Skocz do zawartości

BMW E61 530d - Warszawa, VIN: B580005


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o aucie z poniższego ogłoszenia?

 

http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-C21325615.html

 

Czy cena nie jest za niska? Pracownik komisu mowi, że cena zawiera wszystkie opłaty poza opłatą recyklingową i pierwszą rejestracją.

 

Prośba o opinie i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zasady autko podejrzane :wink: .

 

Wnętrze wygląda bardzo obiecująco, natomiast trochę nie podoba mi się spasowanie poszczególnych elementów karoserii (bardzo możliwe, że fotki a dokałdnie ujęcia przekłamują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mega ładne, myślę że cena bardzo OK, ale.... tylko dlatego że pewnie szafa skręcona z 350 000 km :)

A poważnie, warto jechać obejrzeć, bo szkoda by było taką sztukę przepuścić, ciekawe czy faktycznie jest serwis i taki realny , a nie z książką z allegro..

 

Acha no i masz tu VIN rozkodowany :)

 

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAPX710X0B580005

Kod typu PX71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E61 (MUE)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M57/T2

Pojemność skokowa 3.00

Moc 173

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor CARBONSCHWARZ METALLIC (416)

Tapicerka LEDER DAKOTA/CREAMBEIGE (LCGE)

Data prod. 2008-04-28

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Dummy-SALAPA

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą

S2NPA M LM R. DOPPELSPEICHE 135 M NOTLAUF Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135

S316A AUTOMATISCHE HECKKLAPPENBETAETIGUNG Autom. uruchamianie tylnej klapy

S322A KOMFORTZUGANG Funkcja dostępu komfortowego

S323A SOFT-CLOSE-AUTOMATIK FUER TUEREN Autom. miękkiego zam. drzwi

S386A DACHRELING Reling dachowy

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S464A SKISACK Worek na narty

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S616A BMW ONLINE BMW Online

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

S6ABA STEUERUNG TELESERVICES Sterowanie teleserwisem

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

P7MFA EDITION SPORT Wydanie Sport

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S7SNA NAVI BUSINESS M.HANDYVORB.BLUETOOTH Naw. Business/Handyvorber. Bluetooth

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8S8A LAENDERSPEZ. NAVI ZUST. (FUER ACC) Country-specific navigation control

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z przebiegiem to pisałem poważnie. Jestem z branży motoryzacyjnej i ostatnio nasza firma miała do kupienia jakieś Audiole z 2010 roku z przebiegiem ok. 250 tyś.km z książką serwisowa, nie pamiętam chyba Francja, także dlaczego u Niemca nie miałoby być nawet te 250 tyś.km.... ? Wiesz ta cena musi być z jakiegoś powodu... Lepiej być nastawionym "na zimno" a później pozytywnie się rozczarować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wg mnie przesadzacie z tym przebiegiem :roll:

Wnętrze, przynajmniej na zdjęciach, wygląda elegancko i te 350 tyś jest raczej mało realne :?

Raczej próbowałbym ewentualnie podważać bezwypadkowość :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek teraz tylko potrzebne wnikliwe oględziny, aby wyszło na Nasze :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma jednak jak nasze piękne krajówki :cool2: tu nie zaznasz monotonii :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, 120 to moja normalna prędkość nawet na drogach drugiej kategorii odśnieżania. Nie jestem piratem, ale jak nie ma dużego ruchu i innych przeciwskazań to czemu nie :D Co do autostrad, od granicy szwajcarko-niemieckiej do polskiej niecałe 800km 6,5 godziny w tym dwa postoje na odlewkę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem auto które miało nagonione 280 tyś po autostradach i wierzcie mi fotel kierowcy wyglądał tak, że spokojnie mógłby mieć 80 tyś na blacie i nikt by nie podejrzewał o więcej. Z kolei oglądałem też autko które goniło 120 tyś głównie po Warszawie (wysiadywanie na fotelu w korkach a kilometry stoją) i fotel wyglądał na jakieś 300 tysi, także ostrożnie z tym przebiegiem i wyglądem foteli.

Autko wygląda fajnie, ale wzmożona czujność wskazana - w tej cenie na mobile to są jedna, dwie sztuki i to od kebabów z Berlina i okolic, a to dobrze nie wróży. Komis przecież też tego auta charytatywnie nie przywiózł i przy tej cenie jeszcze kilka tysi nad tym zarabia, więc moim skromnym zdaniem coś musi być na rzeczy, cudów nie ma. Takie auto z takim relatywnie niedużym przebiegiem (jeśli prawdziwy) to kawał dobrego towaru, którego żaden Niemiec za grosze nie sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumblog.pl/forum/Hobby/Samochody/%5BChc%C4%99%20kupi%C4%87%20lub%20kupi%C5%82em--am%20samoch%C3%B3d%20%5D%20UWAGA%20NA%20AUTO-KOMIS%20WARSZAWA%20UL.MODLI%C5%83SKA%20173-14914/index.html

 

Nie wiem czy się link dobrze wkleja, więc cytuję:

 

"Uwaga na auto-komis Warszawa ul.Modlińska 173 . Prowadzą go dwa osiłki Robert i Grzegorz , powiązani z grupami przęstępczymi. Kupują za granicą samochody w cenach netto( czyli bez podatku vat ) na...

 

Więcej na: http://forumsamochodowe.com/viewtopic.php?p=347409#347409"

 

 

Czyli chyba jasne dlaczego taka dobra cena i dlaczego auto tak długo stoi. Każdy przezorny wklepuje nazwę komisu w google i to wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5917081

 

[02.07] 11:08

dobrarada2011

Uwaga na auto-komis Warszawa ul.Modlińska 173 . Prowadzą go dwa osiłki Robert i Grzegorz , powiązani z grupami przęstępczymi. Kupują za granicą samochody w cenach netto( czyli bez podatku vat ) na lipne firmy ,później przepisują faktury i vat nigdy nie jest zapłacony . Efekt taki że samochody te posiadają wadę prawną a Panowie nabijają sobie w ten sposób kieszenie kasą. Kochani najgorsze jest to ze nie jest to do sprawdzenia . Kiedy urzędy zaczną szukać utraconego vatu będą zabierać samochody bo Panowie ci nie mają nic na siebie . Ponadto często trafiają się tam samochody kradzione za granicą , z moich informacji wynika że ok. 10 zostało już zabranych przez Policję . Jeszcze coś-wystawiają niskie faktury i gdy zaczyna się problem chcą zwracać ale tylko to co na fakturze . INFORMACJE SĄ 100 % SPRAWDZONE . UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5917081

 

[02.07] 11:08

dobrarada2011

Uwaga na auto-komis Warszawa ul.Modlińska 173 . Prowadzą go dwa osiłki Robert i Grzegorz , powiązani z grupami przęstępczymi. Kupują za granicą samochody w cenach netto( czyli bez podatku vat ) na lipne firmy ,później przepisują faktury i vat nigdy nie jest zapłacony . Efekt taki że samochody te posiadają wadę prawną a Panowie nabijają sobie w ten sposób kieszenie kasą. Kochani najgorsze jest to ze nie jest to do sprawdzenia . Kiedy urzędy zaczną szukać utraconego vatu będą zabierać samochody bo Panowie ci nie mają nic na siebie . Ponadto często trafiają się tam samochody kradzione za granicą , z moich informacji wynika że ok. 10 zostało już zabranych przez Policję . Jeszcze coś-wystawiają niskie faktury i gdy zaczyna się problem chcą zwracać ale tylko to co na fakturze . INFORMACJE SĄ 100 % SPRAWDZONE . UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

No to już kompletnie nie mam pytań :mad2: Jednak chamstwa zagłębionego w co niektórych się nie wypleni :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Sorry za odświeżanie bardzo starego wątku, ale uważam, że to się należy. Auto kupiłem w sierpniu 2012, po wcześniejszym sprawdzeniu wszędzie gdzie się dało, czyli ASO (Auto FUS), Urząd Celny, Urząd Skarbowy, Policja. Okazało się, że auto wstawiła do komisu prywatna osoba, nie znająca opinii w internecie na temat tego komisu. Z autem wszystko w porządku, jeżdżę nim 2 lata już. Jak się chce to można sprawdzić wszystko, tylko jest z tym trochę zachodu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.