Skocz do zawartości

Rabaty na g70 .


Big Snoop Dogg

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

21EJ BMW 740d xDrive Sedan (cena brutto z VAT) PLN 525 000,00


Lakier i tapicerka (cena brutto z VAT)

475 Czarny szafir PLN 6 200,00

VCTQ BMW Individual Merino Tartufo skórzana PLN 0,00


Wyposażenie standardowe (cena brutto z VAT)

1CE Mild Hybrid - permanentny system Start/Stop

2PA Śruby zabezpieczające

2TB Sportowa automatyczna skrzynia biegów z łopatkami

2VB System monitorowania ciśnienia opon

2VC Zestaw naprawczy do opon

2VH Aktywny układ kierowniczy ze skrętną osią tylną

302 System alarmowy

416 Rolety przeciwsłoneczne tylne

428 Trójkąt ostrzegawczy / apteczka / gaśnica

465 System załadunkowy

5AW Active Guard Professional

654 Radio cyfrowe DAB+

6AE Teleserwis

6AF Połączenie alarmowe

6AK Usługi ConnectedDrive

6C3 Pakiet Connected Professional

6NX Interfejs ładowania bezprzewodowego

6PA Personal eSIM

6U3 BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym

6U7 BMW Natural Interaction


Wyposażenie opcjonalne (cena brutto z VAT)

320 Rezygnacja z emblematu modelu PLN 0,00

33B Pakiet sportowy M Pro PLN 19.100,00

1FC 21" aluminiowe obręcze M Star-spoke 908 PLN 0,00

337 Pakiet sportowy M PLN 35 600,00

3M3 Sportowy układ hamulcowy M czarny PLN 0,00

43E Listwy ozdobne drewno szlachetne Ash Grain Grey, z

otwartymi porami

PLN 2 900,00

4FM Wielofunkcyjne fotele przednie PLN 0,00

5DW Parking Assistant Professional PLN 0,00

710 Kierownica sportowa M, skórzana PLN 0,00

754 Spojler tylny M PLN 0,00

760 Obramowania M Shadowline czarne na wysoki połysk PLN 0,00

775 Podsufitka M Anthracite PLN 0,00

7M7 Wnętrze BMW Individual PLN 9 600,00

7M9 M Shadowline o rozszerzonym zakresie PLN 0,00

9T1 M Sport zewnątrz PLN 0,00

9T2 M Sport wewnątrz PLN 0,00

9TB Specjalny dodatkowy zakres pakietu M Sport Pro PLN 0,00

3AC Hak holowniczy, elektryczny PLN 7.000,00

4A2 Szklane aplikacje 'CraftedClarity' na elementach obsługi PLN 4.400,00

7R7 Pakiet Innowacji PLN 10.200,00

5AU Systemy asystujące kierowcy Professional PLN 0,00

8A1 Polska wersja językowa PLN 0,00

8AT Polska instrukcja obsługi PLN 0,00

9DC Pakiet Connoisseur PLN 9.600,00

453 Aktywna wentylacja foteli przednich PLN 0,00

4T7 Funkcja masażu przód PLN 0,00

9DD Pakiet Termiczno-Akustyczny PLN 10.200,00

356 Izolacja termiczna i akustyczna szyb PLN 0,00

420 Przyciemniana szyba tylna i tylne szyby boczne PLN 0,00

4HC Pakiet ogrzewania Comfort PLN 0,00

Usługi (cena brutto z VAT)

7NH Pakiet Service Inclusive - 5 lat / 100.000km PLN 0,00

7CK Pakiet Repair Inclusive - 5 lat / 200.000km PLN 12.900,00


yposażenie opcjonalne razem PLN 127 700,00

Cena katalogowa (cena brutto z VAT) PLN 652 700,00


Z wyposażenie standardowe nie jest chyba wymienione w całości, bo handlowiec mówił, że w jego skład wchodzi też HUD, podstawowy B&O (odpowiednik HK), obszycie deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Ciezko coś ponad 12 - 13% uzyskać

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Słuchajcie, wybaczcie ale nie mogę podac nazwy dealera. Natomiast podpowiem iż uzyskanie takiego rabatu w Warszawie (obojętnie u którego dealera) jest osiągalne. Przynajmniej na diesla. Taki zamówiłem. Na I7 może być inne rabatowanie ze względu na popularność tej wersji w EU. Nie mam pojęcia jakie. Swoją drogą „piekło zamarza” skoro elektryki są bardziej popularne od diesla. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wybaczcie ale nie mogę podac nazwy dealera. Natomiast podpowiem iż uzyskanie takiego rabatu w Warszawie (obojętnie u którego dealera) jest osiągalne. Przynajmniej na diesla. Taki zamówiłem. Na I7 może być inne rabatowanie ze względu na popularność tej wersji w EU. Nie mam pojęcia jakie. Swoją drogą „piekło zamarza” skoro elektryki są bardziej popularne od diesla. :D

 

Do jazdy lokalnie elektryk to super sprawa. i7 60 rodzina w DE ma i narzeka że na autobanie zasięg mniejszy niż M8 :D 260km przejechali na 1 ładowaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wybaczcie ale nie mogę podac nazwy dealera. Natomiast podpowiem iż uzyskanie takiego rabatu w Warszawie (obojętnie u którego dealera) jest osiągalne. Przynajmniej na diesla. Taki zamówiłem. Na I7 może być inne rabatowanie ze względu na popularność tej wersji w EU. Nie mam pojęcia jakie. Swoją drogą „piekło zamarza” skoro elektryki są bardziej popularne od diesla. :D

 

Nie wiem ja diesla bym nie wziął, jeżeli już to prędzej benzynę plug-in :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wybaczcie ale nie mogę podac nazwy dealera. Natomiast podpowiem iż uzyskanie takiego rabatu w Warszawie (obojętnie u którego dealera) jest osiągalne. Przynajmniej na diesla. Taki zamówiłem. Na I7 może być inne rabatowanie ze względu na popularność tej wersji w EU. Nie mam pojęcia jakie. Swoją drogą „piekło zamarza” skoro elektryki są bardziej popularne od diesla. :D

 

Do jazdy lokalnie elektryk to super sprawa. i7 60 rodzina w DE ma i narzeka że na autobanie zasięg mniejszy niż M8 :D 260km przejechali na 1 ładowaniu :wink:

 

Akurat i7 u mnie będzie służyło głównie do jazdy po mieście a rzadko autostrady 1 może 2 razy w roku to elektryk będzie idealnym rozwiązaniem, już umówiony jestem z firmą która montuje wallboxy 11KW zamontują mi w domu i pod szpitalem tam gdzie pracuje też jest jeden GreenWay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat i7 u mnie będzie służyło głównie do jazdy po mieście a rzadko autostrady 1 może 2 razy w roku to elektryk będzie idealnym rozwiązaniem, już umówiony jestem z firmą która montuje wallboxy 11KW zamontują mi w domu i pod szpitalem tam gdzie pracuje też jest jeden GreenWay.

 

W PL na autostradzie to nie będzie problemu z zasięgiem (120-180km/h), w DE przy opcji "gaz w podłogę" (220-240km/h) bateria schodzi w oczach (a jeszcze jak jest chłodniej czy wiatr nie pomaga, to kawę można łapać co godzinę na trasie pod ładowarką) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat i7 u mnie będzie służyło głównie do jazdy po mieście a rzadko autostrady 1 może 2 razy w roku to elektryk będzie idealnym rozwiązaniem, już umówiony jestem z firmą która montuje wallboxy 11KW zamontują mi w domu i pod szpitalem tam gdzie pracuje też jest jeden GreenWay.

 

W PL na autostradzie to nie będzie problemu z zasięgiem (120-180km/h), w DE przy opcji "gaz w podłogę" (220-240km/h) bateria schodzi w oczach (a jeszcze jak jest chłodniej czy wiatr nie pomaga, to kawę można łapać co godzinę na trasie pod ładowarką) :D

 

Dlatego napisałem że nie będę jezdził a jeżeli już to sporadycznie autostradami nawet w Polsce nową 7-ką. :)


Jak z finansowaniem na nową G70 mam ofertę z Allior Leasing i Milenium przy parametrach odpowiednio wpłata pierwsza 45% umowa na 5 lat wykup 1% mam na 113 i w zaokrągleniu 115%. Jeszcze mam jeden kontakt do Idea Getin może oni będą mieli lepszą ofertę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Akurat i7 u mnie będzie służyło głównie do jazdy po mieście a rzadko autostrady 1 może 2 razy w roku to elektryk będzie idealnym rozwiązaniem, już umówiony jestem z firmą która montuje wallboxy 11KW zamontują mi w domu i pod szpitalem tam gdzie pracuje też jest jeden GreenWay.

 

W PL na autostradzie to nie będzie problemu z zasięgiem (120-180km/h), w DE przy opcji "gaz w podłogę" (220-240km/h) bateria schodzi w oczach (a jeszcze jak jest chłodniej czy wiatr nie pomaga, to kawę można łapać co godzinę na trasie pod ładowarką) :D

 

Dlatego napisałem że nie będę jezdził a jeżeli już to sporadycznie autostradami nawet w Polsce nową 7-ką. :)


Jak z finansowaniem na nową G70 mam ofertę z Allior Leasing i Milenium przy parametrach odpowiednio wpłata pierwsza 45% umowa na 5 lat wykup 1% mam na 113 i w zaokrągleniu 115%. Jeszcze mam jeden kontakt do Idea Getin może oni będą mieli lepszą ofertę. :)

Mam świetną osobę od leasingu z PKO w Warszawie. Jak będziesz zainteresowany odezwij się na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.