Skocz do zawartości

Kompilacja idioty w E36


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze zawinie się na drzewie lub jakiejś barierce i będzie długo umierał - byleby nikogo innego przy tym nie uszkodził

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham e36 ale między innymi tacy ludzie spowodowali, że pozbyłem się swojej 328. Po prostu ten model zbyt mocno obciążony często potwierdzającym sie stereotypem bezmózga za kółkiem

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że koleś z filmu jest debilem nie podlega dyskusji ale jedyny przypał z bmw w roli głównej to palenie gumy na parkingu. Czyli nie tylko w BMW jeżdżą bezmózgi. A to ci niespodzianka.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś, bo już Ci się włączył agresor mode. Przeczytaj jeszcze raz mój post, tym razem skoncentruj się.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja prywatna obserwacja, że palenie gum na parkingach i jazda jak powyżej to specjalność ludzi w 316/318 - z reguły ludzie z większymi silnikami rzadziej w ten sposób rekompensują sobie długość przyrodzenia.

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wnikał w twój umysł, ani w jednoznaczność tego co chciałeś przekazać. Do wyrażania takich przekazów na odległość, służą ikonki- to takie mordki po prawej stronie ekranu. Interpretuję twoją wypowiedz tak jak ją zrozumiałem. Nie chcę, żeby moja "agresja" wzbudzała coś podobnego u innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o to, że jakby się przyjrzeć to filmy z trasy kręcone są z VW Vento. Tyle, że 99% ludzi po obejrzeniu filmiku nie zwróci na to uwagi, że deska rozdzielcza nie pasuje do E36. Więc łatka idioty idzie do BMW.
http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ostatnio 20-letnia naćpana [BAD] zabiła dwoje dzieci. Grozi jej tylko do 12lat a powinna być potraktowana jak morderczyni. W Polsce można zamordować człowieka przy pomocy samochodu, a odpowiadać jak za napad rabunkowy. W innym przypadku, dwóch ludzi wyłamuje drzwi, następnie tak okładają człowieka pięściami i kopami, że gość umiera. Pobicie ze skutkiem śmiertelnym, czyli do 10 lat :mad2: Morał z tego taki, że jak już musisz kogoś się pozbyć to rozjedz go samochodem. Przy sprzyjających okolicznościach możesz dostać tylko zawiasy. Jeżeli kogoś kopiesz, bijesz pięsciami, skaczesz mu po klacie nie musisz się obawiać długiego wyroku. Pojebany kraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale matoł... Przez takich właśnie ludzi bmw to dalej marka dla głąbów.... Założe się że ten czerwony golf to auto kolesia, który filmuje wyczyny mistrza prostej... Tam jest rej SW27 a dalej chyba 126... więc to już chyba nie problem by policja po głowach trafiła do celu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak napisał bbrys, beemka jest tylko na początku i i końcu filmu. Środek to VW, zresztą nie jestem zaskoczony, że w takich samochodach można spotkać debili. Inna sprawa, że dla większości to były "wyczyny bezmózga z beemki".

Co od jazdy po parkingu, to nawet całkiem nieźle mu szło;P Zresztą polecam taką zabawę w jesienne dni i początki zimy, żeby później nie było paniki jak coś się wymknie spod kontroli. Sam często jeździłem na pusty parking, po to, żeby obyć się z poślizgami i powiem szczerze, że nieraz to ratowało mi tyłek.

A wszystko to przez REKINA ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie. Czasem jest warto powariować na pustym parkingu po to, aby nauczyć się tego jak zachowuję się auto w konkretnych sytuacjach.

 

Kurs PJ nie uczy w ogóle jak zachowywać się podczas poślizgu. A mnie nawet instruktor kazał hamować pulsacyjnie autem, które miało ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Hamowanie pulsacyjne w aucie z ABS hehehehe, napisz gdzie to ten instruktory uczy, co by inni omijali go z daleka

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Hamowanie pulsacyjne w aucie z ABS hehehehe, napisz gdzie to ten instruktory uczy, co by inni omijali go z daleka

Czy ja wiem czy tak źle uczył... Ja przyczynę tego stanu rzeczy widzę gdzie indziej. Przecież prawo jazdy nie jest wyłącznie na auto z ABS, więc uczą kursantów jak postępować jeżeli auto w taki system nie jest wyposażone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Wszyscy się zesraliście ale gdzie tu było zagrożenie czhjegoś życia?Uważacie się za znafców a pojęcie macie mgliste.Nie pasuje wam marka to dymać do Tico.Przecież latacie po mieście 50 a autostradzie 140 .To wystarczy na umijętnośći i ambicje.Czy komentują to kompleksy z małą pytką?Koleś jedzie dynamicznie bez cudowania a wy brandzlujecie zię nad tym czý to nie było może Vento!Żałosne.Netowe paparuchy,
Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.