Skocz do zawartości

Felgi z e46,e36 czy będą pasować do e90


Rekomendowane odpowiedzi

Błagam Panowie bo już 3 raz pytam na tym forum ale nikt nie chce mi odpowiedzieć juto jadę po te felgi wstepnie sprzedawca zapewnia mnie że pasują do e90.Czy na pewno będzie pasować ten rozstaw śrub itp?

 

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-bmw-m3-m-pakiet-18-cali-e46-e36-i3142202001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam Panowie bo już 3 raz pytam na tym forum ale nikt nie chce mi odpowiedzieć juto jadę po te felgi wstepnie sprzedawca zapewnia mnie że pasują do e90.Czy na pewno będzie pasować ten rozstaw śrub itp?

 

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-bmw-m3-m-pakiet-18-cali-e46-e36-i3142202001.html

 

Rozstaw jest ten sam. Jedyny problem to ET, bez dystansow te felgi beda bardzo schowane - wypadaloby dolozyc po 15mm na kolo, zeby sie zblizyc do parametrow felg z E90.

 

A i to nie sa felgi z M3, tylko ze zwyklego E46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych dystansów ? to wielki to problem żeby dołożyć? u zwykłego mechanika zakładającego mi opony z zimówek na letnie zrobią mi to bez problemu czy to jakiś kosztowny interes czy warto sie w to bawić z takimi felgami do e90 czy lepiej szukać felg typowych do e90....nie ukrywam cena mnie przyciąga z wyglądu też bardzo ładnie ale chce kupić felgi...żeby mi je założyli i jeździć nie chce mi sie kombinować

 

 

Pan mi napisałem mejla że oznaczenie tych felg to IS 50 8Jx18 H2 czyli trzeba te dystanse zeby to jakoś wyglądało tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych dystansów ? to wielki to problem żeby dołożyć? u zwykłego mechanika zakładającego mi opony z zimówek na letnie zrobią mi to bez problemu czy to jakiś kosztowny interes

 

Problem zaden, dolicz sobie tylko koszt dobrych dystansow (najlepiej markowych, z tanimi rzemieslniczymi z allegro sa czesto problemy)i dluzszych srub.

 

czy warto sie w to bawić z takimi felgami do e90 czy lepiej szukać felg typowych do e90....nie ukrywam cena mnie przyciąga z wyglądu też bardzo ładnie ale chce kupić felgi...żeby mi je założyli i jeździć nie chce mi sie kombinować

 

Sam sie nad tym zastanow.

 

Uwazaj tez na tanie, uzywane 18" z E90, czesto beda popekane, lub juz naprawiane (spawane) - to wina runflatow. Felgi, ktore mialy kontakt z runflatami to generalnie spora niewiadoma, aluminium moze byc zmeczone i kiedys pekna na wewnetrznym rancie obreczy.

 

Pan mi napisałem mejla że oznaczenie tych felg to IS 50 8Jx18 H2 czyli trzeba te dystanse zeby to jakoś wyglądało tak?

 

Te felgi powinny miec rozmiary 18x8.0 ET47 i 18x8.5 ET50. Tak do E90 potrzebne beda dystanse (grubosc taka jak napisalem wyzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.