Skocz do zawartości

BMW 330d E46 - WBABV91030PJ86599


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znajomy chce kupić E46 coupe z silnikiem 3.0d, znalazł coś takiego

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330cd-m-pakiet-navi-xenon-skory-szyberdach-telefon-manual-ID6zgKag.html

Pytanie czy ktoś coś wie na jej temat, warto gonić po nią pół Polski? Z góry wielkie dzięki za info :cool2:

 

Bardzo bym prosił o rozkodowanie nr VIN

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimmer.work

 

Czemu zdjęcie jest inne niż opis poniżej?

 

Dzięki a coś ktoś napisze o tym egzemplarzu? Z rozmowy telefonicznej mam ustalone, że kierownica obszył bo mu się podoba ta nitka i ten styl i musiał mieć w swoim BMW taką kiere :norty: przedni zderzak malowany bo był dokładane dokładki z CSL no i podobno błotnik był porysowany :norty: nie jest handlarzem ale sam sprowadza sobie auta i teraz niby sprowadził E63 lub E64 i dlatego sprzedaje to E46... Wie ktoś może co to za felga z którego modelu BMW bo na pewno nie z E46, a może to nie oryginał tylko replika z dalekiego wschodu :norty:

 

Nasunęło mi się takie pytanie, czy M-pakiet zewnętrzny nie obejmował również lusterek?

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całkiem blisko i chyba nawet wiem kto sprowadził to auto :) Jeśli to ten gość to ściąga sporo i tego typu auta ma raczej rzadko, jak już drożej niż 20k to coś sporo młodszego ale opinie ma dosyć dobrą i nie słyszy się żeby były jakieś większe problemy z jego autami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całkiem blisko i chyba nawet wiem kto sprowadził to auto :) Jeśli to ten gość to ściąga sporo i tego typu auta ma raczej rzadko, jak już drożej niż 20k to coś sporo młodszego ale opinie ma dosyć dobrą i nie słyszy się żeby były jakieś większe problemy z jego autami.

 

Daj kolego jak możesz swoje namiary na PW

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całkiem blisko i chyba nawet wiem kto sprowadził to auto :) Jeśli to ten gość to ściąga sporo i tego typu auta ma raczej rzadko, jak już drożej niż 20k to coś sporo młodszego ale opinie ma dosyć dobrą i nie słyszy się żeby były jakieś większe problemy z jego autami.

 

Daj kolego jak możesz swoje namiary na PW

 

Poszło PW

 

VIN: WBABV91030PJ86599

Type code: BV91

Model: 330CD (EUR)

E-F-R series: E46 2FL

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M57/TU

Displacement: 3.00

Power: 150 (204 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 354 - TITANSILBER METALLIC

Upholstery code: V5SW - HIGHLEDER/SCHWAR

Prod.date: 2003-09-10

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S8SP Control unit CO2

S210 Dynamic stability control III

S226 Sports suspension settings

S249 Multifunction f steering wheel

S302 Alarm system

S313 Fold-in outside mirror

S320 Deleted, model lettering

S338 M Sports package II

S358 Climate comfort windscreen

S403 Glass roof, electrical

S415 Sun-blind, rear

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S435 Fine wood trim

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S464 Ski bag

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S609 Navigation system, Professional

S672 CD changer for 6 CDs

S674 Hi-Fi system Harman Kardon

S710 M leather steering wheel

S716 Aerodynamics package

S760 High gloss shadow line

S775 Headlining anthracite

S785 White direction indicator lights

S787 BMW alloy wheel, M double spoke 135

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S832 Battery in luggage compartment

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S915 Omission of outer-skin preservation

S930 BERUECKSICHTIGUNG PREISABHAENGIGK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione, ma swoje wady i nie jest takie idealne jak na foto :norty: ale sprzedawca podszedł profesjonalnie do sprawy i opuścił "parę groszy"... :norty: temat do zamknięcia. Edytowane przez BruceLee :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na zdjęciu różne barwy poszczególnych elementów nadwozia zdradzają przebyte przygody.

Opcja bezwypadkowy niezaznaczona, więc bądź uważny przy weryfikacji nadwozia.

No i potwierdź wskazania drogomierza.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu różne barwy poszczególnych elementów nadwozia zdradzają przebyte przygody.

Opcja bezwypadkowy niezaznaczona, więc bądź uważny przy weryfikacji nadwozia.

No i potwierdź wskazania drogomierza.

 

Kolego przeczytaj uważnie mojego poprzedniego posta... :duh:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Posta z odpowiedzią zacząłem pisać wcześniej - "wyślij" kliknąłem po przerwie...

Na dodatek swój post edytowałeś ...

Kilka zmian w tym BMW się zrobiło, nie bałeś się bez konkretnej i solidnej weryfikacji kupić tak ryzykowny w zakupie w teraźniejszości model?

 

3o6lhi6ayanjqcfzcwbc

blsihf65f3g6r4puvvui

 

PS.

Trafiłeś dobrą wersję. Niech służy jak najlepiej.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posta z odpowiedzią zacząłem pisać wcześniej - "wyślij" kliknąłem po przerwie...

Na dodatek swój post edytowałeś ...

Kilka zmian w tym BMW się zrobiło, nie bałeś się bez konkretnej i solidnej weryfikacji kupić tak ryzykowny w zakupie w teraźniejszości model?

 

3o6lhi6ayanjqcfzcwbc

blsihf65f3g6r4puvvui

 

Edytowałem bo był błąd ortograficzny... a skąd wiesz jak wyglądała weryfikacja i oględziny auta przed zakupem i czy były one powierzchowne czy szczegółowe? Nr VIN był rozkodowywany kilkoma darmowymi i jednym płatnym dekoderem oraz wysyłany do BMW i wszystkie listy wyposażenia były takie same, więc wychodzi na to że te poglądowe zdjęcia z bimmer.work "kłamią" co poruszałem kilka postów wyżej bo też zauważyłem, że na liście wyposażenia są elementy których nie ma na zdjęciach... z resztą oględziny na żywo nie dorównają żadnym zdjęciom ani dekoderom wyposażenia...

 

A i jeszcze jedno... to nie ja kupiłem to auto, ba nawet nie byłem przy zakupie i to nie ja nim będę jeździł.

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie patrz na zdjęcia na bimmer.work. One nie zawsze wszystko uwzględniają (szczególnie w starszych BMW). Zawsze oceniaj samochód i jego wyposażenie po dostępnych kodach (one się zawsze zgadzają z tym co wyjechało z fabryki).

 

Ponadto, jak już byłeś na oględzinach tego auta to mógłbyś zdać relacje co było w nim super a co do poprawy. Chyba że, chcesz to zachować tylko dla siebie :)

 

Tak czy inaczej, silnik m57 fajny, nadwozie coupe fajne, więc niech się sprawuje, daje frajde i za szybko nie rozleci! :wink:

Edytowane przez ztez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie patrz na zdjęcia na bimmer.work. One nie zawsze wszystko uwzględniają (szczególnie w starszych BMW). Zawsze oceniaj samochód i jego wyposażenie po dostępnych kodach (one się zawsze zgadzają z tym co wyjechało z fabryki).

 

Ponadto, jak już byłeś na oględzinach tego auta to mógłbyś zdać relacje co było w nim super a co do poprawy. Chyba że, chcesz to zachować tylko dla siebie :)

 

Tak czy inaczej, silnik m57 fajny, nadwozie coupe fajne, więc niech się sprawuje, daje frajde i za szybko nie rozleci! :wink:

 

Jeszcze raz apeluje o uważne czytanie postów! TO NIE JA BYŁEM OGLĄDAĆ I KUPOWAĆ TO AUTO TYLKO MÓJ KOLEGA! W weekend będę się z nim widział to mi może powie więcej szczegółów lub sam je zobaczę bo dziś przez telefon tylko tyle mi powiedział że kupił a auto nie jest takie idealne jak na foto i że ma swoje wady.

 

To prawda-Bimmer Work to są tylko zdjęcia poglądowe i nie należy się nimi do końca wzorować.

 

Jak widać niektórzy nie czytają tylko oglądają i zdjęcie poglądowe więcej znaczą niż lista kodów wyposażenia która jest zakodowana w nr VIN

Edytowane przez BruceLee :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To prawda-Bimmer Work to są tylko zdjęcia poglądowe i nie należy się nimi do końca wzorować.

Ok, nie wiedziałem, że zdjęcia z bimmer przy starszych autach są mylące.

:|

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu różne barwy poszczególnych elementów nadwozia zdradzają przebyte przygody.

Opcja bezwypadkowy niezaznaczona, więc bądź uważny przy weryfikacji nadwozia.

No i potwierdź wskazania drogomierza.

 

Jak zwykle szukanie dziury w całym i doszukiwanie problemów... Z racji że mam blisko to obejrzałem auto na zlecenie faktycznego kupującego. Ze wszystkich "poszczególnych elementów nadwozia" nie ma elementu który ma inną barwę od reszty no chyba że stałem się daltonistą albo Twój monitor nie domaga. Ogólnie to tak:

 

Jeśli o lakier chodzi to prawy przedni błotnik i zderzak były malowane. Błotnik ma 210-240μm ale sprzedający poinformował o tym przez telefon bez jakiegokolwiek pytania z mojej strony. Prawe drzwi na samym dole w dwóch miejscach mają około 170μm ale nie wiem czy tak to wyjechało z fabryki czy zaczęła się jakaś rdza i ktoś to zrobił bo wątpię żeby akurat na tyle wyprowadził grubość. Na reszcie auta nie ma więcej niż 140μm ani mniej niż 90μm, łącznie z wnękami, brak też śladów demontażu drzwi czy klapy, maska z prawej strony chyba była odkręcona i regulowana. Auto nie ma problemu z odpalaniem, brak niepokojących odgłosów z silnika, pracuje równo, reakcja na wciśnięcie pedału jest szybka i zadowalająca jak na 150kW. Nie ściąga, prowadzi się sztywno, nic nie drży przy ostrym hamowaniu, po przejażdżce na nierównej drodze zawieszenia nie słychać. Wnętrze w stanie bdb, co prawda kiera obszyta na nowo ale to podobno z fantazji a nie z zużycia (jaka jest prawda tego nie wiem), reszta jak mieszek, przełączniki, przyciski, stan skóry i całego wnętrza nie sugerują 400tys przebiegu cofniętego na 200. Z minusów to ręczny jest tragedia, czuje się to nawet podczas zaciągania i wątpię że w obecnym stanie utrzyma auto nawet na małej pochyłości. Klocki tył 2-3mm, opony z przodu do wymiany na wczoraj (moim zdaniem) a tak czy inaczej trzeba założyć zimowe. No właśnie, brak drugiego kpl kół a mógłby być chociażby stalowe. Zderzak przedni i tylny a raczej sposób ich spasowania pozostawiają wiele do życzenia. Tylni podobno ściągany bo był montowany stelaż do haka a przedni jeśli zakładał lakiernik po malowaniu to się nie dziwię że tak to wygląda (zazwyczaj nie męczą się żeby spasować elementy). Także to tyle. Nie zgnite, nie zardzewiałe, nie umęczone życiem. Cena moim zdaniem za wysoka nawet jak za takie auto no ale nie ja je kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak zwykle szukanie dziury w całym i doszukiwanie problemów...

Czyżbyś miał rację? :|

 

 

Z racji że mam blisko to obejrzałem auto na zlecenie faktycznego kupującego. Ze wszystkich "poszczególnych elementów nadwozia" nie ma elementu który ma inną barwę od reszty no chyba że stałem się daltonistą albo Twój monitor nie domaga.

Cholera, chyba jednak masz rację, sprawdzę swój monitor... :|

Sprawdziłem, mój Samsung Curved ma trzy dni, a i sprzedający na ogłoszeniu 0to_pl jednak NIE ZAZNACZYŁ opcji bezwypadkowy - więc to jednak nie to... :nienie:

 

Ogólnie to tak:

Jeśli o lakier chodzi to prawy przedni błotnik i zderzak były malowane. Błotnik ma 210-240μm ale sprzedający poinformował o tym przez telefon bez jakiegokolwiek pytania z mojej strony. Prawe drzwi na samym dole w dwóch miejscach mają około 170μm ale nie wiem czy tak to wyjechało z fabryki czy zaczęła się jakaś rdza i ktoś to zrobił bo wątpię żeby akurat na tyle wyprowadził grubość.

A jednak.

W tej samej wypowiedzi najpierw dyskredytujesz moją opinię, a potem jednak ją potwierdzasz.

:mad2:

Wiesz co to jest hipokryzja ?

:|

 

A teraz możesz już wylewać na mnie pomyje. :|

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten kto to auto oglądał powinien zakończyć ten temat bo neguje Cię za to, że więcej zauważyłeś ze swojego monitora niż on w realu.

Poza tym sam sobie zaprzecza, kiedy Ty tylko wyraziles opinie zresztą w stu procentach trafną...a przecież na tym polega ten dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle :) nadal twierdzę że auto jest w jednym odcieniu. To że było malowane na błotniku i zderzaku nie oznacza że musi mieć tyle barw ile kolorów jest w stanie wyświetlić Twój monitor :) Pomalowane może być dobrze lakierem ori i nie widać różnicy jeśli zrobi się to z głową. Lakiernik nawet nie cieniował maski czy drzwi a różnicy w odcieniu nie ma. Błotnik podobno malowany bazą w miejscu w którym było to konieczne a następnie bezbarwny położony na całym błotniku więc gdyby tylko wycieniował błotnik to pewnie nie było by tych mikronów ponad normę. Sam fakt że wiesz który element był malowany też często zmienia punkt widzenia na różnice w barwach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten kto to auto oglądał powinien zakończyć ten temat bo neguje Cię za to, że więcej zauważyłeś ze swojego monitora niż on w realu.

Poza tym sam sobie zaprzecza, kiedy Ty tylko wyraziles opinie zresztą w stu procentach trafną...a przecież na tym polega ten dział.

 

Gratuluję ci że potrafisz z komputera zobaczyć więcej niż ja na żywo :) Zapytaj forumowicza "BruceLee :)" czy jego kolega kupił auto w kilku barwach za nie całe 30k bo wątpię że ktoś zdecydował by się na coś takiego. Popatrz w tym dziale na mistrzów Photoshopa z niektórych ogłoszeń to zobaczysz co można widzieć po zdjęciach a co jest w realu. No chyba że rzeczywiście ktoś pomalował auto tak że według miernika lakier jest w normie a na każdy element dobierał inny odcień lakieru :) czego nie było widać bo sprzedający na czas mojego przyjazdu roztoczył cudowną aurę w której wszystkie barwy zlewają się w jedną :D Jak widzisz te różne barwy to zaznacz proszę na zdjęciu kilka różnic :)

 

PS. nie neguje go za to co zauważył w monitorze tylko co mu się wydawało (wnętrze też niby nie było od tego auta), każdy może się pomylić.

PS.2. miczek.mk chyba nie potrzebuje forumowego adwokata

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czyli miczek.mk pomylil sie, bo auto nigdy nie bylo lakierowane, oryginal titansilber - bez jednego elementu, bez cieniowania i zderzaka ? 2. Wierzymy zadowolonemu z upustu nabywcy. 3. Sprzedajacy zapomnial zaznaczyc bezwypadkowy, a kierownice obszyl bo podobaja sie nici i dziurkowanie.

 

Prawda bedzie pewnie gdzies pewnie po srodku. Fotele highleder rzeczywiscie zuzywaja sie szybko, a te ma ladne. Sprzedajacego raczej kojarze z nowszych, tez ladnych samochodow. Pewnie to swietne auto.

 

Ad.9. to nie odniesienie do tego samochodu - ale wielu zdziwi sie wstawiajac zdjecia swych pojazdow, monitor potrafi czasem wiecej niz oko kupca/zainteresowanego/sprzedajacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i auto ma pięć kolorów może ma nawet 500 tysięcy więcej ale nie to jest najgorsze... najgorsze jest to że tak to nikt się nie interesował nikt nie odpisywał i nie doradzał do puki nie napisałem że auto kupione. Raptem w parę godzin wypowiedziało się tylu znawców i tylu internetowych fachowców że nagle zrobiły się dwie strony postów... żałosne jest to Wasze przepychanie w kwestii malowania jednego czy dwóch elementów a nikt nie napisze, że auto ma tyle czy tyle lat i nawet jak ma coś malowane a ma! i nikt tego nie kwestionuje to czy w ogólnym rozrachunku jest warte uwagi czy też nie tylko najważniejszy jest ten malowany zderzak czy błotnik no bo to przecież niezmiernie znacząco wpływa na eksploatacje auta... Z tą kierownicą to też nie do końca jest tak że musi być obszyta bo jest coś do ukrycia. Ilu z Was modyfikuje swoje auta i ilu robi jakieś indywidualizacje które podobają się tylko Wam a innym już nie i co to znaczy że macie ulepa? Nie powiem obszycie w Polsce kierownicy to ryzykowna modyfikacja i równie dobrze od razu przy sprzedaży można nie pisać przebiegu bo każdy wie ile ma :mad2: ale jak naprawdę komuś się podoba taka z tymi nitkami i chce mieć taką to czemu ma tego nie zrobić tak samo jak czarne nerki czy zmiana koloru listew dekoracyjnych? Myślicie że jakby kierownica była zniszczona to fotel kierownicy by był lepszy a nie sądzę by ktoś tak inwestował w auto za 30 koła by wymieniać cały środek :duh: ogólnie auto ma swoje bolączki jak każde sprzedawane bo rzadko kto sprzedaje auto bo zmienia na nowszy model albo że mu się rodzina powiększa lub wyjeżdża za granicę :norty: więc nie rozumiem po co drążycie temat po fakcie skoro w ogólnym rozrachunku spośród tych wszystkich ulepów na rynku to auto jest godne uwagi i w dodatku udało się dogadać sprzedającemu z kupującym co do ceny a z tego co wiem nie poszła za tyle co stoi w ogłoszeniu. Raz jeszcze apeluje o zamknięcie tematu.

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo ładne e46, konfiguracja idealna a za to trzeba zawsze trochę dopłacić, powodzenia życzę tym, którzy uważają, że przepłacił, bo ma dwa malowane elementy :wink: szerokości dla kolegi :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.