeruje że może faktycznie to jest jakiś rodzynek ? Daj znać bo aż ciekaw jestem co wyszło, przebieg nieprawdopodobnie niski ale cuda się zdarzają i stąd może tak wysoka cena jak za ten rocznik :)


ale cudów bym się nie spodziewał bo jak ktoś jest rzetelny to jest- po co podaje 31k w ogłoszeniu jak w maju 2018 było 35? Czyli kłamstewko nr 1

Mapa na 335koni ? Kolejne dziwactwo...tam w serii jest 313 to nikt nie robi mapy o 20koni w góre.... samą mapą tam robisz +-390, znajomy zmienił tylko IC i po mapie ma 407ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a więc, tradycyjne tłumaczenie się sprzedawcy. Zaczynam się zastanawiać dlaczego większość sprzedających ma podejście typowego "polaczka"

Ze względu na to że jestem MOCNO ZAWIEDZIONY sytuacją bo szukam auta już X czasu, powiem w skrócie co się dowiedziałem...postaram się bez eseju.


- auto ściągnięte jako "poobijane bo niemiec chciał się pobawić i chyba na parkingu wyłączył systemy trakcji" - haha, dobre.

- szkoda oszacowana w niemcowie na 30-50 tys euro.

- w maju 2016 odnotowano dzwona o którym mowa wyżej.

- właściciel polak użytkuje pojazd od 2 lat. Naprawiał go handlarz który auto ściągnął. Oczywiscie - brak faktur zakupu części, brak fotografii uszkodzonego auta sprzed naprawy "bo się nie myśli o tym przy zakupie" Mało tego, aktualny właściciel oszacował naprawę w polsce na 10 tys eur ~40 tys złotych a nie 50 tys euro jak to zostało wycenione w niemczech.


W historii pojazdu nie ma więcej żadnych groźniejszych uwag poza samą szkodą, bo są np: serwis olejowy, olej, mikrofiltr, kontrola pojazdu, filtr powietrza, filtr paliwa, płyn hamulcowy, wyważanie kół, ładowanie aku itd.


Zapłaciłem za raport z własnych pieniędzy, niestety. Jak się okazuje auto po dzwonie nie małym. Czy w związku z tym jest jakiś sposób by przyszły nabywca, wiedział o historii auta tyle co my, szukając w google? Po prostu chciałbym przestrzec kogokolwiek w razie czego że jednak nie jest tak pięknie i idealnie jak się wydaje. Auto może faktycznie jest zrobione dobrze, ale skoro od właściciela nie moge dowiedzieć się nic o fotkach, fakturach naprawy itd to skąd mam wiedzieć że nie była wspawywana ćwiara? już pomijam fakt że "kurtyny możliwe że były wystrzelone, ale deska jest oryginalna bo airbagi były ok"


to jak narazie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, kupując auto za 150k oczekiwałoby się rzetelnych informacji, że sprzedający będzie wiedział co sprzedaje i jeśli auto było bite to pokaże zdjęcia sprzed naprawy a nie informacji w stylu "kurtyny możliwe że były wystrzelone ale nie wiem bo kupiłem od handlarza co ją ściągnał i naprawiał" trochę słabo ale może idzie dotrzeć do zdjęć sprzed naprawy i aż tak groźnie nie było? Tak czy inaczej moim skromnym zdaniem 150k za to auto biorąc pod uwagę wszystko co napisałeś to cena sporo przesadzona

Zapłaciłeś za raport ale wiesz na czym stoisz przynajmniej, szkoda Ci 100zł na raport szukając auta za 150k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
Tak jak pisałem, zaskoczenia brak. Jaki ma teraz przebieg?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.