Skocz do zawartości

Opona tłusto czarna salon


Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu chciałem zrobić sobie ten efekt mokrej opony, kupiłem preparat w sprayu od K2 i fajnie ładnie to wyszło, opona faktycznie była taka no wyglądająca na dopiero założoną pierwssy raz nową opone. Dawno będac w salonie myślałem ze to to co chciałem osiągnać, jednak wybrałem sie do salonu zobaczyć jakie tam mają nowosći i opony które tam są w salonie na autach, zaskoczyły mnie.


I jednak to co ja zrobiłem to trochę za słabo. I tu moje pytanie jaki preparat kupić aby zrobić oponę taką jak w salonie, tyle że tak naprawdę jak w salonie, one byly po prostu tam tak tłuste tyle tego miały, tak wiecie aż chamsko mocno czymś zrobione, ale bardzo mi się to podobało więc pytanie do kogoś moze pracujecie w jakimś salonie czy coś takiego, ale jak zrobić tak oponę, co kupić? Zeby byla tak smolisto tlusto czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanimi srodkami efekt jest chwilowy :wink: najlepszy dresing jaki uzywalem MEGUIARS ENDURANCE tire gel :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Podpisuje się, Meguiars endurance to klasa sama w sobie. Każde forum czy to autogeek czy autopia.org on jest top wyborem.

Oczywiście nakładany na czyściutką i suchą oponę. Kup coś do czyszczenia gum najlepiej ADBL tyre coś tam jest tani świetnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Są róźne prepraraty.


kosmetykaaut.pl


Macie ADBL i inne.


Ja preferuje raczej odżywioną matową opone - coś ala satyna a nie połysk jak by była niewiadomo jak tłusta - nienaturalnie.


Black Water od ADBL nie jest trwały (starcza na tydzień) ale daje mega efekt nowej odżywionej opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Szczerze mówiąc to mimo testowania kilkunastu środków nigdy nie trafiłem na ten którego używają w salonach BMW. Opona świeci się, jest idealnie czarna a przy tym środek jest nałożony mega równomiernie więc nie wydaje mi się żeby był w postaci żelu, na 99% to sprej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.