Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam DRAY dopiero teraz zobaczyłem w e mail te słowa że mam dopłacić mój błąd. nie ma problemu z dopłatą tych 30zł ale panikę siejecie straszną o te 3 jawki

A dla tych co myślą że zawsze trzeba nawalić kasy za dobry wóz napiszę nie prawda ale to moje zdanie. Idą ciężkie czasy i auta moim zdaniem pójdą tylko w dół ale poczekamy zobaczymy kto komu nosa utrze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu cena była 85tys atrakcyjna ze wzgledu na przeszłość wypadkową co wg mnie jest uczciwe że wystawił tanio, a po idiotycznych wiadomosciach /telefonach gość uznał że autem jeździ już jakiś czas wszystko z nim ok i ma wyrąbane na sprzedaż ,stąd podwyższył cene ?

Nie każdy kto wystawia auto na sprzedaż ma parcie.

Sam coś takiego u siebie przerabiam ;)

Tanio źle, drożej też źle... mamy wolny rynek każdy robi co uważa

Irytujące jest tylko jak co niektórzy w autach wartości rzędu 20-30k najczesciej w dieselku 2.0 komentują czyjąś sprzedaż droższej szybkiej zabawki po wypadku- żal im d... ściska bo ich na takie nie stać (i pewnie przez najblizsze 10lat dalej ich nie bedzie stać ) więc sobie mogą poużywac wpisami w necie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu cena była 85tys atrakcyjna ze wzgledu na przeszłość wypadkową co wg mnie jest uczciwe że wystawił tanio, a po idiotycznych wiadomosciach /telefonach gość uznał że autem jeździ już jakiś czas wszystko z nim ok i ma wyrąbane na sprzedaż ,stąd podwyższył cene ?

Nie każdy kto wystawia auto na sprzedaż ma parcie.

Sam coś takiego u siebie przerabiam ;)

Tanio źle, drożej też źle... mamy wolny rynek każdy robi co uważa

Irytujące jest tylko jak co niektórzy w autach wartości rzędu 20-30k najczesciej w dieselku 2.0 komentują czyjąś sprzedaż droższej szybkiej zabawki po wypadku- żal im d... ściska bo ich na takie nie stać (i pewnie przez najblizsze 10lat dalej ich nie bedzie stać ) więc sobie mogą poużywac wpisami w necie hehe

Vapor ach te twoje złote myśli.

Miał grube dzwony, to że jezdzi to dobrze, gorzej jak kiedys przy 50km wpadnie w jakis slupek i zlozy sie jak harmonijka (nikomu nie zycze)... Obrazasz ludzi jezdzacych tanszymi autkami, pomimo ze ktos woli bezwypadek tanszy, starszy zamiast po kilku dzwonach ale rocznik mlody.

Na popis i dla szpanu... Nie kazdy wyznaje twoje zasady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoje auto myslisz ze jak wpadnie na słupek to nie zlozy sie jak harmonijka ? Każde się złoży przy wypadku bo auto ma chronić kierowcę stąd różne elementy deformacyjne poduchy itd. Ludzie kupują 8-10letnie auta i szczycą się że mają bezwypadek a prawda taka ze moglo być walone 5lat wczesniej zrobione pod miernik i potem hans ożenił do PL i Janusze się cieszą że mają ideał od Niemca ile takich jest historii i aut nie ujawnionych hehh.

Prosze Cie, w teorii można sobie pisać a w praktyce to różnie bywa ,każdy niech jeździ czym i jak uwaza ,mamy wolny kraj choć niedlugo moze bedzie calkowity zkaz wyjscia z domu i auta bedziemy sobie mogli w garazach ogladac :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.