Skocz do zawartości

Opóźnienia w odbiorze


peter08

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja wczoraj odebralem auto. Wrażenia niesamowite. Warto bylo czekać.

Zamówienie z listopada 2021r. Produkcja koniec lutego 2022r. Planowany odbiór 31 marca 2022r. Model 430i z dodatkow to hifi, automatyczne światła i dostęp komfortowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
U mnie nie było opóźnienia, tylko przyspieszenie. 4GC wyprodukowała sie po 2 miesiącach od zamównienia. Edytowane przez engineer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wasze opóźnienia? Czy wam też dealer wpiera, że cały czas jest bardzo mała/zerowa ilośc slotów do produkcji na serie 4?

 


Coś w tym jest, ilość zamówień zaskoczył centrale. I chyba faktycznie jest z nimi problem obecnie... Ja zamówiłem w kwietniu 21 i w ubiegłym tygodniu się auto wyprodukowało.

Przy okazji, ktoś z Was odbierał w tym roku 430i? Jaką macie moc silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wasze opóźnienia? Czy wam też dealer wpiera, że cały czas jest bardzo mała/zerowa ilośc slotów do produkcji na serie 4?

 


Coś w tym jest, ilość zamówień zaskoczył centrale. I chyba faktycznie jest z nimi problem obecnie... Ja zamówiłem w kwietniu 21 i w ubiegłym tygodniu się auto wyprodukowało.

Przy okazji, ktoś z Was odbierał w tym roku 430i? Jaką macie moc silnika?

 

Znajomy zamawiał w kwietniu 21 430 i planowana produkcja lipiec, ja też kwiecień 21 440 i czekam na slot, ten sam dealer. Podobno bardzo mało ich dostają na g22, g26 idzie bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja październik 2021 i cisza, w kółko skacze 105-111. Jak będę czekać do 2023 roku... to w sumie kij z tym, bylebym dostał specyfikację zgodną z zamówieniem i z gwarancją ceny :D Ale chyba coś rusza bo jak zamawiałem to ciężko było znaleźć pojedyncze sztuki g22 żeby je zobaczyć na żywo, teraz widuje się je w salonach czekające na odbiór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja październik 2021 i cisza, w kółko skacze 105-111. Jak będę czekać do 2023 roku... to w sumie kij z tym, bylebym dostał specyfikację zgodną z zamówieniem i z gwarancją ceny :D Ale chyba coś rusza bo jak zamawiałem to ciężko było znaleźć pojedyncze sztuki g22 żeby je zobaczyć na żywo, teraz widuje się je w salonach czekające na odbiór.

 

Tak, chyba się ruszyło. W zeszłym roku jak jeżdziłem po Wawie to byłem sam. Teraz widuje już co jakiś czas g22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, zamawiałem 430 GC z początkiem grudnia 21 z terminem odbioru w czerwcu, a auto przyszło w połowie kwietnia. Chyba się coś ruszyło w temacie bo jak wcześniej ciężko było uświadczyć jakąkolwiek 4 na ulicy to teraz sporo już na ulicach Krakowa spotykam, w tym GC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny! Shadowline robi super robotę, cieszę się, że też go wziąłem :D

A podpisywałeś aneks do zmiany znaczka na 50-lecie M? Bo od niektórych osób słyszałem, że nie trzeba podpisywać tylko każdemu to dają z góry, i podpisać trzeba tylko rezygnację jak ktoś nie chce, za to mi w salonie powiedzieli, że musieliby to dołożyć do zamówienia, bo w pakiecie jest tylko dla tych, którzy zamówili to po Q1, bo wtedy w specyfikacji M pakietu jest zaznaczone. Ale odradzili mi teraz mieszanie w zamówieniu bo termin przyznany i zmiany mogą mnie wywalić z kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny! Shadowline robi super robotę, cieszę się, że też go wziąłem :D

A podpisywałeś aneks do zmiany znaczka na 50-lecie M? Bo od niektórych osób słyszałem, że nie trzeba podpisywać tylko każdemu to dają z góry, i podpisać trzeba tylko rezygnację jak ktoś nie chce, za to mi w salonie powiedzieli, że musieliby to dołożyć do zamówienia, bo w pakiecie jest tylko dla tych, którzy zamówili to po Q1, bo wtedy w specyfikacji M pakietu jest zaznaczone. Ale odradzili mi teraz mieszanie w zamówieniu bo termin przyznany i zmiany mogą mnie wywalić z kolejki.

 


NIc nie podpisywałem, sam byłem zdziwiony że dostałem na 50 lecie znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.