Skocz do zawartości

Opóźnienia w odbiorze


peter08

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałem na początku lipca i jedyna restrykcja o której mi mówili to ładowarka indukcyjna, która w konfiguratorze jest do wybrania ale za 0pln. Jednocześnie info o samochodach bez kamer stojących już u dealera których nie mogą wydać do czasu aż doślą kamery (nie wiadomo kiedy).

Mój doradca deklaruje czas dostawy 4 miesiące, ale konkurencyjny dealer z którym negocjowałem powiedział że to obietnica bez pokrycia. Pozostaje czekać.

 

Dowiedziałem się właśnie że mój 430i Mpak xdrive wszedł na status 150, czyli produkcja. Przewidywany odbiór do końca października. Nie mam w konfigu hk ani kamer top view i nie mówili też żeby coś miało wylecieć. Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
G22 420d po 10 miesiącach odebrane tydzień temu. Wszystko jest - indukcja, harmany i tak dalej. Pełen konfig zgodny z zamówieniem. Fabrycznie niesprawny amplituner w Harmanie, basy nie grają, czekamy na info z DE na temat dostępności części.

Opcja 5DN kamery 360 jest?

Bo dziś dostałem info ,że wycofane mam kamery 360 a w zamian kamera cofania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony na początku sierpnia.....miał być wyprodukowany koniec listopada. Okazuje się ze już stoi na placu w salonie :D i czeka na odbiór..;) Bałem się że to ja będę czekać na auto a to auto teraz poczeka na mnie do połowy grudnia..;) szybciutko zrealizowali zamówienie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z restrykcji było w zamówieniu? Ja mam hak zamówiony, planowy odbiór 2022 Q2, zastanawiam się czy do tego czasu coś ruszy czy będę musiał rezygnować.

 


ani haka , ani Head Up, ani kamery 360... nie zamawiałem, ale wszystko inne czyli lepsze głośniki, aktywny tempomat, szyberdach, kamera cofania itp itd było specyfikacji i szybko wyprodukowali. Słyszałem ze z kamerą 360 największe problemy i opóźnienia. Wczoraj mi powiedzieli w salonie ze obecnie terminy dla tych co zamówią dzisiaj są na czerwiec lipiec 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odebrałem w sobotę :D z pełnym wyposarzenie zamówionym. HedUp, Harman Kardon, kamera 360, drive assistant professional, drive recorder, laser light, fotele M-sport, pompowane boczki.

Zamawiałem w marcu.

Albo szczęście albo cud. :lol:

 

Hej

Możesz powiedzieć coś o siedzeniach M ?

Zamówiłem i czekam i jestem ciekawy jak to z wygoda

Masz może je w skórze koniakowego ?

Jak tak wrzuć jakieś foto

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem w sobotę :D z pełnym wyposarzenie zamówionym. HedUp, Harman Kardon, kamera 360, drive assistant professional, drive recorder, laser light, fotele M-sport, pompowane boczki.

Zamawiałem w marcu.

Albo szczęście albo cud. :lol:

 

Hej

Możesz powiedzieć coś o siedzeniach M ?

Zamówiłem i czekam i jestem ciekawy jak to z wygoda

Masz może je w skórze koniakowego ?

Jak tak wrzuć jakieś foto

Pozdrawiam

 

Może Ci pomog. Jeździłem ostatnio w takich ale w X3 (fotele te same). Chciałem je przetestować przed zamówieniem. Są sztos. Ja jetem 185 cm i jakiej 82 kg raczej szczupły. Wygodne, trzymające na boki, dość duży zakres regulacji. Jednak zrezygnowałem z koniaku na rzecz czarnego koloru bo masakrycznie się brudzi. Auto miało kilka tysięcy a fotele były zmasakrowane jeansami.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć coś o siedzeniach M ?

Siedzenia dość wygodne. Piszę dość bo skóra bardzo twarda. Pewno się ułoży z czasem. Pompowane boczki - mega. Super trzymają. Zagłówki wysuwają się elektrycznie co było dla mnie zaskoczeniem. Kolor Vernasca Black.

Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiście head-up do 4?... ...I ogólnie jakieś opinie, czy warto brać?

 

Mam i mogę coś napisać.


Zalety:

- kolorowy w pełnym zakresie

- olbrzymi np. w porównaniu z A5

- bardzo duża możliwość konfiguracyjna

- bardzo fajnie wyświetlane przekroczenie dopuszczalnej prędkości

- wyraźny a zarazem nie oślepiający



Wady:

w zasadzie tylko jedna. W całkowitej ciemności w nocy na szybie odbija się wnęka w której zamontowany jest HedUp. Nawet całkowicie obniżenie jasności wyświetlacza tego nie eliminuje. Pewno się przyzwyczaję ale w Audi było o niebo lepiej.


Według mnie HeadUp - "must have" chociaż są ogromne problemy z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Zamawiałem w listopadzie 2021r. 430i GC. W zeszłym tygodniu byłem w salonie i podobno jest wyznaczony termin produkcji na ostatni tydzień lutego. Na ile to pewne to nie wiem. Okaże się w lutym:). Auto bez restrykcji z dodatków to tylko HiFi, asystent świateł i dostęp komfortowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumis, to masz identycznie jak ja - zamówione na przełomie października i listopada, 420i Coupé, też dostałem info, że termin wyznaczony na koniec lutego, ale nie potwierdzony przez BMW. Zamawiałem z restrykcją na hak, ale pozycja zeszła z listy w styczniu także podobno zrobi się bez problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie status 112 czyli podobno potwierdzony termin produkcji na 8t 2022 czyli koniec lutego. Sprzedawca zapewnia że teraz to już tylko trzęsienie ziemi w Monachium może spowodować, że auto się nie wyprodukuje. Czyli wydaje się, że termin umowny wydania auta na koniec marzec zostanie dotrzymany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się cieszcie Panowie. Ja mam zamówienie z końca Września m440i i obecnie brak informacji o dacie produkcji. Wstępnie miało być luty-marzec ale zaczynam mocno wątpić.

 

Mam dokładnie ten sam przypadek. Na ten moment cały czas status 047 i nic nie wskazuje na to, żeby miał się zmienić szybko. Początkowa data odbioru też była wyznaczona na połowę lutego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w kwietniu minie rok od zamówienia, handlowiec mówi że nic nie może i tak sobie czekam ale cierpliwość powolli się kończy.....

 

Rok to chyba już nie wytrzymam i wezmę to co jest dostępne z placu. Jakie wyposażenie zamawiałeś? Co ciekawe u mnie nie ma ani HUD, ani aktywnego tempomatu. Z restrykcyjnych rzeczy jest tylko HK, elektryczna klapa, a i tak jest problem z produkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja zamówiłem M440i G26 w listopadzie i wyprodukowało się 4 lutego, w przyszłym tygodniu ma być do odbioru.

Czas oczekiwania zależy od możliwości sprzedawcy, z tego co zauważyłem.

W przypadku tego modelu nie było restrykcji odnośnie wyposażenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.