Skocz do zawartości

Pani w BMW na 10 min zablokowała wyjazd strażaków do pożaru!


Rekomendowane odpowiedzi

Na filmie widać samochód marki BMW blokujący możliwość wyjazdu samochodu z garażu. Pani mimo wyraźnych sygnałów dźwiękowych nie przerwała swoich zakupów i ze sklepu wyszła dopiero po ok. 10 minutach. Dobrze, że zgłoszenie dotyczyło "tylko" pożaru lasu, gorzej gdyby paliło się czyjeś mieszkanie.... Strażacy przesłali nagranie Policji.

http://piracidrogowi.pl/artykul/2002/pani-z-bmw-zablokowala-wyjazd-strazakow-czekali-10-min-az-laskawie-wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To jest plaga na naszych drogach - "nie mam gdzie zaparkować, bo postawię auto blokując wyjazd bo przecież nie będzie mnie tylko 15 minut". Tu jest ekstremalna sytuacja, bo zablokowanie wyjazdu straży pożarnej jest hardcorem, ale generalnie zablokowanie kogokolwiek nawet na 3 minuty jest chamstwem. Dobrze, że takie sprawy są nagłaśniane bo publiczne napiętnowanie może być jedynym rodzajem "kary", który do niektórych dotrze. Reprymendę od kierowcy, którego zastawią puszczą mimo uszu, a taki filmik żyje długo i jak jest odpowiednio nagrany, to nawet przy zamazaniu twarzy można na luzie zidentyfikować i kogo chodzi - tutaj nie ma twarzy, ale są blachy na wierzchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Byłem dziś w Bochni w kopalni, to co widziałem na parkingu przed to porażka... jakby można było to by do kopalni autem wjechali... Janusze motoryzacji parkują gdzie popadnie, byle im było lepiej, nie myślą o innych, o tym że blokują ruch...

Im droższe auto tym większe buractwo... choć i maluch blokował wyjazd...

to samo pod marketami.

Ale żeby nie było tylko na nie ;) niemcy robią to samo...

ostatnio w berlinie była cała seria wypadków gdy kierowca zaparkowanego auta otworzył drzwi wprost przed rowerzystą. Niestety w jednym przypadku ze skutkiem śmiertelnym...

ogólnie nonszalancja, brak rozumu czy też po prostu zwykłe chamstwo i idiotyzm się szerzy na drogach... rozlało się z warszawy po całej polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dorzucę swoje trzy grosze. Na filmiku widac drugi samochod, ktory zaparkowal po przeciwnej stronie. Gdyby oba te auta byly zaparkowane po jednej stronie Straz wyjechalaby bez problemu. Dlaczego zawsze w takich sytuacjach tylko kierowca BMW jest winny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.