• Reklama

GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

W związku z utworzeniem subforów galerii w działach poszczególnych modeli BMW, zamyka dotychczasowy dział Galerie i prosi forumowiczów o zamieszczanie swoich zdjęć w wyznaczonym do tego miejscu, zgodnie z regulaminem Galerii. Jednocześnie osoby które chciałyby przenieść swoją dotychczasową galerię zdjęc do nowej lokalizacji, proszone są o kontakt na PW z moderatorem Nurek

Odnaleziony koparka marki VOLVO

Postprzez GannetGuardSystems » 18 Wrz 2018 14:42

7 września centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie przywłaszczenia koparki marki Volvo. Pojazd odnaleziono na terenie jednej z budów. Znajdował się na lawecie, gotowy do przewiezienia w inne miejsce. Koordynaty i lokalizacja zostały przekazane prawowitemu właścicielowi, który odzyskał koparkę.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Dołączenie: 17 Wrz 2013 14:00
Moje BMW: nie powiem

Odnalezione AUDI A6

Postprzez GannetGuardSystems » 18 Wrz 2018 14:43

9 września centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Audi A6 wyposażonego w system GanTrack. Samochód zniknął w nocy z posesji w województwie mazowieckim. Dyżurny przyjął informacje o zdarzeniu o godzinie 7 rano. Udało się ustalić koordynaty miejsca, w którym ukryto pojazd. Poszukiwania zajęły niespełna 3 godziny, a informacje o lokalizacji zostały przekazane policji. Niestety, po odnalezieniu auto nosiło już ślady uszkodzeń.Z informacji, które udało się ustalić ekipie poszukiwawczej Gannet Guard Systems, pojazd został skradziony dzięki metodzie "na walizkę".

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona spycharka Caterpillar

Postprzez GannetGuardSystems » 26 Wrz 2018 09:37

11 września centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie dotyczące przywłaszczenia spycharki marki Caterpillar. Koordynaty miejsca, w którym znajdowała się maszyna budowlana, zostały przekazane prawowitemu właścicielowi. Pojazd został odzyskany tego samego dnia.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony Ford Mustang

Postprzez GannetGuardSystems » 27 Wrz 2018 12:27

W nocy z 12 na 13 września dyżurny Gannet Guard Systems przyjął zgłoszenie przywłaszczenia Forda Mustanga pochodzącego z jednej z wypożyczalni samochodów. Nieuczciwy klient zdając sobie sprawę z tego, że na pokładzie sportowego auta może znajdować się system lokalizacji, starał się przy pomocy zagłuszarki zakłócić sygnał GPS/GSM. Na szczęście w Fordzie zamontowano system GanTrack. Przy wykorzystaniu dedykowanego pasma fal radiowych udało się namierzyć pojazd, który przy udziale policji wrócił w ręce właściciela.

https://pl-pl.facebook.com/GannetGuardSystems/videos/249761092337161/
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Gdzie trafiają skradzione w Polsce samochody

Postprzez GannetGuardSystems » 07 Lis 2018 15:43

Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Ciekawy artykuł

Postprzez GannetGuardSystems » 08 Lis 2018 12:36

Funkcjonariusze z Wołomina i Straży Granicznej z Terespola zabezpieczyli samochodowe podzespoły mogące pochodzić z kradzieży

http://policja.pl/pol/aktualnosci/16560 ... mocho.html

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony Volkswagen Transporter

Postprzez GannetGuardSystems » 23 Lis 2018 15:48

14 października centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o podejrzeniu przywłaszczenia pojazdu należącego do jednej z mazowieckich wypożyczalni samochodów. Uwagę właściciela zwróciły informacje dotyczące położenia pojazdu płynące z modułu GPS/GSM. Złodzieje postanowili upłynnić Volkswagena Transportera na Litwie i starali się zakłócić działanie zaawansowanego system GanTotal, który został zamontowany w aucie. Dzięki sprawnej akcji oraz wysłaniu na Litwę radionamierniczych ekip poszukiwawczych, zaledwie po 5 godzinach od momentu zgłoszenia kradzieży odnaleziono posesję, na której ukryto wypożyczony pojazd. Wszelkie informacje oraz koordynaty zostały przekazane właścicielowi i lokalnej policji. O godzinie 5 nad ranem policja weszła na teren posesji i zabezpieczyła VW. Pojazd wrócił już do właściciela.

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Kalandarz adwentowy

Postprzez GannetGuardSystems » 13 Gru 2018 14:49

ZAPRASZAMY DO NASZEGO KALENDARZA ADWENTOWEGO, DO WYGRANIA SUPER NAGRODY!!!

Image

https://econtract.guardsystem.pl/GameGenerator/CalendarGame/Play?gameName=Kalendarz%20adwentowy
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Re: GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Postprzez GannetGuardSystems » 21 Gru 2018 14:46

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnzleziona minikoparka JCB

Postprzez GannetGuardSystems » 28 Gru 2018 14:35

23 grudnia w godzinach wieczornych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży minikoparki JCB. Maszyna została skradziona z okolic Legionowa. Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia sprawy na policji jednostki poszukiwawcze przystąpiły do działania. Dzięki wybudzeniu zamontowanego na pokładzie minikoparki modułu radiowego, już po godzinie udało się zlokalizować skradziony sprzęt. Znajdował się on na terenie Wołomina.

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Jak działają zagłuszarki sygnału

Postprzez GannetGuardSystems » 24 Sty 2019 13:47

Tajemnice złodziei samochodów: jak działają zagłuszarki sygnału GPS/GSM?

https://www.gannet.pl/tajemnice-zlodziei-samochodow-jak-dzialaja-zagluszarki-sygnalu-gps-gsm/

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony Mercedes

Postprzez GannetGuardSystems » 29 Sty 2019 14:04

Mercedes został skradziony w Legnicy (woj. dolnośląskie). Po kilku godzinach udało się go namierzyć również na terenie województwa dolnośląskiego, ok. 80 km od miejsca kradzieży. Znajdował się już w złodziejskiej „dziupli”, w której demontowano również inne auta. Rankiem następnego dnia do obiektu weszli policjanci – Mercedesa odzyskano, a przy okazji zlikwidowano „dziuplę”, w którym złodzieje składowali „towar”.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione AUDI Q7

Postprzez GannetGuardSystems » 30 Sty 2019 11:18

W połowie stycznia 2019 r. jedna z załóg GGS realizująca poszukiwania skradzionego Audi Q7 odnotowała w rejonie Nowego Dworu Gdańskiego ciągły sygnał zagłuszarki GSM pracującej w kilku pasmach. Sygnał był tak silny, że pozwolił załodze bez żadnego problemu ustalić miejsce, z którego go emitowano. Pomimo zagłuszania, sygnał wysyłał także zamontowany w pojeździe moduł GanTrack, co tylko upewniło ekspertów z Gannet Guard Systems, że skradzione Audi zaparkowano w „dziupli”. Wszelkie informacje oraz koordynaty miejsca zostały przekazane funkcjonariuszom policji. Pojazd udało się odzyskać.

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony AudiRS7

Postprzez GannetGuardSystems » 13 Lut 2019 11:03

1 lutego centrala Gannet Guard Systems otrzymała informację o przywłaszczeniu luksusowego Audi RS7, pochodzącego z jednej z wypożyczalni pojazdów. Dzięki systemowi GanTrack w zaledwie kilka godzin udało się ustalić miejsce pobytu pojazdu. Właścicielowi wypożyczalni z Pomorza przekazano koordynaty miejsca, samochód został odzyskany.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

PoprzedniaNastępna

Powróć do Galerie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość