• Reklama

GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Sprawy mechaniczne dotyczące BMW serii X (X1, X2, X3, X4, X5, X6, X7).

Moderatorzy: Kruk, trzastek

GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Postprzez GannetGuardSystems » 17 Wrz 2013 15:05

GanTrack to wysokiej częstotliwości system radiowy do odnajdywania skradzionego mienia, działający nawet w najbardziej wymagających warunkach (kontenery, garaże podziemne). Urządzenie jest na co dzień uśpione i posiada własne zasilanie, co gwarantuje jego niewykrywalność. Ogromnym atutem systemu jest jego niezagłuszalność (w przeciwieństwie do systemów GPS).

Gannet Guard Systems S.A. to 15 lat doświadczenia w poszukiwaniu skradzionych samochodów. Kontrolujemy i zarządzamy wszystkimi etapami operacji namierzania. Posiadamy własne 24h centrum alarmowe, samochody, specjalnie przeszkolony personel oraz własne samoloty.

Korzyści dla Klienta:

SKUTECZNOŚĆ - Ponad 95% skradzionych obiektów zostaje odnalezionych w dniu kradzieży.

OSZCZĘDNOŚĆ - GanTrack umożliwia uzyskanie zniżek w Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

SZYBKOŚĆ REAKCJI - Operacja poszukiwania zaczyna się natychmiast po zgłoszeniu kradzieży.

WYSOKA JAKOŚĆ – Gannet Guard Systems, jako jedyny, otrzymał od jednostek certyfikujących (PIMOT i Politechnika Świętokrzyska) klasę extra.

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA - Klient nie zna miejsca instalacji.

DYSKRETNOŚĆ – Odnajduje, nie monitoruje.

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy na:

http://www.gannet.pl

Na hasło „bmw-klub” dla Klientów forum 10% rabatu na urządzenie przy zakupie bezpośrednio w Gannet Guard Systems S.A.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=8XQr3L-oTpg
Ostatnio edytowano 11 Paź 2013 17:17 przez GannetGuardSystems, łącznie edytowano 1 raz
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Dołączenie: 17 Wrz 2013 14:00
Moje BMW: nie powiem

Re: GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Postprzez anglik » 18 Wrz 2013 18:45

ile to kosztuje do samochodu ?
anglik
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 09 Wrz 2013 21:35

Postprzez dziqsek » 19 Wrz 2013 01:17

Też jestem ciekaw, napiszcie proszę coś więcej
Image
OFICJALNY PARTNER BMW AG
Diagnostyka,kodowanie, aktualizacja, doposażanie,chiptuning.
Oryginalny ICOM A2 +ISTA online
F-ry VAT 23%
Tel. 790-465-462

http://www.facebook.com/Codemybimmer
Awatar użytkownika
dziqsek

Dołączenie: 25 Lis 2007 12:33
Miejscowość: Warszawa/Jelenia Gora
Moje BMW: 2011 F10 535i Chipped
2017 F30 318d Mpakiet
2000 E38 740iL

Postprzez cypisek21 » 19 Wrz 2013 09:30

najprosciej zadzwonić....

okolo 1000zl urzadzenie 400 montaz
i 1000 na rok abonament....
ceny przyblizyłem bo zawsze kaies koncówki....
ceny netto
Awatar użytkownika
cypisek21

Dołączenie: 03 Sty 2012 07:57
Miejscowość: Będzin
Moje BMW: E84 23xd/e65lci 30d/ e32 740i

Postprzez siwyoscar » 19 Wrz 2013 10:30

Nie wiem czy zauważyłeś ale na skanerze/ odbiorniku w 2:20 była specjalnie zakryta częstotliwość...

Wiec ta wysoka częstotliwość :roll: :roll: :roll:
siwyoscar

Dołączenie: 26 Maj 2011 16:29
Miejscowość: Częstochowa
Moje BMW: F32 3GT xDrive20d
F31 LCI EBlue
F20 LCI EBlue
F48 Mineral Grey

było
e87
X3
X1

Postprzez GannetGuardSystems » 19 Wrz 2013 10:36

Urządzenia pracują w zakresie, który daje bardzo dobrą propagację fal radiowych oraz duży zasięg przy stosunkowo niskiej mocy. System nie wykorzystuje technologii GPS. Alternatywnie do filmu TVN przesyłam linka do programu Tester TTV, w którym nasze urządzenie również było testowane:

http://www.youtube.com/watch?v=08VBP27m ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez GannetGuardSystems » 19 Wrz 2013 10:47

W celu uzyskania informacji o cenach proszę o podanie adresu e-mail lub bezpośredni kontakt pod 22 884 62 60 bądź poczta@guardsystem.pl.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez be..mw » 21 Wrz 2013 21:12

Film fajny. Ale mam pytanie. Dostajecie zgłoszenie i co dalej. Z jakiej odległości jesteście w stanie to namierzyć. Myślę, że dostajecie wstępne koordynaty w zgłoszeniu i w tej okolicy szukacie, ale co np. kiedy zostawiłem samochód na 3h na parkingu i zorientowałem się, że zniknął. Samochód może być już 300km dalej. Czy pokrycie radarowe jest w stanie wstępnie oszacować sygnał na terenie całego kraju czy nie? Bo rozumiem, że w takich przypadkach pomaga samolot, który ma większy zasięg. Ale co np. kiedy samochód zniknął podczas złej pogody, widoczność kiepska, wiatr za silny - jednym słowem minima pogodowe uniemożliwiają start. Latacie wg VFR czy IFR również? I co w przypadku kiedy np. nie dostaniecie zgody na trase po złożeniu planu lotu przez strefy albo trasa przebiega przez strefy zakazane, wyłączone, militarne itd.
Chciałbym się przekonać, że działa to tak fajnie jak jest pokazane na filmie stąd moje pytania.
Awatar użytkownika
be..mw

Dołączenie: 01 Maj 2012 12:20
Miejscowość: Warszawa
Moje BMW: Alfa Romeo Veloce Q4 280KM było: F31 330i, E92 335i, E46 320d

Postprzez siwyoscar » 22 Wrz 2013 11:00

Myśle ze mają kilka dobrych "bazówek" w Polsce i kilka mobilnych busów operacyjnych. Pytanie co sie stanie jeżeli auto ukradną pod rosyjska ukraińska białoruska granica

:| no chyba ze tam mają filie
siwyoscar

F31 LCI EBlue
F20 LCI EBlue
F48 Mineral Grey

było
e87
X3
X1

Postprzez RumJanek » 22 Wrz 2013 12:54

siwyoscar napisał:Pytanie co sie stanie jeżeli auto ukradną pod rosyjska ukraińska białoruska granica

:| no chyba ze tam mają filie

Będzie Panie kupa, nawet ubezpieczyciele wycofali sie z ochrony pojazdów za wschodnią granicą...
Wykup AC i zgłoś że jedziesz na wschód na urlop, na 100% ubezpieczyciel nie weźmie odpowiedzialności na siebie i AC przestanie tam działać.
System wydaje się być dobry, poczekamy na autora bo sam jestem ciekaw, chociaż znam tańsze rozwiązania śledzenia pojazdu ;)
RumJanek

Dołączenie: 12 Maj 2013 18:58
Moje BMW: E39 523i '00 - było
E61 525i '05 - jest

Postprzez siwyoscar » 22 Wrz 2013 12:59

nie chodziło mi oto ;)

chodziło mi np o sytuacje kiedy auto jest w polsce blisko granicy

przykładowo masz auto ukradzione z garażu 8h i zanim sie skapniesz auto bedzie juz na wschodzi
siwyoscar

F31 LCI EBlue
F20 LCI EBlue
F48 Mineral Grey

było
e87
X3
X1

Postprzez RumJanek » 22 Wrz 2013 17:40

Siwy, przecie ci pisze, po takim czasie bedzie kupa bo auto juz dawno bedzie rozlozone na czesci zwlaszcza u ruskich.
Przenosny odbiornik nie zlapie sygnalu bo za daleko, nawet przy uzyciu lotnictwa moze byc trudne bo trzeba zglosic lot za swoj plot, poza tym jesli to czestotliwosc zastrzezona i powiadomione lotnictwo o zgloszeniu takiego faktu w razie odbioru takiego sygnalu, to moze wtedy to cos da, pod warunkiem uczciwej i szybkiej wspolpracy pomiedzy sasiadami zza płota tylko nie takiej jak to mialo miejsce 2 lata temu....
Trzeba poczekać co na to autor i jak oni rozwiazuja takie problemy, sam pomysl jest ciekawy, zwlaszcza na samochody na ktore jest popyt :norty:
RumJanek

E61 525i '05 - jest

Postprzez GannetGuardSystems » 23 Wrz 2013 10:54

Samolot namierza 300 km po obwodzie. W przeciągu jednej godziny jesteśmy w stanie zeskanować obszar całej Polski. Zasięg aparatury powoduje, że nie musimy bezpośrednio przelatywać nad konkretnymi strefami (np. militarnymi). Posiadamy również pełną infrastrukturę naziemną do namierzania, stąd warunki pogodowe nie są dla nas przeszkodą. Jeżeli skradziony pojazd znajduje się w strefie dla nas niedostępnej - wkracza tam policja, z którą podczas całej procedury namierzania ściśle współpracujemy (Policja zawsze zabezpiecza wskazany przez nas pojazd).
Ostatnio edytowano 05 Kwi 2016 15:15 przez GannetGuardSystems, łącznie edytowano 1 raz
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez RumJanek » 23 Wrz 2013 18:44

GannetGuardSystems napisał:Samolot namierza 300 km po obwodzie.

Problematykę granic wschodnich mamy rozwiązaną następująco - Gannet Guard Systems S.A. jako jedyna firma w Polsce posiada bezpłatny, zaawansowany system kontroli nieunijnych przejść granicznych. Klient, którego samochód wyposażony jest w GanTrack, jest powiadamiany automatycznie poprzez SMS o zbliżaniu się obiektu do zabezpieczonego przejścia granicznego. W przypadku nieautoryzowanej próby przekroczenia granicy powiadamiamy służby celne, z którymi współpracujemy.

No i o to mi chodziło ;)
To co chciałem wiedzieć, wiem.
Poza tym z powiadamianiem o przekroczeniu granicy fajna sprawa, wiem w którą stronę pojechał samochód.
Niestety ja nie skorzystam z oferty, za cienki w uszach jestem i wartość systemu + abonament przekracza wartość mojego samochodu, jednak dobrze wiedzieć o czymś takim i w razie czego wiem gdzie się zgłosić ;)

aaa, pracowników nie potrzebujecie? ;)
RumJanek

E61 525i '05 - jest

Postprzez Zardaksik » 08 Paź 2013 11:43

Ja używałem tego systemu i jestem na prawdę zadowolony. wszystko super
Zardaksik

Dołączenie: 08 Paź 2013 11:41
Moje BMW: x5 2010

Następna

Powróć do Serie X

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość