Skocz do zawartości

E63 jak szerokie felgi Japan Racing jr11 i jakie opony :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W koncu udalo mi sie znalezc felgi ktore dosc bardzo mi sie spodobaly i maja przystepna cene.

Chodzi o 20 calowe Japan racing jr11 https://www.google.pl/search?tbm=isch&q=rims+jr11+on+bmw+e63&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwjK4JjZnezYAhVR26QKHYCCBJQQBQhBKAA&biw=360&bih=560&dpr=4#imgrc=q4fm0MjATubKcM:

Pisze tutaj z prosba o pomoc w spasowaniu szerokosci felg do mojego auta a nastepnie w wybraniu odpowiedniego rozmiaru opon.

Felgi wyatepuja w nastepujacych szerokoscian 8.5" 10" 11" 12" z czego tej ost nawet nie biore pod uwage :>

Rozwazam nad 3 opcjami 1. Przod 8.5" tyl 10" 2. P8.5" T11" 3. P10" T11" (10 na przod czy to nie przesada)

Minimalne et przy tych felgach to 20 do 35-40.

Interesuje mnie uzyskanie efektu glebokosci felgi takze podejzewam ze 20 bedzie najlepszym rozwiazaniem.

Auto to Bmw e63 645 smg 2004r przypuszczam ze z oryginalnym zawieszeniem. Aktualnie mam kola 19" styling 121 Przod 8.5" et14 245/40/19 tył 9" et18 275/35/19 w obu przypadkach od opony do nadkola brakuje mi okolo 4.5cm Rozwazam ew obnizenie auta po zmianie kol w zaleznosci jakie szpary zostana w nadkolach.

Prosze o wyrazenie swoich opini na temat

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.