Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poluję ostatnio na 545i w e60 i znalazłem jeden egzemplarz w Warszawie więc dajcie znać co myślicie i czy warto jechać bo mam niedaleko w sumie. Gość pisze, że zadbana itd i na zdjęciach prezentuje się dość ładnie ale tylko 8 zdjęc bo na olx. Ma fajne felgi i jak nie przepadałem za białym kolorem to ta wygląda naprawdę atrakcyjnie i w mpakiecie jeszcze :)

Cena dość wygórowana ale oglądałem juz jedną za 30k i pali, jezdzi i hamuje to jedyne co można o niej powiedzieć bo złom totalny i 150k przebiegu miała...



Proszę o komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to przesiadam się z a8 na bmw i chciałbym coś z dużym silnikiem a seria 7 mi jakoś za duża bo a8 też duża trochę bo sam głównie będę jeździł na długie trasy. Wiem, ze pewnie trzeba bedzie od razu cos wlozyc ale mam dobrego mechanika i chcielibysmy tam razem jakos po godzinach podjechać i obadac temat chyba, ze ktos juz moze ja ogladał?


I tak od razu na co zwrócic szczególną uwagę bo o słynnej rurce od chłodzenia to wiem itd. Podobno uszczelniacze zaworowe zrobione a to chyba najwiekszy mankament bo podobno kopcą strasznie te samochody jak oleju ubywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.