Skocz do zawartości

[E81/E87] Co wchodzi w sklad pakietu Licht Paket (Light Paki


CLumsy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pakiet dodatkowego oświetlenia obejmuję oświetlenie przestrzeni przed drzwiami w klamkach zewnętrznych oświetlające strefę wsiadania przez 20 sekund po odryglowaniu drzwi, co umożliwia bezpieczne wsiadanie w ciemności. Dodatkowo wyposażenie zawiera : lampki do czytania z przodu i z tyłu, lampkę w przestrzeni na nogi z przodu, oświetlenie lusterek kosmetycznych kierowcy i pasażera oraz oświetlenie ambientowe.

 

Mam nadzieję że to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam,

Pakiet dodatkowego oświetlenia obejmuję oświetlenie przestrzeni przed drzwiami w klamkach zewnętrznych oświetlające strefę wsiadania przez 20 sekund po odryglowaniu drzwi, co umożliwia bezpieczne wsiadanie w ciemności.

 

Poza tym przy włączonych na stałe światłach zapalają się ringi. I tu moje pytanie czy wysiadając z samochodu i po zamknięciu samochód powinien też oświetlać klamki/ringi ? Jest coś takiego w komputerze do ustawienia, ale u mnie mam wrażenie to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie też ten pakiet i mam pytanie o podświetlanie ringów, bo wiem że w innych modelach jest taka funkcja comming home, czyli palą się ringi i tylne światła przez jakiś czas, da się to w E87 aktywować (wyposażenie to pakiet oświetlenia, lampy ksenon)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie też ten pakiet i mam pytanie o podświetlanie ringów, bo wiem że w innych modelach jest taka funkcja comming home, czyli palą się ringi i tylne światła przez jakiś czas, da się to w E87 aktywować (wyposażenie to pakiet oświetlenia, lampy ksenon)

Mi się tak świecą jak światła są włączone w pozycje świateł mijania. Wtedy jak otwieram samochód to mi się świecą klamki tylne lampy i ringi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie też ten pakiet i mam pytanie o podświetlanie ringów, bo wiem że w innych modelach jest taka funkcja comming home, czyli palą się ringi i tylne światła przez jakiś czas, da się to w E87 aktywować (wyposażenie to pakiet oświetlenia, lampy ksenon)

Mi się tak świecą jak światła są włączone w pozycje świateł mijania. Wtedy jak otwieram samochód to mi się świecą klamki tylne lampy i ringi

a jak masz w trybie AUTO to też świecą? Twoja jest po FL więc może ma już tą funkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie też ten pakiet i mam pytanie o podświetlanie ringów, bo wiem że w innych modelach jest taka funkcja comming home, czyli palą się ringi i tylne światła przez jakiś czas, da się to w E87 aktywować (wyposażenie to pakiet oświetlenia, lampy ksenon)

 

W moim dwa razy tak się zdarzyło, że po zamknięciu drzwi, zapaliły się światła mijania. Świeciły kilka może kilkanaście sekund i zgasły.

Najgorsze jest to, że nie pamiętam jakie czynności przedtem wykonałem. Jedyne co pamiętam, to to, że był już zmrok.

Jednak nie raz przyjeżdzłem w nocy i po zamknięciu samochodu, żadne światła się nie zapaliły.

Pakiet, o którym mowa w temacie, mam.

Aha, ringów nie mam.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedno kliknięcie drogowymi, to około 15 sekund włączenie świateł - na odprowadzenie do domu.

Im więcej razy wciskam, tym dłużej świecą. Warunkiem jest, że musi być wyciągnięty kluczyk i otwarte drzwi. Mam wyposażenie Ligcht Pack o którym pisaliście wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze kamil :) wysiadasz z auta z kluczykiem w reku klikasz raz dlugimi i swiatla powinny sie zapalic :) warunek - jak klikasz dlugimi musisz miec otwarte drzwi :)

dlugosc swiecenia ustawia sie w BC :) ja mam ustawione na 40s i jest bajka :)

a ringi i tylnie ledy pala mi sie jak otwieram samochod :8)

przelacznik swiatel ustawiony na swiatla mijania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
U mnie jedno kliknięcie drogowymi, to około 15 sekund włączenie świateł - na odprowadzenie do domu.

Im więcej razy wciskam, tym dłużej świecą. Warunkiem jest, że musi być wyciągnięty kluczyk i otwarte drzwi. Mam wyposażenie Ligcht Pack o którym pisaliście wcześniej.

O to nie wiedziałem, że jak 2x się mrygnie drogowymi to dłużej świecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy! :handshake:

Taka drobna rzecz, a jak cieszy! :D

 

Oświeltlenia na nogi chyba nie mam.... jutro sprawdzę dokładnie.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mam koledzy pytanie, jak aktywować tą funkcję żeby po otwarciu auta świeciły się wraz z klamkami również ringi? Teraz mam tak, że po otwarciu auta podświetlają mi się jedynie same klamki i środek a ringi nie :( dzieje się tak niezależnie w jakiej pozycji mam przełącznik świateł... sprawdzałem już na wszystkich pozycjach (mijania, automat i na 0) i na wszystkich mam tak samo czyli ringi się nie świecą :( szwagrowi w E90 świecą się ringi razem z klamkami i ja bym też tak chciał mieć w swojej laluni :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.