Skocz do zawartości

DOSTAWY i4M50


Adii4M50

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za informację. U jakiego dealera zamawiałeś? Zamówiłem M50 na początku marca i nadal mam status 047. Dodatkowo dealer, który dał mi gwarancję ceny zaczął się z tego wycofywać i szykuje się przepychanka. A przez ten rok ceny na i4 wrosły o blisko 20%.

Czy Twój dealer coś mówił o cenie auta?

 

Zamawiałem w BMW Inchcape.

Dzisiaj rozmawiałem na temat ceny, jeszcze czekam na oficjalne potwierdzenie emailowe, ale nie powinna się zmienić. To zależy od warunków Twojej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę daj znać jak dostaniesz informację o cenie od dealera. Ja pomimo tego, że dostałem na piśmie gwarancję ceny zaczynam się obawiać czy dealer dotrzyma tego bo coś zaczęli mącić i nie chcą ponownie mi tego potwierdzić. Zasłaniają się BMW Polska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę daj znać jak dostaniesz informację o cenie od dealera. Ja pomimo tego, że dostałem na piśmie gwarancję ceny zaczynam się obawiać czy dealer dotrzyma tego bo coś zaczęli mącić i nie chcą ponownie mi tego potwierdzić. Zasłaniają się BMW Polska.

 

mogą nie dotrzymać gwarancji ceny?

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wszystko mogą bo zasłaniają się BMW Polska i od miesiąca nie mogę od nich wydobyć ponownego potwierdzenia. Miałem też na piśmie potwierdzoną dostawę na konkretny dzień na początek marca ale teraz mówią, że auto może się wyprodukuje pod koniec czerwca pod warunkiem , że zrezygnuję z Active Protection. Generalnie jak mi się nie podoba to zawsze mi mogą zwrócić zaliczkę, którą zapłaciłem przeszło rok temu. W swoim życiu kupiłem wiele nowych aut z segmentu premium ale z taką arogancją jak teraz w BMW to się nie spotkałem. Rozumiem, że BMW ma problemy z produkcją bo źle oszacowali popyt ale tak jak zarządzają tym problemem to katastrofa. Nie rozumiem dlaczego jedni dostają swoje samocody po 6-9 miesiącach a inni taką samą specyfikację po 18 miesiącach. Coś jest nie w porządku tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wszystko mogą bo zasłaniają się BMW Polska i od miesiąca nie mogę od nich wydobyć ponownego potwierdzenia. Miałem też na piśmie potwierdzoną dostawę na konkretny dzień na początek marca ale teraz mówią, że auto może się wyprodukuje pod koniec czerwca pod warunkiem , że zrezygnuję z Active Protection. Generalnie jak mi się nie podoba to zawsze mi mogą zwrócić zaliczkę, którą zapłaciłem przeszło rok temu. W swoim życiu kupiłem wiele nowych aut z segmentu premium ale z taką arogancją jak teraz w BMW to się nie spotkałem. Rozumiem, że BMW ma problemy z produkcją bo źle oszacowali popyt ale tak jak zarządzają tym problemem to katastrofa. Nie rozumiem dlaczego jedni dostają swoje samocody po 6-9 miesiącach a inni taką samą specyfikację po 18 miesiącach. Coś jest nie w porządku tutaj.

 

Tak, dostałem potwierdzenie zachowania oryginalnej ceny. Dealer dostał taka informacje od BMW Polska dzisiaj.

Ale chyba każdy kontrakt wyglada inaczej. Moja firma ma wynegocjowane globalne i lokalne warunki zamówień (w tym rabaty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nikt nie pytał, ale się podzielę.


Auto wyprodukowane w zeszłym tygodniu, czekam na dostawę do dealera. Czy ktoś może mi powiedzieć, ile zazwyczaj się czeka? Moje obecne auto (G20) tez było produkowane w Monachium i dostawa do dealera była około 10-14 dni od zakończenia produkcji, ale to było w 2019 r.

Status w aplikacji MyBMW mam od tygodnia: „w dostawie”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.