Skocz do zawartości

Kolekcja BMW-Sauber PUMY


greg523

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepach Pumy dostępna jest kolekcja BMW-Sauber. Nawet ciekawe rzeczy można sobie dobrać - szczególnie na zloty, kibicowanie, albo weekendowe wypady - w Krakowie na Floriańskiej widziałem buty (damskie, męskie - dziewczyna miała kupić, ale powiedziałem jej, że to ryzykowne bo mogę zmienić samochód albo ją i zrezygnowała :D:D:D), kurtki i T-shirty (sam nabyłem takowy - 119PLN - kolor granatowy lub biały - marki jednak nie zmienię) :D

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach Pumy dostępna jest kolekcja BMW-Sauber. Nawet ciekawe rzeczy można sobie dobrać - szczególnie na zloty, kibicowanie, albo weekendowe wypady - w Krakowie na Floriańskiej widziałem buty (damskie, męskie - dziewczyna miała kupić, ale powiedziałem jej, że to ryzykowne bo mogę zmienić samochód albo ją i zrezygnowała :D:D:D), kurtki i T-shirty (sam nabyłem takowy - 119PLN - kolor granatowy lub biały - marki jednak nie zmienię) :D

 

Zajrzyj tutaj...

www.bmw-shop.pl

kilka razy korzystałem...ciągle coś tam zmieniają ,przebudowują ale działa jak należy i jak podałem hasło ,że z forum BMW Klub jestem ,bez problemu gość mi dał 8%rabat! Zawsze ich będę polecał bo nie robią łaski chłopaki. Teraz jest z tego co widzę mniej akcesoriów jak miesiąc temu, ale kolekcja Sauber jest wystawiona w całości, również PUMA.

Pytałem ostatnio o fajną torbę podóżną

http://sklep.bmw-imp.pl/go/_info/?id=1645

 

ale niestety nie ma jej u Niemców. Trochę sie spózniłem bo mieli kilka sztuk

 

Ostatnio kupiłem plecak

http://sklep.bmw-imp.pl/go/_info/?id=1642

 

ma super krój i wykonanie

 

Pzdr

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.