Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

Może do tego dałoby się wykonać naklejki z podobną treścią?

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witam

jeśli forum jest zainteresowane to proszę o kontakt adminów i modów pracuję w Studio Reklamy i jestem w stanie wykonać dosłownie wszystko z logo także jakby coś to piszcie na pw jestem tu nowy więc nie będe dawał żadnej oferty handlowej. mam nadzieje że już niebawem spotkamy się na jakimś zlocie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega tomek102 pisal, ze moglby takie nakleiki zrobic. Decyzja nalezy do zarzadu, ale wydaje mi sie, ze tak jak przedmowca, ze bardzo duzo ludzi wyraziloby zainteresowanie takimi naklejkami...

 

Mozna stworzyc osobny temat zeby ludzie sie okreslili czy sa zainteresowanie takim gadzetami ( tutaj prosba do Admina o taki watek)

 

PZDR

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jestem za naklejkami:) Za kilka dni robię przelew na tablicę.

Jeszcze poruszę temat naklejek: W subaru klub polska mają takie fajne naklejki na lusterka, od razu z daleka widać czy to ktoś z forum/klubu, czy tylko "niezrzeszony". Miałem taką sytuację z bratem, hehe, takie naklejki z DUMĄ bym przykleił na bunie!

Pozdrawiam admów (aha sorry, że może odkopałem trochę temat, ale ... ja chce naklejki takie :norty: hehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kolega poruszył temat naklejek,to ja się po raz kolejny upomnę o takową naklejkę :wink: .Prośba do admina i zarządu :modlitwa: ,aby może założyli temat odnośnie naklejek i zobaczyli jakie będzie zainteresowanie.Np tak jak na ramce adres strony+herb klubu no i super by było gdyby był jeszcze nick użytkownika :cool2: .Mam na myśli małą naklejkę np.na boczną lub tylną szybę od środka naklejaną.Myślę że zainteresowanie by było nie małe :cool2: .Pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, naklejki to dobry pomysł i dobra reklama

Mając wcześniej golfa, ich forum miało bardzo fajne naklejki, często na ulicach spotykałem golfy z naklejką co budziło chęć przystąpienia do takiej dużej "sekty :norty: " poczym też zakupiłem naklejeczkę :) teraz chciałbym bunie zalepić :P

 

z forum golfa myślę że połowa użytkowników który są aktywni jeździła z naklejką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, naklejki to dobry pomysł i dobra reklama

Mając wcześniej golfa, ich forum miało bardzo fajne naklejki, często na ulicach spotykałem golfy z naklejką co budziło chęć przystąpienia do takiej dużej "sekty :norty: " poczym też zakupiłem naklejeczkę :) teraz chciałbym bunie zalepić :P

 

z forum golfa myślę że połowa użytkowników który są aktywni jeździła z naklejką :)

 

rówież miałem naklejke na golfie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widze, ze temat sie urwal...ja jak koledzy wyzej tez z checia zainwestowalbym w takowa naklejke. Kolega na stronie wyzej deklarowal swoja pomoc, ze moglby takie nakleiki zrobic...

 

Widze ze Admin nie pali sie do zajecia stanowiska w tej sprawie. Dam sobie reke uciac, ze wiele osob wyraziloby chec posiadania takiej nakleiki. Nie jest to tylko gadzet, ale identyfikacja auta spotkanego, gdzies w PL lub w innym miejscu...BMW Klub Polska zrzesza przeciez ludzi z calej Polski i czesto znamy sie tylko z postow na tym forum, a ciekawie byloby spotkac osobe, np. na wakacjach i poznac ja po naklejce :)

 

Po raz kolejny skladam swoja skromna prosbe do Admina, na pewno poparta innymi glosami, zeby zalozyc watek o naklejkach klubowych i zeby raz na zawsze go wyjasnic.

 

PZDR

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Byłem na Summer Cars Party w Katowicach....wszystkie kluby BMW miały swoje naklejki, Toyota, Mazda i inne również a my ? .....

I również ten klub ma naklejki klubowe, natomiast forumowe były tylko tablice.

 

Teraz logo się zmieniło, więc i klubowe naklejki pewnie będziemy musieli sobie zrobić nowe. Pokażę ten temat zarządowi Klubu, może zdecydują się na zrobienie również jakichś naklejek forumowych.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zarządu Klubu prośba,o pozytywnie rozpatrzenie sprawy naklejek :modlitwa:.Kolega BIZON8000 ma rację wszystkie kluby mają,a my nie :cry2: .Chętnych będzie na pewno sporo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.