Skocz do zawartości

Doskonalenie jazdy - Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

jak wrażenia?
Same pozytywne

Dobrze przygotowany kurs całodobowy - byłem na bezpiecznej jedzcie 1 stopnia.

 

Na początek trochę teorii - minimalnie i do wykorzystania na później.

 

Potem przydzielenie instruktora i podział na grupy /ok 5 osob/

 

Dostajesz krótkofalówke do słuchania instrukcji i zaczyna się zabawa.

 

Slalom, zakręt, poślizg, hamowanie w zakręcie, hamowanie awaryjnie i hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody.

 

Jak potrzebujesz instruktor może się dosiasc i pomoc.

 

Super aby nauczyć się że jazda po drodze w momencie zagrożenia przestaje być fajna zabawa a zaczyna być walka o zdrowie - jazda na zderzak, zbyt szybkie wejście w zakręt. Można też sporo nauczyć się jak reaguje twój samochód w różnych sytuacjach.

 

Mają teraz też kurs dedykowany dla kierowców BMW ale cenowo to trochę przesadzili.

 

 

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja kiedyś korzystałam z usług firmy szkolącej kierowców "Dem-ex". Mam stamtąd pozytywne wrażenia, musiałam przypomnieć sobie jazdę samochodem po niemal czterech przeszło latach. Najpierw więc mieliśmy teorię, żeby przypomnieć sobie podstawy, potem wyjazd na miasto. Wyjeździłam ponad 10 godzin, i miło wspominam jazdę z instruktorem, rzetelnym i cierpliwy. Nie wiem jednak czy jeszcze istnieją, bo to było pięć lat temu, musicie sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.