Skocz do zawartości

Kubek termiczny BMW


nicon

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić kubek termiczny i pomyślałem że skoro taki gadżet oficjalnie oferuje również BMW to fajnie by było mieć właśnie taki. Chodzi o ten z kolekcji 2012: http://www.bmwsklep.pl/termokubek_bmw,81,4951.html

Wygląd mi się podoba, ale mam pytanie do ludzi którzy kupili coś takiego odnośnie praktyczności tego kubka. Chodzi mi o to czy:

 

  1. Dobrze trzyma ciepło?
  2. Dobrze izoluje? W sensie czy nie parzy w ręce jak się wleje coś gorącego.
  3. Czy jest szczelny? To jest kluczowe żeby po zamknięciu i wrzuceniu kubka np. do plecaka/torebki herbatka się nie wylała.

Nie chciałbym kupić czegoś co będzie tylko ładnie wyglądało. Pozdrawiam i dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok..kubek jest :cool2:

 

Wrażenia:

 

1.Dobrze wykonany ( nie jak jakieś tanie pseudokubki) :cool2:

2.Nic sie nie wylewa przypadkowo czy tez przez jakieś nieszczelnosci.Nawet testowałem tak do góry nogami kilka godzin i jest sucho :cool2:

3.Co do trzymania temperatury to szału jakiegos nie ma.Po kilku godzinach ( 8h) kawa jeszcze ciepła i zdatna do wypicia ale testowane w aucie podczasz jazdy :cool2:

 

Podsumowaując fajny i praktyczny gadzet ale jak ktoś szuka termokubka co trzyma np. cały dzień temperaturę to pozostaje kupic termos :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za recenzję. W takim razie nie pozostało nic innego jak jechać w sobotę i kupić. Swoją drogą 8h to niezły wynik, rzadko kiedy robi się dłuższe trasy. Jeszcze tylko muszę sobie sprawić cupholdery i będzie full komplet :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem kubka i mogę tylko potwierdzić opinię sfinksa. Kubek jest naprawdę solidnie wykonany, ładny i funkcjonalny. Polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia.

 

A kupowałeś ze stronki podanej wyżej, czy gdzieś indziej dostałeś? Jeżeli ze stronki, to jak długo czekałeś na przesyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Napisz do sprzedawcy i niech odpowie jak jest dokładna wysokość :cool2:

 

http://allegro.pl/nowy-kubek-termiczny-bmw-termo-kubek-rewelacja-ory-i3351197748.html

 

A jak mi się nie zapomni to zmierzę po południu :wink: :wink: :wink:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.