Skocz do zawartości

Krótko i na temat kwestia opon bmw f10 xd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stałem się posiadaczem swojego pierwszego bmw, poczytalem, popytalem co nieco, ale wiadomo marki uczyc się dopiero zaczynam ;) wiem, ze jest mnóstwo podobnych wątków, ale zależy mi na prostym przekazie, a niestety często zdarza się, ze ile glosow tyle opinii. Przejalem "efke" po braciszku a to gosc typu, moja racja jest racja a inne niekoniecznie. Wziąłem ja z rozpieprzona skrzynka rozdzielcza (czego bylem doskonale swiadomy) zrobilem jej wlasnie pełna regeneracje, zarzucilem felgi M 245/40/19 i tyl 275/35/19 zadowolony wsiadam probuje jak to lata no i czuje slynne delikatne podszarpywania. Ogarnąłem juz temat. Opony na osiach innych producentów i różnica rocznika wiec wszystko jasne(brat mówi ze co to ma do rzeczy :D )ale to pominmy. Chce zamówić nowki, poki nie zaloze auto stoi. I teraz prosze o konkretne podpowiedzi. Czy jeżeli auto wyjechało na run flatach takie powinny juz na niej tylko siedziec, bo juz znalazlem mnostwo opinii, ze i to potrafi wykonczyc skrzynkę? Jeżeli zamowie opony z homologacja i ustawie prawidłowo ciśnienia mam rozumieć, ze auto powinno jeździć bez zadnych szarpniec i tego typu historii zakładając, ze mechanicznie jest sprawne ? Czy jednak zalecacie przejść na 4 jednakowe felgi, bo z mieszanymi prędzej czy później są cyrki? Z góry bardzo dziękuję i prosze o normalne odpowiedzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla sprostowania, nie szukam problemu na siłę. Wiem, ze takie felgi sa dopuszczone i wyprodukowane przez BMW I do tego potrzebne sa opony z homologacja. Najbardziej gryzie mnie kwestia run flat. Czy jeżeli taka wyjechała to takie zalozone musi mieć. Dzieki i pozdrawiam ;)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

ja zmieniłem niedawno opony z RF na zwykłe-na razie bez problemów (Wcześniej zrobiłem taki sam manewr w E90), ale tak jak mówisz to jest temat rzeka i każdy ma swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.