Skocz do zawartości

e46 330d, 2003r, Warszawa, WBAED910X0FM71032


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

Rzuciło mi się w oczy taka oto e46 330d:

link do allegro

Wygląda na ładną, choć cena wydaje się być dość wysoka. Poprosiłbym o opinię, czy wyposażenie się zgadza, czy blacharka wydaje się być dobrze zrobiona (lub nie ruszana) i o wszystko co rzuci się Wam w oczy.

 

Rozkodowany VIN:

VIN WBAED910X0FM71032

Type code ED91

Type 330D (EUR)

E series E46 (4FL)

Series 3

Type LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M57/TU

Displacement 3.00

Power 150

Drive HECK

Transmission MECH

Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Upholstery STANDARDLEDER/GRAU (N6TT)

Prod.date 2003-05-22

 

Wyposażenie:

 

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sports suspension settings

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Multifunction f steering wheel

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Sports leather steering wheel

S302A ALARMANLAGE Alarm system

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Interior mirror with automatic-dip

S441A RAUCHERPAKET Smoker package

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Sports seat

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Headlight cleaning system

S522A XENON-LICHT Xenon Light

S534A KLIMAAUTOMATIK Automatic air conditioning

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S672A CD WECHSLER 6-FACH CD changer for 6 CDs

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN White direction indicator lights

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Language version Italian

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Retailer Directory Europe

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Delete cross-pattern operation

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR On-board literature, Italian

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Delete clear coat

S928A REIFENSTEUERUNG Tire control

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamic stability control

S290A LM RAEDER/STERNSPEICHE 44 BMW light-alloy wheel star spokes 44

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Window lifts,electric,front/rear

S473A ARMAUFLAGE VORN Armrest front

S520A NEBELSCHEINWERFER Fog lights

S548A KILOMETERTACHO Kilometer-calibrated speedometer

S550A BORDCOMPUTER On-board computer

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM Battery in luggage compartment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieco więcej drobnych uszkodzeń lakieru, jakieś ryski itd., ale za to lepszy stan podwozia i mniej korozji - włoskie zimy nie wymagają raczej walenia solą po wszystkim przez 2 miesiące w roku :E

 

Ale tak naprawdę powyższe to tylko stereotypy, więc po prostu skup się na egzemplarzu, a nie na tym czy od Krzyżaka czy Luigiego czy jakiegoś tam Jean-Pierra.

 

Niemiec naprawdę nie jest gwarantem zadbanego i serwisowanego egzemplarza. E46 to taniutkie auta, od dawna już jeżdżą tym kebaby, biedni studenci, słowem akurat ci obywatele, którze nie mają kasy na latanie po ASO i wymienianie oleju 5 x drożej niż u mechanika na sąsiedniej ulicy. Wystarczy przejechać się chociażby po berlińskich osiedlach i zobaczyć ile zasyfionych E46 tam stoi. No ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Cześć, odświeżam temat.


Auto właśnie pojawiło się ponownie na sprzedaż - tym razem u handlarza z okolic Płocka.

Jestem żywo zainteresowany, poniżej wklejam link:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0d-204km-2003r-manual-xenon-alu-fotel-sport-ID6Dml0M.html#0e395fbc31


Czy ktoś z forum kojarzy to auto? Czy w tym 2013 roku ktoś się na nie zdecydował? Czy ktoś się orientuje jaki miała wtedy przebieg?

EDIT:

Dobra, znalazłem w archiwum allegro, miała 170kkm


Na pierwszy rzut oka wszystkie elementy dobrze spasowane, nie widzę różnicy w odcieniach lakieru, który jest chyba po korekcie (albo z nałożonym dobrym woskiem :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :)

 

Jaka dobrze spasowana, jak maska ucieka w lewo

Na jednym zdjęciu faktycznie tak wygląda, ale na tym na wprost jest zdecydowanie lepiej - jeżeli ucieka, to minimalnie.. Stąd moje podejrzenie, że to bardziej załamanie światła.

https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/eyJmbiI6InJ2MHVmbjNncXIwdy1PVE9NT1RPUEwiLCJ3IjpbeyJmbiI6IndnNGducXA2eTFmLU9UT01PVE9QTCIsInMiOiIxNiIsInAiOiIxMCwtMTAiLCJhIjoiMCJ9XX0.7y_sD9dA3l_iElW4wIhablMIaIKIGG2PzpKSrGzUwJE/image;s=1080x720

 

Nerki powinny być w chromie

To nie problem. Nie jestem VIN-nazzi ;)

 

Lampy w klapie rozklejone.

Chodzi o te ciemniejsze miejsca na dole i w rogach lamp, wskazujące na łapanie wilgoci?


Poprosiłem o zdjęcia spod maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno gorzej niż twoja benzyna. Diesel ma dużo większy moment, kazde nieumiejętne ruszenie obciąża wiele podzespołów, ogólnie do miasta to dramat.... Tyle ze do e46 w dieslu, automaty były produkcji gm o ile się nie mylę. Także i tak tańszymi lepszym wyborem będzie manual.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :)

 

Jaka dobrze spasowana, jak maska ucieka w lewo

Na jednym zdjęciu faktycznie tak wygląda, ale na tym na wprost jest zdecydowanie lepiej - jeżeli ucieka, to minimalnie.. Stąd moje podejrzenie, że to bardziej załamanie światła.

https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/eyJmbiI6InJ2MHVmbjNncXIwdy1PVE9NT1RPUEwiLCJ3IjpbeyJmbiI6IndnNGducXA2eTFmLU9UT01PVE9QTCIsInMiOiIxNiIsInAiOiIxMCwtMTAiLCJhIjoiMCJ9XX0.7y_sD9dA3l_iElW4wIhablMIaIKIGG2PzpKSrGzUwJE/image;s=1080x720

 

Nerki powinny być w chromie

To nie problem. Nie jestem VIN-nazzi ;)

 

Lampy w klapie rozklejone.

Chodzi o te ciemniejsze miejsca na dole i w rogach lamp, wskazujące na łapanie wilgoci?

To tylko początek... Trzeba sprawdzić stan oświetlenia tablicy rejestracyjnej ( czy nie zgnite ), oraz wiązki klapy bagażnika, czy nie poprzecierane. Na szczęście jest już dostępny zestaw naprawczy wiązki bagażnika, natomiast oświetlenie jest dostępne tylko OEM BMW. Także dokładne sprawdzenie jest wymagane. Jak ktoś chce ten model utrzymać w dobrym stanie, to mogę powiedzieć, że w ostatnim roku na same utrzymanie wydałem ponad 10 kPLN.

Poprosiłem o zdjęcia spod maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.