Skocz do zawartości

części samochodowe valeo - pytania do doradcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.


Tomek

Doradca online Valeo Polska

valeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. Zalogowałem się na to forum, ponieważ szukam odpowiedzi na proste pytanie. Jakie wycieraczki zamontować do F30 z 2014? Nie jestem fanem motoryzacji, auto ma dla mnie jeździć i być wygodne. Kupiłem to BMW przed zimą i przy ostatniej trasie zauważyłem że przednie wycieraczki zaczynają zostawiać smugi wody na szybie co mnie wkurza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niubi, jeśli chcesz mieć najlepiej dostosowane wycieraczki do Twojego modelu samochodu to polecam Ci wycieraczki Valeo Silencio. Są to wycieraczki identyczne z montowanymi na linii pierwszego montażu. Jeśli jednak szukasz bardziej ekonomicznego rozwiązania to sprawdź Valeo First.


Tomek

Doradca online Valeo Polska

valeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niubi, jeśli chcesz mieć najlepiej dostosowane wycieraczki do Twojego modelu samochodu to polecam Ci wycieraczki Valeo Silencio. Są to wycieraczki identyczne z montowanymi na linii pierwszego montażu. Jeśli jednak szukasz bardziej ekonomicznego rozwiązania to sprawdź Valeo First.


Tomek

Doradca online Valeo Polska

valeo.pl

Ma być bezpiecznie i porządnie, cena to dla mnie drugorzędna wartość. Te Silencio to są hybrydy czy zwykłe wycieraczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być bezpiecznie i porządnie, cena to dla mnie drugorzędna wartość. Te Silencio to są hybrydy czy zwykłe wycieraczki?

Niubi, w ofercie Silencio znajdziesz zarówno wycieraczki hybrydowe jak i wycieraczki płaskie. To co powinieneś wybrać zależy w tym przypadku od tego jakie wycieraczki były zamontowane w Twoim aucie na linii pierwszego montażu.


Tomek

Doradca online Valeo Polska

valeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niubi, w ofercie Silencio znajdziesz zarówno wycieraczki hybrydowe jak i wycieraczki płaskie. To co powinieneś wybrać zależy w tym przypadku od tego jakie wycieraczki były zamontowane w Twoim aucie na linii pierwszego montażu.


Tomek

Doradca online Valeo Polska

valeo.pl

Dobra to jak mogę sprawdzić co mi zamontowała fabryka w aucie? Gdzie wgl są takie informacje albo może da się rozpoznać wycieraczkę bo jakiś specyficznych cechach???? Pogoda coraz gorsza, a w lutym szykuje mi się wyjazd na narty i chciałbym mieć już temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niubi, w ofercie Silencio znajdziesz zarówno wycieraczki hybrydowe jak i wycieraczki płaskie. To co powinieneś wybrać zależy w tym przypadku od tego jakie wycieraczki były zamontowane w Twoim aucie na linii pierwszego montażu.


Tomek

Doradca online Valeo Polska

valeo.pl

Dobra to jak mogę sprawdzić co mi zamontowała fabryka w aucie? Gdzie wgl są takie informacje albo może da się rozpoznać wycieraczkę bo jakiś specyficznych cechach???? Pogoda coraz gorsza, a w lutym szykuje mi się wyjazd na narty i chciałbym mieć już temat zamknięty.

Jeżeli nie jesteś pewny modelu zamontowanych wycieraczek może to sprawdzić dwojako. Pierwszym wyjściem jest wizyta w salonie BMW – uzyskasz informacje od obsługi technicznej. Drugim rozwiązaniem jest sprawdzenie samodzielne. Wycieraczki hybrydowe różnią się od szkieletowych obudowaną strukturą.


Tomek

Doradca online Valeo Polska

valeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie doradca to ja chyba nie mam tyle czasu żeby się bawić w takie dobieranie. A jak juz uzyskam w salonie informacje o rodzaju wycieraczek to jest to wszystko czego mi potrzeba? Czy macie jeszcze jakieś dziwne parametry które muszę uwzględnić? Naczytałem się trochę o krzywiznach szyb, docisku i kilkunastu innych parametrach. A to niby tylko wycieraczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.