Skocz do zawartości

Dębica presto uhp 2 xl 225 55 17


Rekomendowane odpowiedzi

Myśle ze ceny za opony z górnej półki są zawyżone. Może 10 lat temu był sens kupna premium opon a teraz to teoretycznie jeden wór , dlatego zdecydowałem się na kupno oponek ze średniej półki by to sprawdzić.

Co myślicie o tych oponkach debica presto uhp 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Presto Uhp2 w rozmiarze 235/45/17 do Omegi, niestety auto zostało uszkodzone i sprzedane. Na oponach przejechane było może 1000 kilometrów max, ale pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne, generalnie teraz też się zastanawiam czy nie kupię ich do f11 tylko póki co jeszcze niemam felg na lato, a tej opony powyżej 18" do tego auta niema. Z tego co pamiętam jeździły całkiem w porządku i nie było wrażenia jakiejś śliskiej opony, charakterystycznego dla azjatyckich tanich opon... Można powiedzieć że opona jechała jak przystało na parametry z etykiety, wiadomo nie jest to jakiś Pilot sport, co ma też odzwierciedlenie w cenie opony...

Aktualnie w F11 mam założone zimowe Dębice 225 55 17 i jeździ się ok, no jest auto trochę gumowe ale wcześniej na tych felgach były ROF więc niema co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli chcecie zrezygnować z Run Flat to polecam kupić opony zwykłe ale wzmacniane XL aby wyeliminować efekt pływania w zakrętach na zbyt miękkiej konstrukcyjnie oponie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa komplety dębic: 225/45/17

letnie Presto UHP1

zimowe frigo HP2

Oba komplety od nowości w tym aucie. Według mnie bardzo dobre opony. Przy mojej spokojnej jeździe nie dostrzegam żadnych wad. Z ciekawostek mogę dodać że zimowe zostały wyprodukowane w fabryce continentala w Niemczech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.