Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sztuka do weryfikacji. Wyposażenie zacne. Przebieg jaki lubią kupujący, a cena promocyjna! Panowie gdzie jest haczyk?

Po 8 latach jazdy klekotem M47N szukam 6 cylindrów w benzynie.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-2-2-170km-alu17-mpakiet-alkantara-xenon-oplacony-polecam-ID6BGlFf.html#2cdd64c7d55

Rozkodowany vin:

https://bimmercat.com/bmw/decode_vin_to_pdf/PB22047_PL.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

* sensor deszczu

Tego akurat nie ma.

Haczyk? Przebieg potwierdziłeś? To "tylko" 320i, nielubiany kolor, nielubiana przez nieświadomą większość skrzynia, touring - czyli poza kompotem najtańsza wersja nadwozia, m54 w tym wieku, więc możesz spodziewać się większego lub mniejszego poboru oleju, ze wskazaniem na to pierwsze. Do tego napisał, że ori lakier, jak to prawda to spodziewałbym się rdzy, chyba nawet widać coś - lewy próg na wysokości środka tylnych drzwi, obejrzyj dobrze spody drzwi, przednie błotniki, klapę oraz maskę od spodu. Ale skoro masz tyle lat e46 to raczej wiesz gdzie zaglądać :wink: poza tym same plusy :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki maniek za zainteresowanie i uwagi. Sensor deszczu i jeszcze parę innych dodatków w opisie to istotnie fikcja. Ważne ,że całość jest zgodna z vin. Na drobną korozje jestem przygotowany, titansilver według mnie wygląda dobrze, touring też musi być, motor 2,2 istotnie mocą nie powala. Obawiam się tylko o kondycję silnika, mam INPE, Rheigolda, według zapewnień sprzedawcy jeszcze kompa nikt nie podłączał. Ma mi też podesłać fotki książki servisowej. Nie mam daleko więc na pewno pojadę obejrzeć.

Przebiegu jestem ciekaw :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To zacznij od www.auto-records.com i za 4,5E coś się dowiesz. Skoro masz blisko to nie ma co się zastanawiać tylko sprawdzać, wygląda dobrze.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ah, wszystko drożeje..tak jak masło :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna skrzynia to bajka,kombi praktyczne i nie ma skór jak dla mnie duży plus ,ale pózniej ciężko takie autko sprzedać,miałem kilka kombi w automacie i sprzedaż to droga przez męke,a kiedyś nadejdzie taki dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej,oj ciężko coś takiego sprzedać, a ten egzemplarz szczególnie.

Byłem i zobaczyłem cholernie zaniedbane auto, na zdjeciach tego nie widać. Były podjęte próby reanimacji czyli wymienione przednie błotniki, szpachlowane tylne nadkole, struktura nawet ładnie dobrana ale pojawiły się już nastepne ogniska korozji. Maska porysowana-praktycznie do lakierowania. Wymieniona przednia szyba, uszczelki założone niechlujnie. Wnętrze wokół kierowcy zmęczone, lewy bok fotela kierowcy tapicerowany tkaniną przypominajacą alkantarę, dywaniki wytarte, kierownica starta że nie widać struktury skóry. Podarta okładzina w bagażniku, brak paru drobnych zaślepek, szyba bagażnika nie otwiera się, itp.

Opony markowe do jazdy po suchym asfalcie, felgi 8.5 J na przodzie, a 7,5 na tyle. Komora silnika jak po szutrowym rajdzie z widocznymi śladami ingerencji mechanika. Vanos cichy, zapłony nie wypadają, chyba wymieniona przepływka. Trzy blędy pokazała Inpa. Ręcznego zupełnie nie ma.

Ja odpusilem, nie zaproponowałem nawet swojej ceny, za dużo rzeczy do poprawy.

Właściciela nie było, samochód prezentuje mama. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szara rzeczywistość a ma tylko 215 tys. km.

DRUGIEJ W TAKIM STANIE NIE ZNAJDZIECIE ! IDEALNA BEZ WKŁADU FINANSOWEGO !


Ten samochód nie wymaga wkładu finansowego. Mam nadzieję, że przybliżyłem Państwu historię tego samochodu, które jest na prawdę w perfekcyjnym stanie.

:cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zapis robi idiota ,jeżeli ma firme możesz pojezdzić i oddać,a z drugiej strony kto w takie durnoty wieży 2-3 letnie auta już nie są idealne ,a takich bez wkładu nie ma zawsze coś sie znajdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.