Skocz do zawartości

G70 pierwsze rendery


p0sitiv

Rekomendowane odpowiedzi

Rendery zawsze są słabe, zobaczymy co przyniesie produkcja.


Ja sam spodziewam się innego kierunku: wyższy grill, światła w 1 pasie, jak np w Lucid Air.


Nie wiem, czy X8 nie wychodzi wcześniej, spodziewam się bardzo zbliżonego designu obu aut (jak z X7 i G11 LCI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pewnie zmienią światła na takie jak we wszystkich aktualnych modelach i wtedy będzie pięknie. Po nijakim f01 przydałoby się coś bardziej odważnego co z daleka będzie wyglądać na duże i drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zmienią światła na takie jak we wszystkich aktualnych modelach i wtedy będzie pięknie. Po nijakim f01 przydałoby się coś bardziej odważnego co z daleka będzie wyglądać na duże i drogie.

 

F01 mial byc chyba w zalozeniach stonowaną wersje F10, co im do końca faktycznie nie wyszło. Wg mnie dopiero LCI w G11 sprawił, że 7mka wygląda, jak powinna ;)


Poprzednia, która była w moim "type" (i też posiadaniu) to E65 pre-LCI (2 sztuki 14 i 12 lat temu, piekne czasy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Jak dla mnie najpiękniejsza ze wszystkich 7er to e65/66- od razu widać, że to auto flagowe, wszystkie poprzednie i następne bardziej przypominają powiększoną piątkę. Fajnie jakby trochę ukradli z RR, skoro go mają i zrobili trochę bardziej masywne auto :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Powyższy render to taka fantazja 10cio latka, który malował go na podstawie realnego samochodu - tak można to określić.


Widziałem i jestem pod wrażeniem, pierwsza myśl jaka przychodzi kiedy widzi się przód, to: Predator (ten z filmu Alien vs Predator).


Piękny im wyszedł ten model, nerki trochę jak na mojej miniaturce, zrobionej 2 lata temu - niewiele się pomyliłem :D


Efekt ogólny dla mnie 10/10. Środka nie widziałem, ale z opowieści wszyscy są zachwyceni.


Będzie killer S klasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Design przednich świateł jest genialny, tylko grill zbyt owalny. Nie wiem czy ta tablica zostanie tak nisko przy asfalcie.

 

Jak zwykle - wersja M-sport zrobi robotę. Plus to wyżej to i7, 7mka którą ja widziałem prezentowała sie z przodu lepiej, niż to i7 - głownie za sprawą wlotów powietrza pod światłami, które tu ledwo widac i "płetwy". i7 jest w tym miejscu mega "obła". Mam nadzieję, że pokazą pakiet sportowy też na premierze.


Tablica we wszystkich wersjach które widziałem jest tak mocno na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomyslcie ze wyglada jak Alfa 166. Od razu przyjemniej :)

Mieszane uczucia, czyli jak niemal kazde BMW ostatnio po premierze. Czyli po czasie bedzie sie podobac.

Wnetrze bardziej mi podchodzi w tym 7 niz w S-klasie czy EQS - Mercedes strasznie zepsul srodki moim zdaniem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszane uczucia, czyli jak niemal kazde BMW ostatnio po premierze. Czyli po czasie bedzie sie podobac.

 

Mam to samo podejście - zakładam, ze po jakimś czasie się opatrzy i będzie robiło robote. Dobry lakier (czarny dla mnie) + pakiet ciemnych chromów też poprawi efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jak wygląd,po czasie się przyjmie a poza tym seria 7 ma robić wrażenie i z tego zadania myślę,że będzie się wywiązywać idealnie bo audi jest totalnie nijakie a nowa eska...cóż też w mojej opinii szału nie robi.


Najważniejsze co zostanie pod maską i jakie będą warianty diesla.

Może 760d z 6 turbinami i 500 km :) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jak wygląd,po czasie się przyjmie a poza tym seria 7 ma robić wrażenie i z tego zadania myślę,że będzie się wywiązywać idealnie bo audi jest totalnie nijakie a nowa eska...cóż też w mojej opinii szału nie robi.


Najważniejsze co zostanie pod maską i jakie będą warianty diesla.

Może 760d z 6 turbinami i 500 km :) ..

 

Będzie tylko 1 silnik diesla, 3.0d. Ciekawostką jest fakt, że (podobnie jak w X7) nowym modelem z V8 będzie model z silnikiem M - S68.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy


https://www.7post.com/forums/showthread.php?t=1916331

BMW jest takie bardziej urban, nowoczesne i chłodne od tej „klasy" (ostatnio gypsy festyn) Merca, gdzie deska jest niespójna. Tu wnętrze pełna zimna klasa. W ogóle całe auto wygląda jak wykute z kamienia.

Ciekawie wyglądają panele w drzwiach oraz te ściemniające wzory na tylnej szybie bocznej przy załamaniu.

Tym frontem zjada konkurencję, bo poszedł w stronę Rollsa.

I ten samsung na suficie :lol:


Benzynowe nie będą dostępne w EU, tylko diesel 3.0 R6 i elektryki. USA dostanie V8, nie wiem jak inne markety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moje źródła mówiły prawdę, że "nie będzie V8", tylko chodziło o EU. Szkoda.


Raczej nie widze opcji wymiany mojego już niemalże 2 letniego starocia na R6. Zazdroszcze tylko tym, którym udało się jeszcze załapać na V12 - ja ostatecznie spasowałem i teraz żałuje :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie w tym paszkwilu dziwi, że są ludzie, którym się to auto bardzo podoba. To jest dla mnie kosmos po prostu, ile to auto pozytywnych komentarzy dostaje, będąc tak okrutnie spieprzonym projektem.


I z tego co zrozumiałem, nie będzie już wersji krótkiej i długiej, będzie już tylko jedna, bardzo długa (539cm!!). Do tego szersza i wyższa, więc aparycją na żywo zbliży się do Rollsa. Co znaczy też, że BMW 5 będzie musiało być znów cięższe i większe. Brak benzyn w europie idiotyczny, pewnie chodzi o średnie spalanie sprzedawanej floty.


Czekam jeszcze na nowe, potencjalnie brzydkie M2, ale jako tako Mercedes staje się powoli moim pierwszym wyborem jako auto do jazdy na co dzień. W zasadzie nawet z żoną gadałem już, że dla Cayenne Turbo dobrym zamiennikiem by było G63 za jakieś 2-3 lata, jak prosiak zacznie być stary i dobije do 200tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.