• Reklama

[E36] 320i sedan CALYPSOROT METALLIC

W związku z utworzeniem subforów galerii w działach poszczególnych modeli BMW, zamyka dotychczasowy dział Galerie i prosi forumowiczów o zamieszczanie swoich zdjęć w wyznaczonym do tego miejscu, zgodnie z regulaminem Galerii. Jednocześnie osoby które chciałyby przenieść swoją dotychczasową galerię zdjęc do nowej lokalizacji, proszone są o kontakt na PW z moderatorem Nurek

[E36] 320i sedan CALYPSOROT METALLIC

Postprzez patryniu320 » 03 Lis 2010 22:34

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) chciałbym przedstawić moja e36 320i w sedanie w kolorze CALYPSOROT METALLIC. Autko z 1992roku, z silnikiem m50, klimatyzacją, elektryką przednich szyb(w planie dołożenie tyłu), fabrycznym alarmem załączanym przez przekręcenie kluczyka "do końca", podłokietnikiem, szarym wnętrzem, oświetleniem lusterek w "słonecznikach", halogenami, dodatkowo lampy tył i kierunki przednie dymione(żaden spray), niższe zawieszenie(żółte sprężyny), zderzaki poliftowe, klamki i listwa nad rejestracją w kolor(taka moja wizja) i 17 calowe felgi :8). Auto mam od kwietnia i staram się je przywrócić do porzątku (wiadomo jak większość modeli w polsce jest zaniedba niestety)

mam nadzieje że chociaż części z was się spodoba :?

A oto i ona :lol:

Image
Image
Image
Image

więcej zdjęć może niebawem :wink: pozdro
patryniu320
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 01 Lis 2010 17:54
Moje BMW: e36 320i sedan

Powróć do Galerie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość