Skocz do zawartości

Towarzystwo ubezpieczeniowe - ale które ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem napisać ten temat gdyż pewnie lada dzień będę musiał wykupić pakiet AC+OC.

Wielu ubezpieczycieli jest na naszym rynku - jednak czy jakość świadczenia ich usług jest na równie wysokim poziomie?

Osobiście myślę nad PZU. Mam jeszcze możliwość w mBanku ( gdyż jestem klientem ).

Zależy mi na bezproblemowości w razie jakichkolwiek przykrości i na tym abym spał w miarę spokojnie gdyż autko najprawdopodobniej będę trzymał na parkingu przed blokiem.

Liczę na małe doradztwo z Waszej strony :)

 

pozdrawiam Marcin

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jeśli chodzi o cenę ubezpieczenia to zawsze w przypadku ubezpieczycieli typu direct będzie składka niższa. ( dodatkowa zniżka za samodzielne wypełnienie przez internet itp) A jeśli chodzi o jakość, wiadomo najlepiej nie mieć okazji żeby się przekonać, ale każdy ubezpieczyciel działa tak, że jak się płaci składkę to jest wszystko ładne pięknie, a jak przychodzi do wypłaty, to żaden nie jest skory do rozrzutności, i robi wszystko aby wypłacić jak najmniej.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Ile firm ubezpieczeniowych, tyle opinii. Ja osobiście od prawie roku jestem ubezpieczony w mtu24 i sobie chwalę tę firme. Choć pod tą nazwą działają na polskim rynku od stosunkowo niedawna, to w żadnym razie nie jest to firma "krzak". Wcześniej byli częścią Ergo Hestii, teraz natomiast się usamodzielnili. Zawsze mogę albo zadzwonić albo podejść, jak mam jakiś problem, aj a cenię firmy profesjonalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
Czasem bywa tak,że praktycznie to samo ubezpieczenie u dwóch różnych agentów może się różnic ceną. W ubezpieczeniach typu direct jeśli już to wykupiłbym tylko OC,a AC w "normalniejszych" firmach. Miałem ubezpieczany samochód w różnych firmach,szkoda wypłacana raz była w PZU i raz w Hestii. W obu przypadkach nie miałem zastrzeżeń.Obecnie cały pakiet w Warcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.