Skocz do zawartości

Skora w buni ,jak ja czyscic?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc koledzy>

Mam takie pytanko czy wie ktos jakich srodkow do mycia skory mozna uzywac, Skora ma swoje lata bo to rocznik 93 i chcialam ja troche wyczyscic a nie chce pogorszyc jej stanu. I tez chcialam sie dowiedziec ile kosztuje tak odbudowa skory by wygladala troche lepiej niz wyglada czy wogole ktos takim czym sie zamuje taka generacja. Skora ma kolor bananowy i ten brut widac na niej. Moze ktos by mi pomogl. A jeszcze jedno czy moze wiecie ile komplet foteli kosztuje w czarnym kolorze albo pol skora pol welur. :roll:

POPRAWILEM CI TYTUL.PATRZ JAK TYTULUJESZ TEMATY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Było, a wyszukiwarka wyśmienicie działa :search:

Poza tym to temat na dział Eksploatacja.

 

viewtopic.php?f=40&t=108400&hilit=piel%C4%99gnacja+sk%C3%B3ry

viewtopic.php?f=36&t=111817&hilit=piel%C4%99gnacja+sk%C3%B3ry

viewtopic.php?t=107427

 

A ceny foteli znajdziesz na alledrogo

 

Przenoszę

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj akurat robilem u siebie konserwacje skory, wiec i czyszczenie bylo :D

napisze skrotowo jak to wygladalo - moze sie przyda (zakladam, ze nie masz mocnych przebarwien itp.)

 

1. odltluscilem skore (spokojnie mozesz uzyc np Pur'a - chodzi o to zeby nie robic tego woda, tylko piana - duzo piany, wszyscy lubia piane :P)

2. poczekalem az wyschnie i jeszcze dodatkowo wytarlem dokladnie

3. przy uzyciu suchej, czystej szmatki nanioslem preparat "Turtle Wax Leather Cleaner & Conditioner" - znow czekasz az lekko obeschnie i przecierasz na sucho

 

u mnie doszlo jeszcze (miedzy pkt. 2 a 3) barwienie drobnych pekniec (pprzedni wlasciel nie zadbal niestety :mad2: ) - do tego wzialem cos co sie pieknie nazywa "Renoskór Eko" firmy Barwiko - nic innego jak barwnik tapicerski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.