Skocz do zawartości

F44 - Skyscraper Gray


Tradi

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrany 22.12 po 6 miesiącach oczekiwania - w nowym ('21) kolorze Skyscraper Gray, który to kolor wyszedł jako dedykowany wraz z nowym modelem M4 :-)

Może się przydać osobom, które rozważają ten kolor - sam dużo się naszukałem tego koloru przed zamówieniem i finalnie niewiele znalazłem w Internecie, ale naprawdę nie żałuję, bo jest świetny :8)


IMG-0804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Świetne auto z fajnym napędem. Razem musi to fajnie chodzić.


Z ciekawości czym się kierowałeś wybierając F44 zamiast np. G20? Bo to już cenowo w tym napędzie było chyba blisko.

 

Hej,


Auto w tej (dość dopakowanej) konfiguracji wyszło 201,100 zł brutto po usunięciu aktywnego tempomatu (zamienionego na stop&go) i adaptacyjnych LEDów, które były w restrykcjach.

Samochód po rabacie wyniósł dokładnie 171,600 zł brutto, czyli wciąż mniej niż G20 w "dopakowanej" wersji, więc jednym z czynników na pewno były po prostu pieniądze.


Ale szczerze? G20 nawet nie próbowałem konfigurować, bo przyznam, że F44 mi się bardziej podoba - wiadomo, że to kwestia gustu, ale wg mnie ma ten "pazur" i fajny "look", którego w G20 nie umiem znaleźć. G20 z wyglądu wydaje mi się po prostu nudne - ale to moje subiektywne zdanie i mam nadzieję, że nikt mnie tutaj nie będzie linczował :)


Silnik 178 KM - demon szybkości to nie jest, ale na daily naprawdę wystarczy. Napęd? X-drive - jest super i wychodzę z każdego śniegu (a mieszkam trochę w Warszawie, trochę w Beskidach, więc przez ostatnie 2 miesiące parę testów było) :)


Zaraz jeszcze podeślę parę fotek z wnętrza, bo wg mnie auto daje mocno radę, a tapicerka M-Sport skórzano-materiałowa jest super :mrgreen:

Edytowane przez Tradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Brak ramek w drzwiach robi robotę.


Wnętrza mamy te same :8) Po roku użytkowania mogę powiedzieć, że jest praktyczne. Fotele są wygodne: nawet po 10-12 godzin potrafiłem jednego dnia jechać.


Raczej żałuje, że nie zdecydowałem się na te sportowe fotele M ze zintegrowanym zagłówkiem, które fajnie otulały. Z alkantary albo skóry Magma Red. No ale tak jak napisałeś - każdy ma jakiś budżet. Mój zatrzymał się na 100k zł (105k zł z gwarancją i pakietem serwisowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.