• Reklama

[E36] BMW 320i Touring

W związku z utworzeniem subforów galerii w działach poszczególnych modeli BMW, zamyka dotychczasowy dział Galerie i prosi forumowiczów o zamieszczanie swoich zdjęć w wyznaczonym do tego miejscu, zgodnie z regulaminem Galerii. Jednocześnie osoby które chciałyby przenieść swoją dotychczasową galerię zdjęc do nowej lokalizacji, proszone są o kontakt na PW z moderatorem Nurek

[E36] BMW 320i Touring

Postprzez robi80 » 31 Gru 2010 20:52

Witam-chciałbym przedstawić moje oczko w głowie, jakim jest BMW 320i e36 Touring z 1998r. Jestem wielkim fanem marki, a moje obecne auto jest 4 modelem BMW w moim życiu. Samochód został sprowadzony w połowie 2007 roku od zachodnich kolegów, gdzie miało dwóch właścicieli, a przebieg wynosił zaledwie 160 tyś kilometrów (obecnie 192 tyś). Jak na model e36 zostało dość bogato wyposażone:

317 – Kolor Orientblau Metallic
P8SW Skórzana tapicerka Montana (w skórze fotele, boczki drzwi, mieszki biegów i ręcznego, gałka biegów, rączka ręcznego, podłokietnik)
0534 – Automatyczna klimatyzacja
0669 – Radio BMW Business RDS
0672 – Zmieniarka na 6 płyt CD
0246 – Regulacja kolumny kierownicy
0255 – Sportowa skórzana kierownica z poduszką powietrzną II
0260 – Boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera
0282 – Aluminiowe koła BMW / szprychy Sport Styling II
0305 – Centralny zamek z pilotem
0314 – Podgrzewane lusterka i dysze spryskiwaczy
0341 – Zderzaki w kolorze nadwozia
0386 – Relingi dachowe
0401 – szyberdach sterowany elektrycznie
0411 – elektryczne sterowanie szybami przednie/tylne
0423 – Welurowe dywaniki
0431 – Lusterko wsteczne przyciemniane automatycznie
0473 – Skórzany przedni podłokietnik
0494 – Ogrzewanie foteli przednich
0498 – Tylne zagłówki
0520 – Halogeny
0528 – Automatyczna kontrola przepływu powietrza
0556 – Mały komputer
0704 – Sportowe zawieszenie M
0775 – Podsufitka Individual w kolorze Antracytowym
0441 – Pakiet dla palących

Dodatkowe doposażenie - przez okres mojego użytkowania:

- Pakiet sportowy M (zderzak przód/tył, listwy boczne zewnętrzne z logo M lakierowane na czarny połysk, listwy progowe wewnętrzne z logo M, skórzana gałka biegów podświetlana z logo M)
- Pakiet chromline (ramki włączników elektrycznych szyb przednich, tylnych i szyberdachu, obwódki głośników drzwi przednich, rygle zamków, klamki wewnętrzne, przycisk ręcznego, osłona kierownicy, popielniczki - przednia i tylna)
- Pakiet drewniany (listwa nad schowek z emblematem BMW Motorsport International, popielniczki – przednia i tylna, półka pod nawiewem)
- Zegary w stylu M (chromowane obwódki, czerwone wskazówki)
- Dodatkowe dwa zestawy dywaników (gumowy – na zimę, materiałowe – na lato)
- Skórzany uchwyt do telefonu firmy „Kuda”
- Oryginalna latarka schowka
- Radio BMW Business CD
- Ozdobna końcówka tłumika firmy „Ulter”
- Zestaw kół letnich - styling 42 skręcane (BBS), 7,5x17 (przód), 8,5x17 (tył), wraz z oponami Continental ContiSportContact 3, 225/45R17 (przód) i 245/50R17 (tył)
- Zestaw kól zimowych – styling 42 (BBS) 7x16 wraz z oponami Fulda Progresso 205/55R16

Auto zostało całe odświeżone nowym lakierem w kolorze ORIENTBLAU, a zewnętrzne elementy typu (szerokie listwy typu "M", listwy zderzaków, dyfuzor tylniego zderzaka, klamki wraz z nakładkami, środkowa część grila) zostały pomalowane na kolor czarny (połysk). Dopełnieniem całego zestawu są odrestaurowane w 2009 roku oryginalne skręcane felgi BMW Cross spoke - style 42 (BBS).

W połowie 2011 roku planowana jest sprzedaż auta, więc jak by co to zapraszam do kupna.

Poniżej klika zdjęć mojego samochodu:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrawiam.
BMW i tylko BMW!!!!
Awatar użytkownika
robi80

Dołączenie: 24 Lip 2006 11:28
Miejscowość: Oborniki
Moje BMW: BMW 525iA e39 !

Powróć do Galerie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość