Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja kupiłem Fusiona USA z przetartym bokiem oraz jako secondary damage uszkodz. mechanical. Miałem stracha bo auto miało raptem 8tys. km i rok czasu. Okazało się to picem i nic nie było uszkodzone w silniku. Wystarczyło uzupełnić płyn chłodzący bo było minimum. Ale przez całe tygodnie transportu strasznie się tym drugim uszkodzeniem denerwowalem :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki i świece? Żartujesz

 

już 2 sztuki takie kupiłem i wymienione cewki/świece i silnik chodzi normalnie. Jak się chcą pozbyć auta i uzyskać ubezpieczenie to tak jest, znajomy kupił z padniętym rozrusznikiem. Więc jak ktoś nie kupuje w USA to nie zna realiów tamtejszych "opisów" szkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Żebyś się kiedyś nie zdziwił z Twoim "wielkim" doświadczeniem w kupowaniu w USA, jak trafisz MECHANICAL, w którym jest dziura w misce olejowej, a na placu aukcyjnym odpalili silnik, żeby sprawdzić czy chodzi. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się kiedyś nie zdziwił z Twoim "wielkim" doświadczeniem w kupowaniu w USA, jak trafisz MECHANICAL, w którym jest dziura w misce olejowej, a na placu aukcyjnym odpalili silnik, żeby sprawdzić czy chodzi. ;)

 

życie....


 

Sławek kupił na aukcji kota w worku a okazało się że ktoś przez pomyłkę sprzedał kurę znoszącą złote jaja. :D

 

jak byś poczytał to większość wad 3 litrowych benzyniaków to świece/cewki....a tam wolą kasę dostać z ubezpieczalni i kupić sobie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Witam, znajomy szuka f10 w benzynie. Trafił na takie cos http://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-535xi-3-0-biturbo-306km-2014r-78tys-km-skory-head-up-luxury-ID6BTY1H.html Vin: WBA5B3C50ED537523. Nie zaznaczono bezwypadkowy wiec pewnie po dzwonię tylko pytanie jak mocnym ?

Dzięki za wszelkie info.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Kolego dlaczego nie umieściłeś linku do aukcji?

https://www.copart.com/lot/35942749


Nie pytaj nas o opłacalność kupna takiego samochodu. Jeszcze nie ma nawet wyznaczonego terminu aukcji. Może być za tydzień, może za rok, a może wcale.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.