Skocz do zawartości

DOSTAWY i4M50


Adii4M50

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zamawiałem początkiem lutego 22 i mam w zamówieniu wpisaną datę marzec 2023. Ale patrząc na to co się dzieje będę w szoku jeśli dojedzie do końca 2 kwartału 23


Czytając niemieckie i amerykańskie forum widać, że z zamówieniami na i4 jest niesamowity bałagan. Osoby zamawiające w połowie zeszłego roku często nadal mają status 47, a niektórzy zamawiając z początkiem tego roku już odebrali samochody. Wygląda na to, że w tym momencie rynkiem priorytetowym dla BMW jest USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 11/2021 i z końcem 08/2022 odebrałem.

Ja zamówiłem i4 m50 u Warszawskiego dealera w październiku i cały czas czekam. Gdzie zamawiałeś auto?

W Gdańsku, ale jak do dzisiaj nie otrzymałeś to już chyba nie ma znaczenia gdzie był zamawiany.

Jeszcze w połowie roku wydawało się, że dealer coś może, teraz już chyba nic nie może.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Z tego co widzę,obsuwa to jak na razie 6 miesięcy ponad to co jest w zamówieniu ,i to nie koniec ?

 

6 miesięcy ? Ja zamówiłem dokładnie 13.10.2021 M50 w frozen portimao blue......termin odbioru był do 30.06.2021 .....czekam dalej i nikt nic nie wie :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę,obsuwa to jak na razie 6 miesięcy ponad to co jest w zamówieniu ,i to nie koniec ?

 

6 miesięcy ? Ja zamówiłem dokładnie 13.10.2021 M50 w frozen portimao blue......termin odbioru był do 30.06.2021 .....czekam dalej i nikt nic nie wie :mad2: :mad2:

 

To odbiór miałeś mieć 4 miesiące przed zamówieniem, nie chce mi się wierzyć że tak szybko. Skąd mieli by wiedzieć że chcesz to auto u nich kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę,obsuwa to jak na razie 6 miesięcy ponad to co jest w zamówieniu ,i to nie koniec ?

 

6 miesięcy ? Ja zamówiłem dokładnie 13.10.2021 M50 w frozen portimao blue......termin odbioru był do 30.06.2021 .....czekam dalej i nikt nic nie wie :mad2: :mad2:

 

To odbiór miałeś mieć 4 miesiące przed zamówieniem, nie chce mi się wierzyć że tak szybko. Skąd mieli by wiedzieć że chcesz to auto u nich kupić ?

 

Sorki, odbiór 30.06.2022 :D do dziś nie ma daty produkcji .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem źródło jest pewne, gdybym nie miał pewności to bym nie pisał.

Jeśli zamawialeś w zeszłym roku to powinieneś mieć tą cenę co w umowie,czyli 289000 w podstawie jak dobrze pamiętam, ale jakoś tak w drugiej połowie tego roku zmienił się zapis odnośnie ceny ( nie ma stałej, tak więc może się okazać że BMW które w zeszłym tygodniu było tańsze od Kii ev6gt o 50 tyś,a dziś o prawie 40 ,przy odbiorze okaże się droższe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.