Skocz do zawartości

Doskonalenie jazdy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

W ostatnim czasie mam trochę zmian w życiu, jedną z nich jest przeprowadzka do Krakowa. Piękne, duże miasto z masą samochodów, rowerzystów, tramwajów, pieszych i innych uczestników ruchu. Wszystko ok tylko, że jest małe ale... jestem z małej wioski niedaleko Szczecina, rzadko wyjeżdżałem do centrum, dlatego jak teraz mam poruszać się po takim mieście jak Kraków to tylko nocą, od początku jeżdżę komunikacją miejską ale chce się przełamać! Zauważyłem kilka eLek takich jak Orzeł, Luz, Auto Akademia czy Stach. Szperałem trochę w necie i po stronkach, spodobała mi się szkoła jazdy http://autoakademia.pl/, w sumie mają ceny przystępne i terminy są też ok. Mogę rano, w południa a nawet pod wieczór jeździć. Co sądzicie o takim przyzwyczajeniu się do dużego miasta?

 

Dzięki za odpowiedzi :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ale to chciałbyś się zapisać na jazdy i pojeździć po mieście z instruktorem, żeby się przyzwyczaić do poruszania po Krakowie? Tylko wiesz, że jak masz już prawko to będziesz jeździł bez "elki" na dachu i będziesz ponosił odpowiedzialność na ewentualną stłuczkę? :D Tak tylko mówię, żebyś był świadomy :P Ogólnie myślę, że to jest spoko pomysł jeżeli czujesz się niepewnie. Szybko się przyzwyczaisz, Kraków wcale nie jest taki straszny jak się wydaje :) Szkół w Krk masz dziesiątki do wyboru, poczytaj sobie jeszcze opinie czy wypytaj kogoś znajomego. Z tego co widzę to ta autoakademia o której piszesz ma dobre opinie i całkiem sensownie wygląda, może to i dobry trop :) Powodzenia w każdym razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.