Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie rozumiem jednego - nie powie ktoś czegoś tragedia, powie szczerze to podejrzane. O co chodzi?

Oczekiwałem konkretnych odpowiedzi na co zerknąć o co wypytać, dostałem taką właśnie np z tym mocowaniem tylnego zawieszenia za co dziękuję.

Natomiast kolega acidburn pisze najpierw o tym, że nie warto kupować 3.0 benzyny jak można kupić 2.5, tylko różnica 40KM to nie jest taka mała, a teraz pisze o desperacji sprzedawcy.

Rozmawiałem z gościem chwilę i sam mi powiedział, że nikt konkretny jeszcze nie zadzwonił i nie był oglądać samochodu, generalnie ma tylko głupie telefonu od osób, co dają 7 tys i zabierają bez oglądania.

 

Nie mam póki co kiedy podjechać obejrzeć samochodu, jakoś po nowym roku jak ogłoszenie będzie aktualne to powinno mi się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że nie warto kupować 3.0 tylko że 2.5 też jest dobry i warto się zainteresować, jeżeli chodzi o te zdjęcia co przysłał ci sprzedawca to jego sprawa ja osobiście przerabialem takie historie z takimi zdjęciami narobilem się jak glupi a później zero odzewu. Po kilku razach dałem sobie spokój z takimi klientami bo i tak nic z tego nie wynikało szkoda czasu. Auto jest do opłat więc dochodzi jeszcze ok 1500zl. Jeżeli chcesz zakupić ten samochód to musisz się po niego wybrać lawetą bo nie ma tablic, jeżeli chodzi o przegląd to i tak musisz go zrobić. Sprzedawca pisze ze auto ma wymieniony olej silnikowy i olej w skrzyni biegów ale kto go wymieniał sprzedający czy poprzedni właściciel zrobił mu taki prezent? Musisz się liczyć z tym że kupujesz auto do opłat i sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za te samochod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może za tanio wystawił i stąd ta historia bo jak na 330i to za tanio stoi ;)

Kolega mi opowiadał (dobry znajomy) jak jego szwagier w zeszłym roku potrzebował szybko kasę na nowy biznes (startował z własną działalnością) i chciał szybko sprzedać Toyotę Rav4 - dobry samochód nie żaden ulep ale za bardzo niską ceną - żeby szybko sprzedać - nikt nie zadzwonił a jak zmienił cenę na taką średnią z alledrogo zaczęły się telefony i chyba 2gi oglądający zabrał auto.

Co do tej sytuacji - zdjęcia nie oddadzą tego co jest naprawdę, choć byś się starał hehe, najlepiej jechać obejrzeć na podnośniku, obstukać co się da i przekalkulować czy się opyla czy nie, przy okazji sprawdziłbym jak jeździ bo się wszyscy na rudej skupili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.