Skocz do zawartości

Chlapacze Eibach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Montował to ktoś? Nie wiem kiedy oni to wprowadzili, z miesiąc temu tego nie było na ich stronie.

Chodzi mi o ochronę tylnego zderzaka, konkretniej jego części w nadkolu, bo syfy przy przyspieszaniu zdzierają lakier

To samo na przód ochrona przedniej części progów. No i cena śmieszna, a nie jakieś carbon kosmosy za 500 zł sztuka.

https://eibachshop.pl/index.php?p4387,oslony-eibach-splash-guards-rozmiar-s

eibach-splash-guards_21.jpg

eibach-splash-guards_43.jpg

3zUzZut.jpg

Edytowane przez Ponta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Czesc

I jak się to sprawuje zakładałeś?

Szukam do G80 jakiegoś wyjścia jak najmniej rzucającego się w oczy bo kamienie tłuką po całym aucie przez dziwaczne kształty.

Okleiłem folią ale folia np na tylnych blotnikach ma sporo śladów a samochód przejechał dopiero 3000 km.

Widze że to jest w różnych rozmiarach jaki brałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mam i polecam jak nie wiem co. Mam najmniejsze i wyżej jest również zdjęcie najmniejszych.

Materiał 10/10 a nie jakiś chiński plastik. W końcu to eibach.

I teraz tak, ja to mam w najniższym punkcie tylnego zderzaka za kołem i na przedniej części progu za kołem na samym dole.

Nie szpeci auta, a miałem to na srebrnym lakierze. Na dniach zamówiłem do nowego czarnego auta, to jest must have, bo dzisiejsze lakiery są jak plastelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Trzyma się na kleju z taśmy czy jakoś mocowałeś inaczej?

To prawda lakiery są tragiczne odpryskują niesamowicie.

Ja wszystkie newralgiczne punkty okleiłem ppf.

Cały przód, progi, tylny zderzak, tylne błotniki itd ale teraz będę zabezpieczał też drzwi bo już znalazłem kilka odprysków na nich masakra jakaś.

Teraz już będzie oklejone auto dookoła.

Jak czegoś nie wymyślę to folię na tylnych błotnikach będę wymieniał co 10 000 km jak olej bo tragicznie się niszczy. Bardzo dziwnie to wymyślili i błotnik w G80 na dole przy drzwiach wystaje kilka centymetrów i ma kąt 90 stopni wiecznie to miejsce jest brudne i wszystkie kamienie też w niego uderzają.

Jest to mój pierwszy samochód w którym kamienie z pod poprzednich kół uderzają również w przednie drzwi.

Zdjęcia drzwi...

20221010-124418.jpg

20221010-124006.jpg

20221010-124032.jpg

A to tylny błotnik i uszkodzenia na folii

20221008-172834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.