Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Jestem właścicielem tego auta.

 

"dobrywujek" rozumiem, że chcesz pomóc innym, bo od tego jest forum, ale zanim przedstawisz jakieś informacje, to lepiej je sprawdzić, Otóż nic nie było kombinowane z przebiegiem tego auta w USA; przy przerejestrowaniu popełniłem błąd i wpisałem stan licznika w milach w rubryce dla starszych aut z analogowym licznikiem, który jest do 100tyś mil (a dokładnie do 99999 mil) podając rzeczywisty przebieg, który jest powyżej 100tyś mil i dlatego jest komunikat "odometer exeeded the limit"- po polsku: stan licznika przekroczył limit. Jak wiemy, w tych autach jest licznik elektroniczny do powyżej 100tyś mil/km. Pani w okienku tego nie zauważyła i tak zostało. Aby, to naprawić musiałbym zapłacić około $80 i to odpuściłem. Mam nadzieję, że sprawa została rozwiązana.

 

"szukEER" czy kupiłeś już auto?

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tego auta, to proszę o kontakt: 5 trzy cztery-92trzy-66jeden

 

Pozdrawiam,

internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internet rozumiem że auto warte 45 tysięcy a ty poskąpiłeś 80 dolarów żeby mieć porządek w historii... Pamiętaj ktoś kogo stać na utrzymanie auta z takim silnikiem będzie auto dogłębnie sprawdzał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

"blade1984" nie mialem juz czasu na to, co można wyjaśnić bez problemu. Niemniej jednak, dzięki za myśl.

 

"dobry wujek" dzięki za linka do historii auta. Za każdym razem, gdy nowy lease/lien byl zglaszany, nowy title byl wydawany, co jest, jak i non-collision też, self-explanatory :-)

 

Zapraszam do kupna auta! :-)

 

Pozdrawiam,

internet :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.