Skocz do zawartości

Rabaty na nową serie 4


Milovic

Rekomendowane odpowiedzi

W niemieckim konfiguratorze pojawił się model gran coupe. Teraz mam zagwostkę czy zmienić zamówienie z m340i na m440i. Minusy są dwa nerki są tragiczne nie umiem ich przetrawić i nie wiem czemu ale M340i ma 4.4s do 100km/h a M440i 4.7s to jest spora różnica w zakresie 100-200 odbije się już min 1s+ a to dużo. Może kwestia wagi nie mogę znaleźć danych.

 

Pewnie waga.

Jeśli chodzi o zmianę na m440 to wiesz, że teraz pierwszeństwo mają elektryki więc i4. Niby w niemieckiej prasie jest informacja, że 4GC będzie dostępne w drugiej połowie roku ale mając na uwadze to co się dzieje teraz z zamówieniami to raczej nierealne.

Co do nerek no to masz faktycznie nie lada problem, są takie jakie są i inne nie będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M440i GC ma być od listopada więc lepiej już ustawić się na nowy rok mi się nie spieszy. Osiągi to pewnie waga M440i GC 1900kg M340i 1780kg ale ciekawe czy nie też dodatkowa kastracja ze względu na ekologię. Ostatnio udowodniono BMW że M550i nie trzyma parametrów przez restrykcyjny program. Temat do przemyślenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W niemieckim konfiguratorze na przykładzie 430i GC jest drozsze od coupe o 3500e,więc pewnie u nas będzie o 15 tys zł drożej.

U niemców M440ix GC jest tańsze od M440ix coupe o 1200e a ma np elektryczną klapę w standardzie i coś tam jeszcze wiecej.

W serii 8 też GC jest tańsze niż coupe zarówno u nas jak i u niemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Osiągi to pewnie waga M440i GC 1900kg M340i 1780kg ale ciekawe czy nie też dodatkowa kastracja ze względu na ekologię. Ostatnio udowodniono BMW że M550i nie trzyma parametrów przez restrykcyjny program. Temat do przemyślenia.

 

Nowe BMW tyja na potege, 1900kg jak na usportowione auto w segmencie D to duzo za duzo.

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Osiągi to pewnie waga M440i GC 1900kg M340i 1780kg ale ciekawe czy nie też dodatkowa kastracja ze względu na ekologię. Ostatnio udowodniono BMW że M550i nie trzyma parametrów przez restrykcyjny program. Temat do przemyślenia.

 

Nowe BMW tyja na potege, 1900kg jak na usportowione auto w segmencie D to duzo za duzo.

Też tak uważam. Moje M3 waży 1520-1600KG wg danych technicznych a to jest przepaść nie wiem skąd to się bierze. F3X były nawet lżejsze względem E9X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Tez jestem ciekaw czy gdzieś już można obejrzeć bmw 4 GC albo i4 w salonie? Interesuje mi przestrzeń z tylu, bo ten opadajacy dach ..

W inchape w Warszawie na woli stoi zielona bestia przed salonem. Skontaktuj się z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej,


Czy ktoś uzyskał więcej niż 10% rabatu na nowe BMW 4 GC?

 

13%

 

Fest, ja dostałem szalone 2% rabatu na BMW m440i GC xD Cena auta zmniejszyła się z 385200 pln brutto na 378200 pln brutto. A sam leasing jest tak atrakcyjny że całkowita kwota do spłaty wyniesie 429076 (wszystkie raty + wkład własny + wykup). Czyli 50876 pln brutto nadpłaty. Chyba ich pogięło (Wrocław).

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej,


Czy ktoś uzyskał więcej niż 10% rabatu na nowe BMW 4 GC?

 

13%

 

Fest, ja dostałem szalone 2% rabatu na BMW m440i GC xD Cena auta zmniejszyła się z 385200 pln brutto na 378200 pln brutto. A sam leasing jest tak atrakcyjny że całkowita kwota do spłaty wyniesie 429076 (wszystkie raty + wkład własny + wykup). Czyli 50876 pln brutto nadpłaty. Chyba ich pogięło (Wrocław).

 


Nigdy bym tak nie kupił. Lekkie przegięcie ostatnio znajomy przedstawiał mi argumenty ze golf r 2021 jest warty 255k Hahaha.

To jest masakra co się dzieje moje 340i w cenie golfa, fajne to jest auto ale kuźwa.....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja właśnie taką zamówiłem na początku listopada (245k katalogowo), 8% rabatu. Słabo jest, bo centrala ucięła rabatowanie niemal wszystkim seriom, 3-er ma w tej chwili wsparcie centrali na poziomie 2%, 4-er 0%, więc dealer może dawać tutaj rabat jedynie ze swojej marży. Jeśli chcesz jakieś lepsze oferty to trzeba już chyba na flotowy się załapać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11%, zamowilem w listopadzie.

I na kiedy masz planowany odbiór ?


Dziwne, bo od dzisiaj w konfiguratorze na stronie BMW nie można wybrać M pakietu w wersji 430i, w 420i też z ciekawości sprawdzałem to nie ma opcji . . .chyba że to jakiś błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11%, zamowilem w listopadzie.

I na kiedy masz planowany odbiór ?


Dziwne, bo od dzisiaj w konfiguratorze na stronie BMW nie można wybrać M pakietu w wersji 430i, w 420i też z ciekawości sprawdzałem to nie ma opcji . . .chyba że to jakiś błąd

 

Można dodać w dalszej częsci w konfiguratorze pakiet M Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.