Skocz do zawartości

Pierwszy serwis/przegląd klimatyzacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział, ale nie znalazłam takiego dedykowanego klimatyzacji. Auto odebrane z salonu w kwietniu 2018 roku, a więc na ten moment użytkowane 2.5 roku. Nie przyszło mi do głowy zapytać przy przeglądzie czy obejmuje on również kontrole układu klimatyzacji - orientujecie się może czy jest ona sprawdzana w ASO podczas przeglądu, czy w tym celu trzeba się zgłosić na osobny przegląd? A jeśli na osobny, to kiedy? Po wrzuceniu w wyszukiwarkę polską wyskakuje mnóstwo artkułów, że co rok. Po wrzuceniu w zagraniczną, wyskakują z kolei informacje, że jak auto jest nowe to po 3-4 latach pierwszy przegląd klimy, chyba, że coś się dzieje. U mnie wszystko ok, chłodzi mocno, raczej nie śmierdzi (czasami po przejściu na ogrzewanie czuć delikatnie wilgoć), nie zacina się. Samochód obecnie stoi w ASO w celu wymiany klocków i tarcz i zastanawiam się czy temat na razie odpuścić, czy poprosić o przegląd. Moja wątpliwość wynika stąd, że mam nowy czynnik klimatyzacji, który budzi mój strach i nie wiem co lepsze - nie gmerać przy nim dopóki nie jest to absolutnie konieczne, czy zachowywać się jak przy starym czynniku? Będę wdzięczna za rady. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.