• Reklama

Zasady umieszczania zdjęć w Galerii

W związku z utworzeniem subforów galerii w działach poszczególnych modeli BMW, zamyka dotychczasowy dział Galerie i prosi forumowiczów o zamieszczanie swoich zdjęć w wyznaczonym do tego miejscu, zgodnie z regulaminem Galerii. Jednocześnie osoby które chciałyby przenieść swoją dotychczasową galerię zdjęc do nowej lokalizacji, proszone są o kontakt na PW z moderatorem Nurek

Zasady umieszczania zdjęć w Galerii

Postprzez Admin » 15 Maj 2006 11:32

W związku z prośbami wielu użytkowników forum dotyczącymi uruchomienia działu "Galeria", niniejszym otwieramy dział.
Mając jednak na uwadze wydarzenia sprzed kilku miesięcy, kiedy w poprzedniej galerii zrobił się straszliwy śmietnik oraz biorąc pod uwagę zgodę forumowiczów na wprowadzenie ostrych zasad funkcjonowania takiego działu postanowiono co następuje:


1. W dziale "Galeria" pisać może każdy zarejestrowany użytkownik forum BMW Klub Polska.
2. Dopuszczone jest zamieszczanie wyłącznie zdjęć i opisów swojego samochodu. Zdjęcia nie powinny być większe niż 640x480 px. Szanujmy tych którzy mają wolniejsze łącza.
3. Zamieszczanie ciekawych zdjęć i opisów innych samochodów (np. nowych modeli AC Schnitzer, Alpiny) możliwe jest tylko przez admina lub moderatorów forum.
4. Odpowiadanie na forum jest zablokowane. Jeżeli chcesz porozmawiać z kimś na temat jakiegoś samochodu skorzystaj z maila lub PW.
5. Jeżeli będziesz chciał zmienić/dodać zdjęcia lub opis swojego samochodu, nie zakładaj nowego wątku. Użyj przycisku "zmień" w prawym górnym rogu Twojego postu.
6. Instrukcja wklejania zdjęć na forum znajduje się w dziale "Przydatne linki".
7. Wszelkie zachowania łamiące powyższe punkty oraz Regulamin forum mogą się wiązać z usunięciem wątku i/lub ostrzeżeniem.
Pozdrawiam
Admin
Admin
BMW Klub Polska
BMW Klub Polska
 
Posty: 1965
Dołączenie: 06 Sty 2003 09:02
Miejscowość: Warszawa

Powróć do Galerie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości