• Reklama

GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Sprawy mechaniczne dotyczące BMW serii 8 (E31, G14-G15, F91-F93).

Moderator: BMK

Odnalezione Audi SQ7

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Lip 2019 10:12

25 czerwca centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Audi SQ7. Dzięki szybkiej reakcji naszych ekip poszukiwawczych, w zaledwie 15 minut udało się określić koordynaty miejsca, w którym znajduje się pojazd. Auto zostało skradzione z przedmieść Wrocławia, a odnalezione na jednej z prywatnych posesji w Oławie. Samochód został zabezpieczony na miejscu przez policję, a po całej akcji wyjechał na własnych kołach.

Image
Ostatnio edytowano 24 Wrz 2019 12:58 przez GannetGuardSystems, łącznie edytowano 1 raz
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Dołączenie: 17 Wrz 2013 14:00
Moje BMW: nie powiem

Re: GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Lip 2019 10:16

W niedzielę 29 czerwca centrala Gannet Guard System otrzymała zgłoszenie kradzieży Toyoty Land Cruiser. Jednostki GGS od razu przystąpiły do działania, a w powietrze poderwano samolot z aparaturą radionamiarową. Samochód skradziony w Warszawie spod bloku został odnaleziony przez naszą załogę na terenie województwa mazowieckiego.

Image

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione Audi A4

Postprzez GannetGuardSystems » 08 Sie 2019 11:56

1 sierpnia centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Audi A4 z Ciechocinka. Właściciel nad ranem zdał sobie sprawę, że samochód zniknął z podjazdu. Kradzież nastąpiła zapewne we wczesnych godzinach nocnych z 31 lipca na 1 sierpnia. Jednostki radionamiarowe Gannet Guard Systems przy użyciu samolotu określiły pozycję skradzionego pojazdu. Na miejsce dotarły jednostki terenowe i korzystając z samochodu radionamiarowego określiły – z dokładnością do kilku centymetrów – lokalizację Audi. Wszelkie informacje zostały przekazane policji. Auto znajdowało się zaledwie kilkanaście kilometrów od miejsca kradzieży.

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez JanekJ » 24 Wrz 2019 11:53

Super informacje! Dzięki! Mam słabe doświadczenia po kradzieży auta. Niestety nie odzyskany, sprawa umorzona...
JanekJ
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 22 Maj 2019 14:20

Postprzez GannetGuardSystems » 24 Wrz 2019 11:57

JanekJ napisał:Super informacje! Dzięki! Mam słabe doświadczenia po kradzieży auta. Niestety nie odzyskany, sprawa umorzona...

Bardzo nam przykro. Z naszej strony możemy zaoferować 10% rabatu na urządzenie i montaż. Prosimy o podanie adresu e-mail na priv. Przygotujemy szczegółową ofertę. Pozdrawiamy, Gannet Guard Systems S.A.
Ostatnio edytowano 12 Lis 2019 13:58 przez GannetGuardSystems, łącznie edytowano 1 raz
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnazleziona Toyota Land Cruiser

Postprzez GannetGuardSystems » 24 Wrz 2019 12:54

W nocy z 30 na 31 sierpnia na terenie Białegostoku skradziono Toyotę Land Cruiser. Centrala Gannet Guard Systems otrzymała informację o zdarzeniu dopiero dwa dni później. W wyniku akcji poszukiwawczej namierzono samochód, który złodzieje zaparkowali na jednym z osiedlowych parkingów na terenie warszawskiego Ursynowa. Po przekazaniu informacji stołecznej policji, Toyota została zabezpieczona i przetransportowana na parking policyjny. Po zakończeniu czynności procesowych Land Cruiser zostanie zwrócony prawowitemu właścicielowi.

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona Mazda CX-5

Postprzez GannetGuardSystems » 24 Wrz 2019 12:55

29 sierpnia w godzinach wieczornych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Mazdy CX-5 na terenie warszawskiego Ursynowa. Po 3 godzinach pojazd został namierzony w jednej z miejscowości pod stolicą. Koordynaty miejsca, w którym znajdowała się Mazda, przekazano policji, która zabezpieczyła samochód.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona minikoparka

Postprzez GannetGuardSystems » 12 Lis 2019 13:57

Image

30 września przed południem Centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży minikoparki na terenie Niemiec. Po zaledwie kilku godzinach ustalono miejsce, w którym znajduje się sprzęt. Wszelkie informacje zostały przekazane policji niemieckiej, która tego samego dnia wieczorem zabezpieczyła skradziony przedmiot.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnazleziony Volkswagen Crafter

Postprzez GannetGuardSystems » 26 Lis 2019 10:57

5 listopada centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży zabezpieczonego przez nas Volkswagena Craftera, należącego do jednej ze stołecznych wypożyczalni samochodów. Samochód odnaleziono i zabezpieczono na terenie Chorwacji. Przy okazji odzyskano inne auto tej samej marki.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona Mazda 6

Postprzez GannetGuardSystems » 10 Gru 2019 13:52

W godzinach wieczornych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Mazdy 6. Samochód padł łupem złodziei na warszawskim Targówku. W wyniku niezwykle sprawnej akcji, samochód namierzono już po 2 minutach od zgłoszenia kradzieży. Załoga GGS rozpoczęła śledzenie skradzionego pojazdu, na bieżąco informując policję o jego położeniu. Finalnie w miejscu wskazanym przez Gannet Guard Systems odnaleziono skradziony pojazd. Cała akcja trwała kilkanaście minut. Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia, porzucając auto. Klient już po pół godzinie został przywieziony przez policję na miejsce odnalezienia. W trakcie czynności kryminalistycznych zabezpieczono ślady sprawców. Samochód został odnaleziony dzięki systemowi GanTrack Plus, który został wyposażony w system ostrzegania o poruszeniu się pojazdu, który w tych godzinach miał pozostawać nieużywany. Dzięki jego zastosowaniu udało się namierzyć samochód jeszcze w trakcie jego kradzieży.

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

ZAPRASZAMY PO NAGRODY

Postprzez GannetGuardSystems » 10 Gru 2019 13:57

Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony Mercedes klasy S

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Mar 2020 12:25

24 grudnia około południa centrala Gannet Guard Systems otrzymała alarm o odłączeniu zasilania systemu GPS/GSM w Mercedesie klasy S należącym do jednej z krakowskich wypożyczalni. Według danych lokalizacyjnych samochód znajdował się na Litwie, chociaż właściciel auta nie był tego świadomy.
Akcja wybudzenia monitoringu radiowego, który jest drugim elementem składowym systemu Gan Total, pozwoliła na precyzyjne ustalenie pozycji Mercedesa na jednym z litewskich parkingów strzeżonych i fizyczne namierzenie go w 23 godziny od chwili zgłoszenia. Na miejscu, w obecności litewskich policjantów, okazało się, że samochód… został już sprzedany przez sprawcę kradzieży (obywatela Ukrainy) mieszkańcowi Litwy. Interwencja załogi Gannet Guard Systems udaremniła finalizację zaliczkowanej transakcji na łączną kwotę 45 tys. euro, a pojazd zabezpieczyła policja litewska do czasu wyjaśnienia sprawy. Polscy mundurowi, mimo zgłoszenia potencjalnej kradzieży, nie podjęli działań.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona Toyota Corolla

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Mar 2020 12:27

Na początku stycznia centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o kradzieży Toyoty Corolli. Zamontowany w samochodzie system monitoringu przesłał alert o uruchomieniu silnika w dozorowanym pojeździe, co pozwoliło załodze Gannet Guard Systems na podjęcie akcji pościgowej przy współpracy z policją.
Pozycja poszukiwanej Corolli na bieżąco przekazywana była do nieoznakowanego radiowozu. Po ok. 50 km pościgu załogi policyjne i GGS dojechały do miejscowości, w której auto precyzyjnie namierzono w „dziupli”. Mundurowi wkroczyli na teren ustalonej posesji, gdzie zatrzymali mężczyznę zajmującego się demontażem pojazdów. Właściciel Toyoty został poinformowany o zabezpieczeniu samochodu.
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony Jaguar

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Mar 2020 12:30

W nocy z 15 na 16 stycznia centrala GGS otrzymała informację o prawdopodobnej kradzieży Jaguara XF należącego do jednej z podwarszawskich wypożyczalni samochodów.W godzinach popołudniowych 16 stycznia auto zostało odzyskane na Litwie, dzięki modułowi GGS1000 łączącemu technologię GPS/GSM i radiową. Jaguar został przekazany klientowi oraz Policji. Samochód namierzono mimo zastosowania przez złodziei – jeszcze na terytorium Polski – zagłuszarki GPS/GSM.
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

PoprzedniaNastępna

Powróć do Seria 8

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość