Skocz do zawartości

e38 2.8i automat- rady eksploatacyjne i ogólne


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Jest to mój pierwszy post i nie wiedziałem gdzie go umieścić - więc umieściłem go tutaj. Dużo znajomych NIEPOSIADAJĄCYCH e38 mówi iż jest to auto bardzo drogie w utrzymaniu, nawet wersja 2.8 automat R6. Jeden znajomy mowił, że nie jest źle - on kupuje używane części i podobno do 10 tysięcy żłotych da się kupić takie auto w niezłym stanie, jak na te pieniądze. Na codzień użytkuje e46 320d 136konne, które niby jest tylko 3er, ale wyobraźcie sobie, że z tego co widziałem, to wpakowałem w nie więcej kasy niż kolega w e38 za 10k. Swoje e46 dostalem po zdaniu prawka więc nie narzekam, bo mam rocznikowo 21 lat, ale chętnie przymierzyłbym się w przyszłosci do kupna "siódemy" 2.8 koniecznie w automacie. Co o tym sądzicie? Ja tylko spokojnie pytam i staram się nie napalać, ale wiecie jak to u młodych jest ;} Nie patrze nawet na żadne v8 4.4 bo wiem ile to kosztuje nawet samo paliwo. Byłbym wdzięczny gdyby jak najwięcej ludzi zabrało głos w tej sprawie - pozdrawiam!

Edytowane przez Franiut3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Jest to mój pierwszy post i nie wiedziałem gdzie go umieścić - więc umieściłem go tutaj. Dużo znajomych NIEPOSIADAJĄCYCH e38 mówi iż jest to auto bardzo drogie w utrzymaniu, nawet wersja 2.8 automat R6. Jeden znajomy z innego forum mowił, że nie jest źle - on kupuje używane części i podobno do 10 tysięcy żłotych da się kupić takie auto w niezłym stanie, jak na te pieniądze. Na codzień użytkuje e46 320d 136konne, które niby jest tylko 3er, ale wyobraźcie sobie, że z tego co widziałem, to wpakowałem w nie więcej kasy niż kolega w e38 za 10k. Swoje e46 dostalem po zdaniu prawka więc nie narzekam, bo mam rocznikowo 21 lat, ale chętnie przymierzyłbym się w przyszłosci do kupna "siódemy" 2.8 koniecznie w automacie. Co o tym sądzicie? Ja tylko spokojnie pytam i staram się nie napalać, ale wiecie jak to u młodych jest ;} Nie patrze nawet na żadne v8 4.4 bo wiem ile to kosztuje nawet samo paliwo. Byłbym wdzięczny gdyby jak najwięcej ludzi zabrało głos w tej sprawie - pozdrawiam!

 

Za 10k to kupisz śmietnik a nie "auto w niezłym stanie".

a ten kolega po prostu nie dbał o samochód dlatego Twój serwis był droższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jezdzi na chińskich zamiennikach, chińskie opony itp, wy bali byście się czegoś takiego?

 

Zamiennik w serii 7 nie spełniają swoich funkcji. Raz założyłem zamienniki w zawieszeniu (niby najlepszej jakości) i się okazało, że po 5 tys. km nadawały się na śmietnik. Na oryginałach zrobiłem 100 tys. km robiąc totalnie NIC.

Chińskie opony? Przecież to jedyny punkt styczności auta z nawierzchnią.


Daj sobie spokój. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.