Skocz do zawartości

Reflektor - łuszcząca się warstwa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z jednym (co ciekawe tylko jednym) reflektorem w F20 polegający na tym, że zaczęła schodzić przeźroczysta warstwa lakieru/folii czy cokolwiek to jest. Uznałem to za mały problem bo było to niewielkie ale wczoraj podczas mycia myjką zaczęły schodzić większe płaty... co z tym zrobić ? Pewnie należałoby zedrzeć tą łuszcząca się warstwę i zrobić polerowanie - ale czy coś więcej ? Macie pomysły skąd w ogóle takie coś się wzięło ? Powtarzam - dotyczy tylko jednego reflektora.


DD8-F598-E-FC6-E-45-DD-AAC2-F24-D19-A4536-A.jpg 38-F422-C3-413-A-479-E-B59-B-03-BD9408-CD56.jpg 3-D9-B09-E9-EEBF-4-F50-AA7-A-138-B891-E4-E41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
ktoś, coś ?

detailerzy życzą sobie około 700 zł za polerkę i nałożenie folii/lakieru zabezpieczającego...

Ładnie kasują.


Masz możliwość to wyjmij lampę, jak nie to można to zrobić na aucie. Papierem wodnym 800 zdzierasz lakier, potem 1000 i 1500 matujesz i polerujesz maszynką najlepiej pastą do plexi. Jak masz wprawę to kilka stów masz w kieszeni.

Na koniec pokrywasz klosz warstwą klaru. I gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Myślę że w warsztacie Autokolorek.pl na pewno by sobie poradzili. Co prawda lamp nie robiłem ale pracę jaką wykonali przy lakierowaniu auta mogę z czystym sumieniem polecić.

Poradzą sobie. Jak lakierują, szlifują, polerują to prawie jak na karoserii tylko lampę nieco z wyczuciem bo plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.