Skocz do zawartości

BMW 530 ALPINA!!! D10 BITURBO! Nowa Wieś Mała 36a


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Uwaga na oszusta, numery nadwozia zmienione (brak nr.VIN Alpiny), jeden kluczyk który pasuje tylko do stacyjki, listwy wykończeniowe chrom pomalowane w oryginale drewno, problem z dokumentami wozu itp. Masakra! Tak zepsuć autko http://otomoto.pl/bmw-530-alpina-d10-biturbo-C18423547.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co masz na myśli numery zmienione?

 

Mnie zastanawia czy tam nie jest włożony zwykły silnik od 530d....

 

Jeśli było tak to w każdej Alpinie wygląda to identycznie:

http://tylko-dla-orlow.com/publiczny/b10/slides/11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielich jest rzeźbiony spawany brak nr VIN Alpiny, inaczej mówiąc jest tylko jeden nr. na kielichu nie skreślony. Ogólnie np. wyświetlacz od navi jest nie zamocowany tylko wsadzony(za nim też są nr.), w nadkolu tam gdzie jest cd, dvd wszystko było luźne nic nie przymocowane (też są nr.) normalnie wrzucone nie podłączone. Silnik jest na pewno Alpiny, dziwnym trafem ten napis na silniku został usunięty jak się przyglądniesz na fotce to zobaczysz jego zarysy. Jak dla mnie to przeszczep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nie rozmawiamy o cenie chodzi o autko ... jeszcze z tego co ja zauważyłem rok w papierach 2000 a autko 2001 ; D

Brak telefonu ...

Pewny szczep... a więc odradzam.

 

Szkoda takiej alpinki... Zeniu przesadziłeś ; D

 

Zenek ty krętaczu........!!! :police: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/bmw-530d-alpina-d10-biturbo-pelne-wyposazenie-i1590332738.html#gallery

Autko znów się pojawiło... lecz troszkę w zmienionej formie ; D

Alpina B10 ? Fajnie ;)

 

Albo ktoś niestety zakupił go od Zenka i teraz chce się jego pozbyć :duh: , napisałem do sprzedającego jak na razie cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a czy możesz dokładnie napisać w którym miejscu ona stoi? Jestem z Brzegu i z ciekawości chciałbym ją przy okazji zobaczyć. A czy ja dobrze zrozumiałem: ktoś kupił te BMW w tej wsi i teraz jest w Brzegu?

 

tak mi się wydaję, miesiąc temu oglądałem ją i sprzedawał ją kolo z Nowej Wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a czy możesz dokładnie napisać w którym miejscu ona stoi? Jestem z Brzegu i z ciekawości chciałbym ją przy okazji zobaczyć. A czy ja dobrze zrozumiałem: ktoś kupił te BMW w tej wsi i teraz jest w Brzegu?

 

Zadzwoń do typa... umów na oglądanie, popytaj się czy ma wszystkie papiery.... jak spawa z kluczykami ... i czy mogli byście przy ewentualnym zakupie podjechać do najbliżej serwisu BMW w celu sprawdzenia autka ... sam zobaczysz reakcje kolesia o ile wie w co się wpakował, a raczej wie bo by nie sprzedawał ; )

A ha i dzwoniąc zapytaj o Vin, bo chcesz sprawdzić historie samochodu ; )

 

Sam zobaczysz ze te autko to mina ...

 

Liczymy na relacje ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając forum coraz bardziej mam mieszane uczucia co do właścicieli sprzedających te oto piękne samochody. Jak nie przeszczepy to felerne książki serwisowe. W przyszłym roku chciałbym zmienić samochód i teraz nie wiem czy zostać przy BMW czy szukać w innych markach? Teraz jeżdżę Seatem Leonem w TDI. Myślałem nad BMW E46 320d 2003-2004. Może mielibyście inne propozycje tak w granicach 30tyś.. Jestem otwarty na różne marki, ale nie ukrywam, że z TDI jestem bardzo zadowolony. Sorry, że w tym temacie ale widzę, że jest bardzo popularny więc myślę, że będzie dużo odpowiedzi. Pozdrawiam!

 

[MOD EDIT] Kolego - nie w tym tamacie poruszamy takie sprawy - totalny OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz kolego gościu chyba czyta to forum :mrgreen: . To tylko pozostaje mu oddać ten samochód do jakiegoś komisu, ale też wątpie czy mu taki bubel przyjmą. KOLEGO Z BMW ALPINE PO LIFTINGU NR VIN :mrgreen: UJAWNIJ SIĘ. :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.