Skocz do zawartości

Opóźnienia w odbiorze


peter08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Czy ktos z tu obecnych zamawiał ostatnio G22?Jakie macie terminy odbiorów?

Ja zamawiałem dwa tyg temu 430i pełna opcje,jedynie bez haka i szyberdachu,handlowiec zapewniał mnie,że odbiór będzie w sierpniu,jednakże teraz czytając forum

i tematy o problemach z produkcją i terminach odbioru G20,zaczynam mieć obawy że nie będzie to sierpien....Zadzwoniłem dziś ponownie do handlowca i znów mnie zapewnial,że wyrobią się z datą,że to inna fabryka..że G22 jest nowy i ma priorytet w produckji itd.Co o tym sądzicie?Czekać spokojnie czy szukać powoli alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zamawiałem w połowie lutego z przewidywaną produkcją w maju i odbiorem w połowie czerwca. Na początku kwietnia dostałem informacje od sprzedawcy, że BMW nie przyjęło zamówienia na majową produkcję (podobno nikomu innemu z PL też nie). Teraz na przełomie kwietnia/maja ma być info czy na produkcje czerwcową się uda.

Z wyposażenia, które na forum w kontekście G20 przewijało się jako potencjalnie objęte restrykcjami nie mam nic poza listwami tetragon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zamawiałem w połowie lutego z przewidywaną produkcją w maju i odbiorem w połowie czerwca. Na początku kwietnia dostałem informacje od sprzedawcy, że BMW nie przyjęło zamówienia na majową produkcję (podobno nikomu innemu z PL też nie). Teraz na przełomie kwietnia/maja ma być info czy na produkcje czerwcową się uda.

Z wyposażenia, które na forum w kontekście G20 przewijało się jako potencjalnie objęte restrykcjami nie mam nic poza listwami tetragon.

 

Wiem, ze w g22 na tej liście jest HK.

Moje auto zamówione w styczniu i mam informację sprzed tygodnia, że termin produkcji to czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Panów, założyłem tu konto aby podzielić się informacją która dla kogoś z Was może być przydatna.


G22 420d, kolor Tanzanite Blue


Z wyposażenia zamówiłem m. in. :


248 Ogrzewanie kierownicy

688 Zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound

6DR BMW Drive Recorder

6NW Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym

754 Spojler tylny M

258 19" aluminiowe obręcze M Double-spoke 797 Bicolor z ogumieniem Runflat

2VL Zmienny, sportowy układ kierowniczy

490 Elektryczna regulacja szerokości oparcia

4KC Listwy ozdobne drewno szlachetne, jesion na wysoki połysk

5DN Asystent parkowania Plus z systemem kamer 360

760 Obramowania BMW Individual Shadow Line czarne na wysoki połysk

7M9 BMW Individual Shadow Line o rozszerzonym zakresie

ZBC Pakiet Business Class

ZPI Pakiet innowacji


Zamówienie złożone w połowie listopada, pierwotnie na luty-marzec, dokładnie przedwczoraj wpadło na status 150 (produkcja). O żadnych restrykcjach informacji nie ma, na chwilę obecną ma przyjść tak jak zamawiałem. Jak przyjdzie to potwierdzę czy nie zapomnieli o niczym w wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Moje auto też ponoć przyjechało już do salonu ale jeszcze potrzebują kilka dni na finalne przygotowanie auta. Ciekawe czemu Twoje wjechało w tym samym momencie gdy ja zamawiałem ponad 2 miesiące wcześniej. Masz lakier Individual?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto też ponoć przyjechało już do salonu ale jeszcze potrzebują kilka dni na finalne przygotowanie auta. Ciekawe czemu Twoje wjechało w tym samym momencie gdy ja zamawiałem ponad 2 miesiące wcześniej. Masz lakier Individual?

 

Mam black saphire.

Masz wszystko z opcji co zamawiałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Termin wydaje sie realny - zamowienia ze stycznia i lutego wyglada na to ze poszly do produkcji czerwcowej i w moim przypadku odebralem rowno po 5 miesiacach od zamowienia (luty -> lipiec).

Kwestia pewnie czy trafisz z wysposazeniem w jakies restrykcje, u mnie na szczescie poza brakiem regulacji szerokosci fotela u pasazera z niczym nie bylo problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś kiedy ta regulacja szerokości u pasażera będzie? Wiem, że z osób które zamawiały na początku roku to chyba nikt nie dostał, ale dla zamawianych teraz macie jakieś informacje?


A co do terminu - zamówienia jeszcze nie podpisałem ale mówili mi, że okolo 4ms oczekiwania. Także wole zamówić miesiąc później i mieć pewność, ze dostanę rocznik 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem na początku lipca i jedyna restrykcja o której mi mówili to ładowarka indukcyjna, która w konfiguratorze jest do wybrania ale za 0pln. Jednocześnie info o samochodach bez kamer stojących już u dealera których nie mogą wydać do czasu aż doślą kamery (nie wiadomo kiedy).

Mój doradca deklaruje czas dostawy 4 miesiące, ale konkurencyjny dealer z którym negocjowałem powiedział że to obietnica bez pokrycia. Pozostaje czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem na początku lipca i jedyna restrykcja o której mi mówili to ładowarka indukcyjna, która w konfiguratorze jest do wybrania ale za 0pln. Jednocześnie info o samochodach bez kamer stojących już u dealera których nie mogą wydać do czasu aż doślą kamery (nie wiadomo kiedy).

Mój doradca deklaruje czas dostawy 4 miesiące, ale konkurencyjny dealer z którym negocjowałem powiedział że to obietnica bez pokrycia. Pozostaje czekać.

 

U mnie auto zamówione w kwietniu i miałbyć odbiór do końca sierpnia,handlowiec zarzekał się że będzie na czas,coprawda zasłaniał się działem logistycznym i jak zadzwonił do mnie że będzie obsuwa to wszystko na nich zgonił i covida :)

Ponadto, auto miałobybyć teoretycznie na pazdziernik ,pod warunkiem wykreślenia kamer i HK,więc bedzie niewiadomo kiedy a najprawdopodobniej w 2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar felg braliście? 19' wyglądają dużo lepiej niż 18', ale wiadomo, że i komfort jazdy będzie trochę niższy. Ja skłaniam się ku czarnym 19' (M-double spore 791) + zawieszenie M, ale chętnie poznam wasze wybory.

 


Tez zamówiłem 19" z M-Double spoke 791 RF ale mam zawieszenie adaptacyjne M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.


Ja zamówiłem na początku sierpnia. Planowana produkcja do 31 listopada. Auto mam zamiar odebrać na przełomie roku bo w tym czasie oddaje moje aktualne. Więc miesiąc zapasu. Doradca jest pewny ze auto będzie na placu gotowe do odbioru. Czas pokaże.

 


hehe,mój to ręke dawał uciąć :D :D :D


masz HK,kamery,hak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar felg braliście? 19' wyglądają dużo lepiej niż 18', ale wiadomo, że i komfort jazdy będzie trochę niższy. Ja skłaniam się ku czarnym 19' (M-double spore 791) + zawieszenie M, ale chętnie poznam wasze wybory.

 


Tez zamówiłem 19" z M-Double spoke 791 RF ale mam zawieszenie adaptacyjne M

 

Model felg jak wyżej. Zawias M pakiet bez adaptacyjnego. Dla mnie wręcz komfortowo ponieważ w f32 miałem 20-stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.


Ja zamówiłem na początku sierpnia. Planowana produkcja do 31 listopada. Auto mam zamiar odebrać na przełomie roku bo w tym czasie oddaje moje aktualne. Więc miesiąc zapasu. Doradca jest pewny ze auto będzie na placu gotowe do odbioru. Czas pokaże.

 


hehe,mój to ręke dawał uciąć :D :D :D


masz HK,kamery,hak?

 

Haka nie mam, kamerę cofania mam bez 360 stopni bo tego nie można było skonfigurować bo brak podzespołów. :)))

Mój rękę i nogę...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
G22 420d po 10 miesiącach odebrane tydzień temu. Wszystko jest - indukcja, harmany i tak dalej. Pełen konfig zgodny z zamówieniem. Fabrycznie niesprawny amplituner w Harmanie, basy nie grają, czekamy na info z DE na temat dostępności części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.