Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to kolega cichy525 napisał.Jesteśmy jak jedna wielka rodzina i popieram :mrgreen: .Raz jest ok,a czasami patologia,jak to w rodzinie :twisted2: .Ale widzę że powoli dochodzimy do porozumienia :clap:.Pozdrawiam wszystkich braci i siostry,adoptowanych do naszej rodziny, a także przyrodnich rodziców czyli Zarząd Klubu :mrgreen:.Już wkrótce będziemy się rozpoznawać na ulicach :lol:.Mateusz :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale przynajmniej powalczmy tez o ten projekt z niebieskimi belkami po boku... przeciez beda chetni tez na ten wzror. komu nie bedzie pasowalo z czarna belka kupi z nieieska proste prawda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Spokojnie. Wstępnie planuje się dogodzić wszystkim, co jest oczywiście niemożliwe, więc wszelkie "darcie japy" będzie ignorowane. Cierpliwie czekam na wycenę z kilku drukarni, z którymi konsultowana jest też najlepsza metoda wydruku.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kod QR jest dość mały i sama naklejka też nie za wielka, czy rozdzielczość wydruku będzie wystarczająca by miał odpowiednią ostrość i dał się rzeczywiście odczytać w telefonie komórkowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak czytając niektóre posty to, aż śmiać mi się chce. Zarząd trochę nie fair się zachował nie powiem (moje zdanie), ale zaproponowana naklejka też nie jest zła, prosto i na temat. Jeżeli to ma być ostateczna wersja to tylko bez tych :nienie: niebieskich kreseczek kółeczek i innych trójkącików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow.

Ja uwazam ze nie potrzebnie sie denerwujecie moim zdaniem najwazniejsze jest to ze wogole ja mamy i ze kolegow z forum bedzie mozna poznac na ulicy ze to nasz czlowiek;-)

Tylko prosze o naklejke na zewnatrz bo mam maxymalnie przyciemnione szyby;-) Czekam na cene:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Bardziej podoba mi się projekt który wygrał w głosowaniu,niemniej jednak jak się nie ma co się lubi to, się lubi co się ma :norty: piszę się na dwie nalepki zaproponowane przez zarząd.

Ciekawe tylko czy zarząd nie wycofa się z powodu małego zainteresowania ? ,ilu minimum musi być chętnych żeby to w ogóle wypaliło?Dobrze byłoby wiedzieć przed rozpoczęciem listy chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłoby fajnie, gdyby każdy z nas miał takie "ID" gdzieś na szybie swojego BMW :D pewnie wszystko zależy od ceny... :D. Kluby zrzeszające miłośników innych marek samochodów mają takie naklejki i użytkownicy chyba dumnie je wożą na swoich autkach :D. Być może stworzenie listy chętnych byłoby dobrym pomysłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie za naklejką już było i jest ponad 100 chętnych :wink:.Myślę że jak powstanie gotowy produkt,będzie jeszcze więcej chętnych :cool2: .Naklejka będzie,czekamy Mattiss :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze jak juz bedzie gotowy produkt to bedzie wiecej chetnych :)

ale blagam cie Mattiass wersja z niebieska belka tez powinna byc :8)

sorry ale tej niebieskiej belki nie odpuszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze jak juz bedzie gotowy produkt to bedzie wiecej chetnych :)

ale blagam cie Mattiass wersja z niebieska belka tez powinna byc :8)

sorry ale tej niebieskiej belki nie odpuszcze :P

Może by jeszcze kwiatuszek różowy pierdyknąć na górze i na dole.

Sorry ale ja za niebieską belkę dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

Chciałem napisać że od ponad kilku miesięcy sprawa naklejek jest w toku, i nikt nie potrafi podjąć jakiejś decyzji, wycenić naklejek, i wybrać projektu,

 

 

Ja pro prostu chce móc zakupić naklejkę,

 

Były fajne projekty z logo bmw, bardzo czytelne i wyraziste i fajnie zaprojektowane, Po prostu Proste i Zrozumiałę Grafiki, takie jak Grafika nr 1, lub 2,

 

 

Czekam na możliwość zakupu jakiejkolwiek naklejki, która przekaże informację o tym że jestem klubowiczem tego forum,

 

Sprawa wygląda tak że ludzie mają różne gusta i nigdy nie uda się wybrać takiej grafiki, która będzie się wszyskim podobać, Jeśli chce się mieć naklejkę która podoba się każdemu, to każdy musiał by sobie własną taką naklejkę przygotować, koszt nie jest duży około 30 zł za taką naklejkę na folii transferowej.

 

Uważam ze naklejka ma spełniać pewne założenia, ma być informacją dla innych że nalezymy do forum BMW klub polska, dlatego trzeba się zgodzić na jakąs uniwersalną jedną naklejkę i koniec. Bez głupich uwag że komuś cos nie pasuje.

 

Jeśli naklejka spełnia te założenia to ja ją bardzo chce zamówić.

 

 

 

Sytuację tą możemy trochę porównać do kłótni o to że klubowicze chcą sobie zrobić wspolny tatuaż na karku który informuje o tym że jesteśmy z jednej rodziny, ale zaczynają się kótnie o to że każdy defakto chciałby mieć inny wzór takiego tatuażu,

 

Tylko że tatuaż ma się na całe zycie, a naklejkę można odkleić,

 

 

Niech ktoś kto się tym zajmuje podejmie jakąś decyzję wybierze projekt i zbierze zamówienia i koniec, kto będzie chciał ten zamówi kto nie ten nie zamówi,

 

NIGDY WSZYSCY NIE BĘDĄ SZCZEŚLIWI,

 

Po prostu niech ktoś zdecyduje jak prawdziwy Facet, jak prawdziwy posiadacz BMW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zdecydowaliśmy otworzyć temat, żeby poznać wasze zdanie na temat wlepki (wiem wiem jest super :D ) i zacząć powoli zbierać zamówienia. Wlepka będzie miała wymiary 3x15cm. Resztę znacie z Ogłoszenia Globalnego. Nie jest znana jeszcze cena, prawdopodobnie będzie znana już jutro. Jak tylko się dowiem, to Was poinformuję i tu i w ogłoszeniu.

Gwoli przypomnienia link do tematu:

viewtopic.php?f=67&t=171369

 

oraz projekt:

 

http://img833.imageshack.us/img833/9301/bmwklublogo.gif

http://img3.imageshack.us/img3/1241/bmwklub.jpg

 

Pozdrawiam

Kolego Jamestronik gdybyś przeczytał uważnie temat naklejek :norty: .Dowiedział byś się że naklejka będzie taka jak wyżej.Czekamy tylko na koszty produkcji.I ruszy sprzedaż :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

....bo co chwila wpada ktoś, kto nic nie przeczyta i sraczki dostaje...

 

mattiss napisał jaki jest status, jak ktoś nie umie czytać, to jego problem

 

zamykam wątek, mattiss otworzy jak będzie miał cenę z drukarni i potwierdzenie produkcji

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.